Dalios Grybauskaitės populiarumas mažėja, bet varžovams ji - nepasiekiama

Publikuota 2009.04.18 11:08

> senam trenktam geleziniam vilkui 2009-04-20 09:35:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Miltais triedziate, kad KGB- partijos dukra gali nepraeiti. Jau ir gelezinio vilko sapnas galvoje. Ko taip panikuojate, finansuojami is rytu?   ATSAKYTI
Senas geležinis vilkas 2009-04-20 05:32:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Europos Parlamento Pirmininko dėmesiui:Visiems Pretendentams.Gerbiami Ponai ir Ponios,kvie-
čiu palaikyti mano idėją.Jei įvyktų stebūklas-visus Jus kviesčiau patarėjais:-))).Pridedu komentarą:Pakartoju:geriausia ką galėtų padaryti Prezidentas,-tai pasekti prezidento Jelcino pavyzdžiu ir perduoti
įgaliojimus Sausio Tryliktos Radijožvalgui.Pažiūrėkite,
Jelcinas perdavė valdžią žvalgui Putinui ir Rusijos išvogimą pristabdė-ką besakyti???!!!
Bjauru skaityti liaupses,kad nesikeičia rinkimų favoritė. Nesikeičia,nes pavojingiausias klanui Radijožvalgas eliminuotas,-paliktas be pinigų,be sveikatos,traiškomas kgbkomunistinio buldozerio ir jų talkininkų.
Ką jau ką,o ,,favoritę"į kišenę įsidėti-nusičiaudėti sunkiau būtų.Nereikia demagogijos-konkrečius darbus greta sudėti ir paviešinti.Skirtumas tas,kad ji gavo diiidžiulį atlyginimą,kad paruošė įstatyminę bazę VĖESTĖĖ prichvatizavimui,invalidų aferai,Leo gimdymui,o jis penkis metus be elektros gyveno su energopedalais besikaudamas.Ne be prezidentūros žinios LEO gimdymo metu inernete sulaukdavo
,,palaikymo",kad atims Sausio tryliktos medalį!!!Blokuodavo internetą,važiuodavo pas draugus,į svetaines...Deja jis negali būti
prezidentu ar kitaip reikštis viešoje erdvėje,nes jis buvo laabai blogas komjaunuolis,kuuumunizmą ėmė statyti tik tada,kai kalašnikovu pradėjo raginti.O su tokia biografija negalima,nesvarbu,kad už Nepriklausomybę galvą guldė ir guldo!!
Kad gina Lietuvą nuo išvogimo,nuo prichvatizavimo tai visai blogai...((   ATSAKYTI
............... 2009-04-20 05:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
BNS/ELTA antrastes tikslas:
-vienoje eiluteje sukimsti zodzius:

-Grybauskaite, popoliarumas, mazeja..,

- o jei nemazes- statistika juos sumazins, vot!
o -kitu kandidatu -dideja, dideja ir dides,

T.y. Kremlin jau dave direktyva "socialogui Gaidziui", kad per kita viesosios nuomones tyrima butu tokie skaiciai:

-"pyrmauja musu atstovai" t.y, musu Kremlin perzident tovaPISCI:
-mazurkonisAS,
- Vilnius -moskva sviazistka Grauzikova,
-knegyna Utiugovno

-kitiems nera jokiu shansu, nes visi leudzies mases dzarbininkai ir bezrabotkinai, vienindai balsos uz rusLitvos valdzia.

Jau yra paruosti, dazais kvepiantys buliuceniai (ir jau pazymeti), ypac aukstos kokibes, niekuo nesiskirianciu nuo Litvos izbiratKamysii.

Techniskai nebus sunku:
-Pagal vyr. Ziurkes komanda, musu Litvos energetikai, 5 minutems atjungia elektra (visoje Lietuvoje), apie 7 valanda vakaro, todel visi etatiniai turi buti darbo vietose,
- o rinkikimu kamysijos clenas (XX)garsiai subliauna:
-gaisras!!!

Visi isbega is sales, avot, tuo momentu visi biliuceniai bus sumesti i urnas!

Vot, nereikes juoko antro turo!
Gales labusai skaiciuoti, perskaiciuoti, nieko nebepakeis!

Po menesio galesite ismesti litofskus passport, nes bus nauji raudoni rusiski o su Litas prisegti pypkes, vot, nes bus nauji rusiski rublj.
-visi privales kalbetis rik rusiskai, kaip buvo padaryta Kaukaze..

-tik va beda, reikes akilioru, nes musu rublj tures labai daug nuliu, daugiau nei Zambijoje ir juos sunku suskaiciuoti...
-piargales atveju- kiekvienam padarky, po 3 butlelkas vodka!

P.S. Naudotasi is sviazistkos pagauta medziaga,
todel nei uz kokybe,
nei uz turini,
nei ju uz jusu sugaista laika,
nesu atsakingas,
todel nepasirasau, kas as, vot!

Jei nepatiko, nebuvo juokingas - uzmirskit!
   ATSAKYTI
Tomas J. 2009-04-20 01:12:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Labai keista Grybauskaitės kaip kandidatės padėtis.
Anot VRK, ji atitinka Konstitucijos reikalavimą (cituoju iš 78 str.):
"ne mažiau kaip trejus pastaruosius metus gyvenęs Lietuvoje", -
tačiau mokesčių Lietuvai nemoka.

O interviu BNS 2009.02.26 pati apie save sakė: "dar kartą peržiūrėjome Civilinį Kodeksą, kuriame gyvenamoji vieta apibrėžiama kaip pastovios buveinės įregistravimas, t.y. Lietuva; kitur jokios nuosavybės pasaulyje neturiu. Esu paskirta Lietuvos Vyriausybės nutarimu dirbti laikinai Briuselyje; šioje šalyje man suteiktas Belgijos Vyriausybės laikinas diplomatinis statusas, kaip laikinai dirbančio žmogaus, mokesčių mokėjimo arba taip vadinama FISKALINĖ šalis yra Lietuva, taigi pagal Civilinį Kodeksą ir balsavimo šalis yra Lietuva".
(Citata iš interviu dalies tarp 10 min. 30 s. - 11 min. 20 s.; šis videointerviu dingo iš kandidatės tinklapio, kai pradėjau internete vakar vakare lyginti jos žodžius "mokesčių mokėjimo šalis yra Lietuva" - su mokesčių nemokėjimu Lietuvai).

Kaip tai suprasti?
"Mokesčių mokėjimo šalis yra Lietuva", bet mokesčių Lietuvai nemoka?   ATSAKYTI
Burokevičiūtė 2009-04-20 01:11:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai buržuaziniai nacionalistai dalyvavo "Baltijos kelyje" ir pakelėse griovė tarybinių didvyrių paminklus, vienintelė Grybauskaitė ištikimai tarnavo Komunistų Partijos reikalui.
Balsuosiu tik už ją.   ATSAKYTI
barbadosas Gediminui 2009-04-20 00:34:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Už smurtaujantį paksistą tikrai nebalsuočiau. O už Mazuronį - tikrai taip.   ATSAKYTI
Vilniete 2009-04-19 21:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Paistalai, jog mažėja populiarumas. Kaip tik atvirkščiai. Jos bijo apsivogę bei parsidavę politikai ir verslo šulai.    ATSAKYTI
IDOMU 2009-04-19 20:38:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Noreciau issamiau suzinoti paneles gribaites biografija:seneliai,tevai,mokslas,karjera,is kur kilusi,kur artimieji palaidoti ir t.t..Pasakos per TV isputuss akis ir nemikciojant man nieko nesako.AS rinksiu ne KLANO prezidenta???ir laiko dar like pakankamai.   ATSAKYTI
Gediminas LR piliečiams 2009-04-19 20:36:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerbiami bendrapiliečiai ar galima balsuoti už Mazuronį ir TT partijos žmones ?
Cituoju:
”Kaune siautėja smurtaujantis paksistas (117)
Nerijus Povilaitis
2009-03-23 19:02
39 metų kaunietis Kęstutis Buračiauskas tikino praėjusį šeštadienį nukentėjęs nuo parašus rinkusio aršaus paksisto. Nepanoręs pasirašyti už partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltą kandidatą į prezidentus Valentiną Mazuronį, kaunietis gavo smūgį į veidą.

Nukentėjęs vyriškis kreipėsi į policiją, tačiau pareigūnams nepavyksta surasti smurtaujančio parašų rinkėjo.

„Šeštadienį po pietų buvau savo namuose, kai išgirdau kelis kartus įnirtingai skambinant į buto duris. Pažiūrėjau per akutę, laiptinėje stovėjo neaukštas, 45–50 metų amžiaus, maždaug 168 cm ūgio, juodais drabužiais vilkėjęs vyras su kepure. Jis tuo metu skambino į mano kaimynės buto duris“, - lrytas.lt pasakojo K.Buračiauskas.

Išėjęs į laiptinę pasiteirauti, ko nori atvykėlis, šis pareiškė renkantis parašus už kandidatus į Lietuvos respublikos prezidentus.

„Jis padavė lapą, grafoje parašiau „Kęstutis Buračiauskas“. Tuomet vyras susinervino, sako, - pirma reikia pavardę, o paskui vardą rašyti. Man kilo abejonės, lapą atverčiau, - viršuje skaitau, kad parašai skirti V.Mazuroniui“, - pasakojo kaunietis.

Nepanoręs pasirašyti už partijos „Tvarka ir teisingumas“ iškeltą kandidatą, kaunietis parašų rinkėjui atidavė rašiklį.

„Jam taip ir pasakiau, kad už V.Mazuronį parašo nedėsiu. Tada jis atšovė: „Bl* pras“, rankoje laikydamas rašiklį smogė man kumščiu į veidą“, - sakė K.Buračiauskas.

Kaunietis tikino, kad po smūgio į veidą jam aptemo akys, o atsimerkęs pastebėjo užsimojusį ir dar kartą smogti besiruošiantį parašų rinkėją. Suvokęs, kad gali sulaukti pasipriešinimo, aršuolis skubiai pasiėmė daiktus ir pasileido bėgti laiptais žemyn.

Sumuštas vyras vijosi skriaudiką, tačiau šis sėdo į kieme laukusį tamsiai mėlynos spalvos automobilį „Mazda 626“ ir nuvažiavo. Valstybinių automobilio numerių kaunietis teigė nespėjęs įsidėmėti.

Už V.Mazuronį pasirašyti nepanorės ir dėl to nukentėjęs kaunietis nuvyko į Kauno medicinos universiteto klinikas, vėliau su pareiškimu kreipėsi į Žaliakalnio policijos komisariatą.

„Man galvą skauda iki šiol. Šiandien gavau nedarbingumo lapelį, jis galioja iki penktadienio. Medikai skyrė trijų rūšių vaistus. Gerai, kad po sumušimo ant veido užsidėjau ledo, kitaip po akimi būtų didelė mėlynė“, - guodėsi parašų rinkėjo sumuštas vyras.

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ Kauno skyriaus vadovas Algimantas Mileika lrytas.lt žurnalistui sakė šį vakarą šaukiantis susirinkimą, kurio metu ketinama išsiaiškinti incidento aplinkybes.

„Paprasčiausiai paimsime lapus su parašais ir bus aišku, kas lankėsi tame rajone. Juk ant lapo turi pasirašyti ir parašus renkantis žmogus“, - sakė A.Mileika.

Paprašius patikslinti, ar parašus už V.Mazuronį renka tik „Tvarkos ir teisingumo“ nariai, A.Mileika teigė, kad vienareikšmiškai atsakyti į šį klausimą pakankamai keblu.

„Skyriai gavo parašų rinkimo lapus, partijos nariai buvo įpareigoti surinkti tam tikrą parašų skaičių. Tačiau ar visi žmonės tai darė patys, ar dėl užimtumo ką nors pasamdė, dabar sunku atsakyti“, - sakė A.Mileika.” lrytas.lt
   ATSAKYTI
> Cikagietis 2009-04-19 17:36:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Fliugeri pakeitei savo rasinejimuose 180 laipsniu. Is kur atsirado ikvepimas zygdarbiams ginant "kuklia kompartijos dukra"? Cia be babkiu dozes niekaip nepaaishkinsi metamorfoziu. Lyg tas kuo pades 2K-oligarchu stumiamai damai sustabdyti krintancius reitingus. "Sauni" biografija atveria akis durninamiems "runkeliams".   ATSAKYTI
Cikagietis 2009-04-19 13:59:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Stai kokie nieksiki, idavikiski, kirsinantys BNS/ELTA provokatoriu juodi darbai...

t.y. apjuodinti sazininga zmogu ir isteisinti kgbist nusikaltelius!

Todel butu gera proga STT, VMI, patikrinus ju rusisku rublj suskretusiu "mylijaneru" kilme!
-------------------------
o Amerikos sheimai, gyvenanti ismoketame name, mokesciams, maistui, paslaugoms isleidzia 1300 doleriu per menesi.
Zinokime, kad dazniausiai dirba abu Tevai, tai menesio pajamos yra 5-7 tukstanciu doleriu o bustui, gyveninimui isleidzia tik 1/5 dali(!)

Kas nuskurdino, apiplese Lietuva?
-kominst, kgbist nomenklatura!
Lietuvoje zmones tik isgali sumoketi mokescius ir buti pusbadziu...nes,


- Gazprom/gazotekana uz dujas, Leo -lt uz elektra plesia triguba kaina, (tris kartus didesne, nei Amerikoje!!!)..
Primenu:.
**-Amerikoje 1 kWh kainuoja 11 Amerikos centu**

- **o tukstantis kubiniu pedu gamtiniu duju kainuoja apie 5,5 dolerio.**

- T.y 32 tukst kubiniu pedu sudaro 1000 kubiniu metru , arba $5,5 x 32= 175 dolerio uz 1000 kubiniu metru gamtiniu duju.

***Susiraskite patys, kiek nuplesia rus kgb priedangos firma Gazprom/gazotekana nuo eilinio LT zmogaus***.

Dar zinokite, kad vienas vidutinis Amerikos darbininkas per menesi uzdirba 3-5 tukst doleriu! Sheimoje paprastai dirba abu tevai.

Sai ka prakiskai reiskia Laisves tvirtove ir zemiskas rojus Amerika, nes ten komunist/kgbist buvo su saknimis israuti.....

-Kada paskelbsime 1940-1990 m rus okupacijos tesejus komunit kgbist BNS/ETTA Lietuvos Genocido vykdytojais 21 amziuje?

*** Stai kodel butina balsuoti uz Euro Komisare Dalia Grybauskaite ir ja isrinkti pirmajame Ture Geguzes 17 d., sekmadieni. ***

Tevynes Sajunga, Krikscionys Demokratai ja pareme.

Paremk ir Tu!

ir dar:

-Atstumkime, nusigrezkime nuo Lietuvos skurdo, atsilikimo saltinio:
- komunist, kgbist,
- Kremlin kgb chuntos proekt "psych, griauziniene"- dzarbasparcyjas",
- paksoidai -mazuroniai,
- rus kgist lizdo, EU ir NATO Lietuvos dvasios nuodytoju BNS/ELTA...

- lai jie kraunasi cemodanus...
   ATSAKYTI
TRAXTIBIDAX 2009-04-19 12:18:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0

DEMOKRATIJA IR KORUPCIJA NEGALI EGZISTUOTI VIENU METU VIENOJE VIETOJE .GALIME TURETI ARBA DEMOKRATIJA ,ARBA OLIGARCHINE KORUPCIJA IR SUKONCENTUOTA KAPITALA MONOPOLISTU RANKOSE,O PATYS BUSIME TOS SISTEMOS VERGAIS.   ATSAKYTI
S.Q 2009-04-19 12:10:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tekit jums prezidente ant padekliuko   ATSAKYTI
S.Q 2009-04-19 12:09:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
na kurgi ne,jeigu spaudoje vien tik apie D.Grybauskaite tik ir rasoma.visa ta rinkimine kova yra farsas nuo pat pradziu.   ATSAKYTI
>Pikasas 2009-04-19 11:58:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Durniuoji, Kubiliene. Nusiciulbi, kad grybine puola komunistai. Varyk pas psichiatrus. Kad A. Macaitis buvo pirmas komsomolcu sekretorius ir komjaunuolisko amziaus, kaip ir Grybauskaite - tapo shlovingos komunistu partijos nariu. Cia esme. A. Macaicio "nuopelnai" aiskus komunistams.Kuo Grybauskaite nusipelne, kad nuo 21-nu metu buvo priimta i komunistes? Jeigu kabinejiesi prie inicialu, tai antras po A. Macaicio komsomolcu sekretorius buvo Kumza, dabartinis ambasadorius Ukrainoje. Parashiau is inercijos "Kudzma". Aiskus irodymas, kaip verzesi nuo jaunuoliu metu i komunistus D. Grybauskaite, A. Macaitis, A. Kumza,tas ambasadotius prie NATO NEPRIKLAUSOMOJE Lietuvoje gavu labai aukstus postus. Grybauskaite spejo pabuvoti ir Burokeviciaus partijoje. Pats Burokevicius sedejo dvylika metu Lukiskese, o jo viena is tiesioginiu pavaldiniu Grybauskaite SEDEJO visose NEPRIKLAUSOMOS Lietuvos vyriausybese.   ATSAKYTI
Pikasas 2009-04-19 11:28:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visada verta aiškintis situaciją, pozicijas, veiklas ar veikas tam, kad bendrų komentarų visumoje lengviau galima būtų atsirinkti tiesos kelią ir atsirastų galimybę rasti optimalią tiesą vienam ar kitam atvejui. Po tam tikro pasimetimo laikotarpio, dabar prasideda nuoseklus ir totalus kairiojo fronto įvairaus lygmens klakerių puolimas būtent prieš eurokomisarę Dalią Grybauskaitę. Gal buvo laukiama kandidatu V.Landsbergio ir puolimas buvo šiek tiek atidėliojamas, saugant sausą paraką Profesoriui priblokšti. Dabar, jau nedalyvaujant Z.Vaišvilai ir A.Valinskui bet kokios kalbos apie dešinės - centro remiamų jėgų kandidatą apart D.Grybauskaitės, net nebetenka prasmės. Tokio puolimo galima buvo tikėtis nuo to momento, kai D.Grybauskaitė išsakė savo požiūrį rinkiminėje kampanijoje neatstovauti juokiai partijai, o atsiduoti tik rinkėjų malonei. Jau tada tikriausiai seilės pas socdemus nutyso. Tokio akibrokšto AMB aplinka gal net visai nesitikėjo. Tad ir iškyla rinkėjams pasirinkimas, kaip dažnai būna mūsų šalelėje iš esmės tarp dviejų jėgų . Aišku, kiekvienas gali turėti savo nuomonę apie eurokomisarės galimybes. Na, jei ne tvirtą nuomonę, tai bent didesnę ar mažesnę viltį, kad Lietuva gali pajėgti išsirinkti neutralios pozicijos siekiančią kandidatę. Ar ji žadamą neutralią poziciją tikrai išlaikys - kyla daug abejonių. Politikoje tai padaryti išskirtinai sunku. Atsakymą gali duoti tik pats gyvenimas. Matysim.   ATSAKYTI
hhhh 2009-04-19 10:43:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Vienintelis vertesnis kandidatas Vaisvila pasitrauke...O gaila.dabar kgbistu vaikaicius rinksimes...   ATSAKYTI
ml 2009-04-19 09:19:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visi kandidatai paskutiniai netikeliai. tai balsavimas nera isrinkti kandidata is geriausiu, bet is paplavu sutves isrinkt geriauia puveka. su ta grybauskaite man ausis baigia isuzti. jaupries 7 metus uzvede si prekini zenkla. mokesciu nemoka moteriske, gyveno kaip inkstas taukuose tiek lt, tiek ir europoje. ji dabar atseit atstovaus lt... nejuokinkit. seimos ji neturi, taigi, nesupranta kiap sudetinga islaikyti seima siais laikais, buvusi komuniste, remiama klikos leo lt ir co, tad apskritai kuriems galams dar cia pliauksti liezuviais, kad ji geriausias kandidatas?    ATSAKYTI
Pikasas > 18:43 2009-04-19 08:41:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kiek tuos pačius savo kliedesiukus tiražuosite? Painiojate Sauliu Macaitį su Alfonsu Macaičiu, o gal net su kino kritiku Sauliu Macaičiu, kuris Anapilin iškeliavo maždaug prieš pusantrų metų. Buvęs Vilniaus apskrities viršininkas Alfonsas Macaitis LDDP nuo įkūrimo, vėliau prezidiumo ir Seimo narys nuo šios partijos. Jau esu siūlęs prieš ką nors spausdinėjant turėti nors šiokią tokią informaciją, nes kaskart vis iš naujo apsikvailinate.    ATSAKYTI
sausio tryliktos radijožvalgas 2009-04-19 07:29:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Geriausias ir populiariausias būtų Sausio Tryliktos radijožvalgas.
Viiisus pretendentus ,,susidėtų į kišenę"!!!Deja jis negali būti
prezidentu ar kitaip reikštis viešoje erdvėje,nes jis buvo laabai blogas komjaunuolis,kuuumunizmą ėmė statyti tik tada,kai kalašnikovu pradėjo raginti.O su tokia biografija negalima,nesvarbu,kad už Nepriklausomybę galvą guldė ir guldo!!
Kad gina Lietuvą nuo išvogimo,nuo prichvatizavimo tai visai
blogai...((   ATSAKYTI
REKLAMA
Į viršų