Gairės

andrius kubilius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrius kubilius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrius kubilius“.

TS-LKD sudarė kandidatų į Europos Parlamentą eilę, pirmasis – Kubilius

Sekmadienį baigėsi valdančiųjų Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pretendentų tapti partijos kandidatais Europos Parlamento rinkimuose sąrašo reitingavimas, jo lyderiu tapo europarlamentaras Andrius Kubilius.

Koalicijų išlaikymo menas: kaip nervus ramindavo Kubilius, Skvernelis su Karbauskiu ir kuo nuo jų skiriasi Šimonytė

Kiekviena Lietuvos valdžia per kadenciją išvysto savitą politinę kultūrą bei savitą bendravimo stilių tarp koalicijos partnerių. Kai kada politikai valandų valandas praleidžia pietaudami ar vakarieniaudami taip bandydami pasiekti kompromisą, kai kuriais atvejais viskas vyksta klaidų ir bandymų būdu.

Kubilius – apie „galvos skausmą“ Nausėdai per rinkimus: „Net į antrą turą jam patekti gali būti sudėtinga“

Gitanui Nausėdai artėjantys prezidento rinkimai bus „žymiai sunkesni, nei 2019 metų rinkimai“, įsitikinęs europarlamentaras Andrius Kubilius. Tam jis mato kelias priežastis. Politikas taip pat įvertino ir premjerės Ingridos Šimonytės galimybės, kuri, pasak jo, G. Nausėdai gali būti „papildomu galvos skausmu“. Apie tai jis rašo feisbuke: AR NAUSĖDA TIKRAI DALYVAUS RINKIMUOSE? Gerai, kad Ingrida apsisprendė dalyvauti Prezidento rinkimuose.

Kubilius: „Akivaizdu, kad Moldova ir Ukraina nusipelno šių metų pabaigoje būti pakviestos pradėti derybas dėl narystės ES“

Europos Parlamento (EP) plenarinėje sesijoje kalbėdamas dėl Moldovos narystės ES perspektyvos, EP narys Andrius Kubilius sakė, kad Moldova – tai ne tik šalis, rodanti tvirtybę imantis reformų ir kuriant sėkmingą demokratinę valstybę, tačiau ir lakmuso popierėlis Europos Sąjungai. „Akivaizdu, kad Moldova ir Ukraina nusipelno šių metų pabaigoje būti pakviestos pradėti derybas dėl narystės ES, – sakė A. Kubilius.

Andrius Kubilius džiūgauja: iš Sovietų Sąjungos pabėgome būdami ubagai, o dabar esame kaip Japonija

1752
Iš Sovietų Sąjungos pabėgome būdami ubagai, o dabar pralenkėme Portugaliją, Graikiją, Ispaniją, dalį Centrinės Europos bei esame tame pačiame lygyje kaip Japonija, sako Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų atstovas, europarlamentaras Andrius Kubilius.  Konservatoriai šeštadienį rinkosi į savo suvažiavimą, kuriame šventė partijos trisdešimties metų jubiliejų, mat Tėvynės sąjunga buvo įkurta 1993 metais.

Kubilius įvardijo svarbiausius NATO viršūnių susitikimo tikslus: „Šitą klaidą reikia taisyti nedelsiant“

Kadenciją baigusi prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, kad sprendimai, dėl kurių ketinama susitarti per NATO viršūnių susitikimą Vilniuje, yra nepakankami, kad viskas susives tik į gražius žodžius ir deklaracijas. Ji taip pat teigia, jog mums nepavyko atgrasyti Rusijos, ir Vakarai toliau pralaimi, nesimokydami iš klaidų.

Kubilius: jeigu rytoj kris Maskva, tai poryt kris Minskas

Pasak europarlamentaro Andriaus Kubiliaus, maištas Rusijoje jau yra tam tikra Ukrainos pergalė. Politiko nuomone, dauguma rusų nebenori kariauti nei tarpusavyje, nei su Ukraina, o jei artimiausiu metu kris Kremliaus valdžia, viskas tuo nesibaigs. „V. Prigožino „maištas“ nėra vien tik dviejų „banditėlių“ tarpusavio santykių aiškinimasis, kuris tariamai nieko nepakeis Kremliuje.

Konservatorių gretose – konfliktas tarp dviejų Landsbergių, įsižeidė ir Šimonytė

103
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų prezidiumo posėdyje kilo konfliktas tarp partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio ir jo senelio, partijos garbės pirmininko Vytauto Landsbergio.

Kubilius pasakė, kaip turėtų elgtis valdžia: „Landsbergis praleido vieną svarbų žingsnį“

Lėšų grobstymo savivaldybėse skandalo įkarštyje nuskambėjęs konservatorių pasiūlymas rengti pirmalaikius Seimo rinkimus nėra pats racionaliausias problemos sprendimo būdas, sako buvęs premjeras, europarlamentaras Andrius Kubilius. Anot jo, pirmiausia reikėtų atlikti auditą savivaldybėse ir Seime, tuomet sutarti, kaip lėšas grobsčiusių politikų padarytą žalą valstybei atlyginti, o tik tada kelti klausimą, ar dabartinis Seimas gali dirbti toliau.

Kodėl konservatoriai siūlo priešlaikinius Seimo rinkimus?

Savivaldybių lėšų grobstymo skandalas skandina vyriausybę. Kodėl konservatoriai siūlo priešlaikinius Seimo rinkimus? Ar visi TS-LKD atstovai tam pritaria? Ar krizių premjeras A. Kubilius svarstytų apie sugrįžimą ir kokius sprendimus matytų jis? Apie visa tai pokalbis „Dėmesio centre“ su buvusiu premjeru, europarlamentaru Andriumi Kubiliumi šįvakar 19.30 val.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų