Valdantieji Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) išlieka populiariausiais, tačiau juos vejasi opozicinė partija „Tvarka ir teisingumas“. Tuo tarpu Dalios Grybauskaitės populiarumas balandį sumažėjo.

Jei kitą sekmadienį vyktų Seimo rinkimai, TS-LKD surinktų daugiausia - 17 proc. - rinkėjų balsų. Kovą už šią partiją būtų balsavę 18,1 proc. rinkėjų. Antrą vietą reitingų lentelėje užimantiems „tvarkiečiams“ tektų 15,3 proc. balsų (kovą buvo 12,1 proc.).

Trečioje vietoje įsitvirtino opoziciniai socialdemokratai, už kuriuos balsuotų 10,4 proc. apklaustųjų (9,2 proc.), ketvirtą laiptelį išlaikė taip pat opozicinė Darbo partija. Už ją pareiškė balsuosiantys 7,5 proc. respondentų (8,5 proc.).

Toliau smunka valdančiųjų gretose esančio Liberalų sąjūdžio populiarumas, balandį jis siekia 5,3 proc. balsų (6,3 proc.)

Kitos partijos, apklausos duomenimis, neįveiktų privalomo 5 proc. Seimo rinkimų barjero. Neparlamentinė Naujoji sąjunga sąjunga surinktų 4,5 proc. balsų, valdančioji Liberalų ir centro sąjunga - 2,9 proc., Tautos prisikėlimo partija - 2,8 proc., Valstiečių liaudininkų sąjunga - 1,9 proc., Lietuvos lenkų rinkimų akcija - 1,4 proc.

15,5 proc. apklaustųjų pareiškė, jog balsuoti neitų, 14,1 proc. teigė nežinantys, ką balsuojant pasirinkti.

REKLAMA

Lietuvos prezidento posto siekiančios eurokomisarės Dalios Grybauskaitės populiarumas balandį sumažėjo, tačiau ji su didele visuomenės pasitikėjimo atsarga išlieka populiariausia tarp šalies politikų.

D.Grybauskaitę, kaip geriausiai jų interesams atstovaujančią visuomenės veikėją, balandžio mėnesį nurodė 28,9 proc. apklaustųjų. Kovą tokių žmonių buvo 8 proc. daugiau - 36,9 proc.

Prezidentą Valdą Adamkų geriausiai atstovaujančiu jų interesams laiko 10,3 proc. respondentų. Kovą tokių buvo 11,1 proc.

Į trečią vietą pakilo opozicinės partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis Rolandas Paksas. Jam savo simpatijas pareiškė 6,7 proc. rinkėjų (buvo 4,8 proc.).


Rašyti komentarą...
F
Fedia
2009-04-18 12:28:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yai kad gi numatyta Kubiliaus vyriausybes provalas?Manyc dar pratemps iki rugpiucio rugsejo, jei zvaigzdes gerai susidelios-ir iki birzelio, jei ir toliau taip dirbs.Grybauskaite nera vyriausybes ministre ar koncervu partijos nare.Ji Kubiliui neatsakinga ir niekuom nesurista.Kaip tik-ji visada gali buti apkaltinta komunistine praeitim ir paspirta i patvori, ka demonstruoja ir daugybe kitu panasiu " biografiju" .Socdemai visada turejo daugiau smegenu, nes jie daugiau " smegenims" moka.Zino tikrasias zmoniu vertybes.Cia teip sau.: )Tai va.Jei rinkimus stebuklingai laimetu Grybauckaite , socdemai garantuotai gris prie vyriausybes vairo.2009 pabaigoj krize ims trauktis, todel jau vel atsiranda prasme uzsiimt sia veikla(valstybes valdymu).Iki 2009 vidurio tie 200 000 bedarbiu dar gaus pasalpas(iki liepos) nors yra nepatikrintu duomenu, kad pasalpos mokejimos pratestas 2 menasiais-tada iki rugsejo.Todel liepos menasi koncervu partijos populiarumas bus toks menkas, kad reiks dideles drasos buti desiniuoju.Tik visai nesveiko proto zmogus gali draugauti su prasigerusiu, draugus praradusiu atstumtuoju.Manau, kad Grybauskaite tokia nera.Ji iki siol demonsrtavo tik labai blaivu apskaiciuota i realu poziuri i zmones, ivykius ir savo karjera.Palinkekime jai sekmes.
Atsakyti
0

W
Wowa
2009-04-18 12:28:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kubiliui Leo jau tinka.Visa sava hebryte ten patalpinta.Kam dabar griaut Leo.Pac Kubilius persigalvojo ir Leo daabar yra gerai.Sutinku su Kubilium.Kaip pavadinsi-taip nepagaidinsi.Maximiniai cia buvo tam, kad surinkt , pakelus tarifus, pinigu atominei.Poderys tai suprato, todel , vietoj to, kad tarifa sumazinus, jis leido padidint ir nesvarbu , kiek centu.Vsio zakonno.Tai ar Grybauskaite imsis atsakomybes griauti Leo?O cia yra idomus klausimas.Tai priklausys nuo tautos dvasines temperaturos.Bet esme tai yra ne cia.Pinigus atominei vis vien reikia is kur niors paimti.Nera daugiau is kur , o tik is tautos-runkeliu, todel dar gyvuos leo kazkuri laika , nes jis durniams asocijuojasi su leo.Kai tik tauta labai pasipiktins elektos magnatais, bus galima ir isformuot leo, o suformuot Olia-lia kompanija, kuri bus skaidri , nesedes tautai ant sprando ir elektra duos popigiai.
Atsakyti
0

z
zuzu
2009-04-18 12:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodel Grybauskaitei nepakeliui su kubiloidais? Todel , kad remdama nepopuliariuosius koncervus, ji snukdo ir savo reitingus.Ar yra svarbesniu reikalu dabartes uz reitingus?Nera.Bet zurnaliugai vis vien ja kamuos su tokiais klausimais ir viesins par tyvy ir radzija.Kubiliui tai bus kai ambrozija, taciau Dalia per sukastus dantis gales sakyt, kad myli myli Kubiliu, kuris ja tempia zemyn ir ivaizdi gadina. Dar geras laiko galas susigadint ivaizdi, o jis bloges, kai Grybauskaite snekes.Gelbetoja turi isgelbeti tauta nuo kubiliaus, o ne remti ji. vateva.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (47)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų