• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šalčiai Klaipėdos moksleivių neišgasdino. Uostamiesčio mokyklų vadovų teigimu, pirmadienį į klases neatėjo tik po keletą mokinių, pamokos vyko normaliai.

REKLAMA
REKLAMA

"Pastebėjome tokią tendenciją - tie moksleiviai, kurie gyvena toliau, atėjo. Net iš rajonų tėvai nepatingėjo atvežti vaikų. O tie, kuriems reikia tik porą gatvių pereiti, kad pasiektų mokyklą - nusprendė pasėdėti namuose", - sakė Vydūno vidurinės mokyklos direktorius Arvydas Girdzijauskas.

REKLAMA

Pasak jo, mokykloje labai šilta. Dėl to kai kurios klasės net vėdinamos.

Jam antrino ir "Pajūrio" pagrindinės mokyklos direktorius Piotras Gaidajenko. Esą dabar, lauke spaudžiant šalčiui, klasėse kur kas šilčiau nei buvo rudenį, kai mokyklos dar nebuvo šildomos.

M. Mažvydo pagrindinės mokyklos direktorius Vytautas Dumčius suskaičiavo, kad į vieną klasę neatėjo šeši vaikai. Daugiausia vaikų trūko pradinėse klasėse - po 4-5 mokinius. Tačiau tai nesutrikdė normalios pamokų eigos.

REKLAMA
REKLAMA

Tauralaukio pagrindinės mokyklos direktorės Onos Šalkauskienės žiniomis, klasėse trūko tik po 1-2 vaikus.

"Viskas vyksta kaip ir įprastomis dienomis. Šalčių vaikai neišsigando", - patikino direktorė.

Švietimo ir mokslo ministerija primena, kad, vadovaujantis Bendraisiais ugdymo planais, esant 20 laipsnių šalčio temperatūrai pamokos gali būti neorganizuojamos visų tipų bendrojo lavinimo mokyklų I-V klasėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

O temperatūrai nukritus iki 25 laipsnių šalčio, pamokos nevyksta bendrojo lavinimo mokyklų VI-XII klasių mokiniams bei bendrąjį lavinimą teikiančių profesinių mokyklų moksleiviams. Šios dienos įskaičiuojamos į mokymosi dienų skaičių.

Švietimo ir mokslo ministerijos specialistai primena, kad tėvai turi patys nuspręsti, ar verta leisti vaiką į mokyklą, nesvarbu, kokia yra temperatūra. Reikia atsižvelgti ir į atstumą iki mokyklos, vėjo stiprumą.

Edita GUDAVIČĖ

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų