Onkologine liga sergančios šešiolikmetės svajonė virto realybe: garsūs žmonės susivienijo kilniam tikslui

Sekmadienį nuo pat ankstaus ryto Vilniaus centre būriavosi džiugiai nusiteikę žmonės, pasiruošę startuoti jau dvyliktus metus vykusiame IKI Velomaratone. Visi buvo kviečiami riedėti miesto gatvėmis jiems patinkančiomis transporto priemonėmis – dviračiais, riedučiais, paspirtukais ar netgi riedlentėmis!

Renginyje dalyvavo ir Rimanto Kaukėno paramos fondas, kuris ne tik subūrė savo komandą, bet važiavimą įprasmino išpildant šešiolikmetės Austėjos svajonę – turėti dviratį! Prieš du metus limfoblastine leukemija susirgusi mergina be galo mylinti gamtą ir miškus, po ilgos pertraukos šį sekmadienį vėl atsisėdo ant dviračio ir neslėpė džiaugsmu spindinčių akių. Dviratį ir jo priedus merginai įteikė ir palinkėjo sėkmės gerai žinomi sportininkai – Benediktas Vanagas ir Rimantas Kaukėnas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Esame labai laimingi, kad daug metų iš eilės su komanda galime dalyvauti IKI Velomaratone, o jo metu surinktas aukas panaudoti tokiam gražiam tikslui – sergančių vaikų svajonių išsipildymui. Nuoširdžiai dėkojame IKI Velomaratono komandai ir visiems, kurie registruojasi, aukoja, važiuoja už mūsų komandą ar kitaip palaiko fondo veiklą. Kiekvienas pasakytas žodis ar nuoširdi šypsena mums yra be galo svarbūs, o šiandien kartu sukūrėme stebuklą – suteikėme galimybę ir įkvepėme motyvacijos Austėjai sugrįžti į aktyvų gyvenimą ir juo mėgautis!“, – šiltais žodžiais dalinosi fondo steigėjas Rimantas Kaukėnas.

Su komanda APLENKIME VĖŽĮ važiavo ne tik pats fondo įkūrėjas, bet ir jo žmona bei dvi dukterys, o specialiais maratonui paruoštais fondo geltonais marškinėliais važiavimui pasipuošė ir vyriausias Velomaratono dalyvis – 84 metų Petras Janulionis. Paramos fondo atstovai tikina, kad komandą kasmet suburia su tikslu atkreipti visuomenės dėmesį į dalijimosi gerumu svarbą, formuoti palankų požiūrį į labdarą ir suteikti galimybę tokia forma palaikyti sunkiai sergančius vaikus. Fondo palapinėje dalyviai ir maratono svečiai galėjo įsigyti fondo atributikos, pasimėgauti sportiniu ir atpalaiduojančiu masažais, pabendrauti su fondo bendruomenės nariais.

„Rimanto Kaukėno paramos grupė“ veikia nuo 2012 m. ir padeda onkologinėmis ligomis sergantiems Lietuvos vaikams. Šio fondo tikslas – palengvinti gyvybiškai pavojingomis ligomis sergančių vaikų ir jų šeimų naštą, padėti išgyventi sunkios diagnozės traumą, ilgą gijimą, suteikti vaikų gyvenimui šviesos pildant jų svajones. Su draugų pagalba „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ aprūpina vaikus reikalinga medicinine įranga, nekompensuojamais medikamentais, padeda įgyvendinti svarbius gydymus ir operacijas.


Rašyti komentarą...
K
Kaula
2021-08-25 13:59:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Grazi ideja
Atsakyti
0

Z
Zita
2021-08-27 18:43:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kol žmogus turi svajonę,tol gyvas.ačiū jums už svajonių išsipildymą
Atsakyti
-1

p
pydar on
2021-09-03 18:24:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
benediktas vanagas apsimetelis siuksle.Jis gi musa moteris ir savo boba sudauze padugne sitas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų