Populiaraus tarp mobilių įrenginių savininkų socialinio tinklo su fotografine pakraipa Instagram kūrėjai anonsavo naują aplikacijos versiją 3.0, kuri skirta mobilioms operacinėms sistemoms iOS ir Android.

Turbūt didžiausia Instagram 3.0 naujove tapo funkcija Foto žemėlapiai (Photo Maps), kurios dėka fotografijos su geografinėmis žymomis atsiras žemėlapiuose, taigi bus daug paprasčiau atsekti, kas ir kur buvo. Ši informacija taip pat rodoma ir vartotojų profiliuose, o tai smarkiai palengvina tiek savo naujų nuotraukų, tiek ir kitų vartotojų fotografijų paiešką, nepriklausomai nuo padarymo laiko. Naujovė leidžia susieti visą seriją nuotraukų prie jų kilmės vietovės, pasidalinti fotografijomis su savo draugais, išreikšti savo įspūdžius per vaizdus.

REKLAMA

Iš kitų pakeitimų galima paminėti atnaujintą aplikacijos vartotojo sąsają, įvairių klaidų pataisymus, padidintą darbo stabilumą ir spartą, taip pat naujų filtrų, skirtų fotografijoms apdoroti, atsiradimą.

Naujoji Instagram 3.0 versija jau prieinama el. parduotuvėse Google Play ir iTunes Store. Galiausiai priminsime, jog aplikacija yra visiškai nemokama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų