Gairės

vytautas landsbergis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vytautas landsbergis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vytautas landsbergis“.

Vytautas Landsbergis prabilo apie velionę žmoną: „Prisikankino, jau mažai džiaugsmo turėjo“

Prof. Vytautas Landsbergis (91 m.) neįsivaizduoja savęs skambinančio į „Sidabrinę liniją“. „Aš galiu sau paskambinti. Pakalbu su savim“, – paaiškino duodamas interviu Nomedai Marčėnaitei, kūrusiai „Sidabrinės linijos“ socialinę kampaniją „Pokalbiai senjorams“. Bet pripažino – toks uždarumas jam yra ir praradimas – juk kiekvienas paskambinimas ir pokalbis atneša gyvybės, sukuria džiaugsmo ir primena, kad esi reikalingas.   – Vytautai, jūs žmogus, kuriam turbūt nėra abejingų.

Gabrieliaus Landsbergio sūnus Augustas pradėjo tarnybą kariuomenėje: profesorius skyrė jautrius žodžius

Užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio sūnus Augustas pradėjo karinę tarnybą. Su nauja pradžia vaikiną sveikino šeima, o prosenelis profesosorius Vytautas Landbsergis skyrė jautrius žodžius. Profesorius V. Landsbergis socialiniame tinkle „Facebook“ anūkui skyrė eilėraštį „Džiaugsmas“. „Mūsų šeimai ši diena, nors žvarboka, buvo itin graži.

„Kazickų šeimos fondas“ atšventė 25-metį: renginyje apsilankė ir Vytautas Landsbergis

Spalio 19 d. minėdamas veiklos 25-metį, „Kazickų šeimos fondas“ Vilniaus rotušėje surengė šventinį vakarą, kuriame dalyvavo fondo partneriai – Mo muziejus, „Caritas“ Alternatyvaus mokymosi centras jaunimui, „Mėlyna ir geltona“ bei kiti ir ypatingi svečiai – prof. V. Landsbergis, V. V. Landsbergis, Albinas Kentra.
2023-10-20

Vytautas Landsbergis apie norimą gimtadienio dovaną: „Kad dėdė Putinas uždarytų karą, jis yra visai durnas“

Aukščiausiosios tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkui Vytautui Landsbergiui jau sukako 91-eri. Būrelis konservatorių partijos narių profesorių su dainomis, gėlėmis ir tortu pasveikino prie jo namų. Paklaustas, kokios dovanos norėtų, Landsbergis prisipažino – kad Putinas baigtų karą. Prie profesoriaus Vytauto Landsbergio namų Vilniaus Žvėryno rajone sveikintojai su gėlėmis ir tortu rinkosi trečiadienį dar prieš vidudienį.

Vytautui Landsbergiui – 91-eri: profesorius atskleidė gimtadienio norą

730
Spalio 18 d. pirmasis atkurtos nepriklausomos Lietuvos valstybės vadovas, profesorius Vytautas Landsbergis mini savo 91-ąjį gimtadienį. Linksmai nusiteikęs profesorius prie savo namų Vilniuje priėmė sveikinimus ir atskleidė savo gimtadienio norą. Kaip buvo nurodyta TS-LKD kvietime, trečiadienį 12 val. bendraminčiai galėjo ateiti pasveikinti profesoriaus prie jo namų Vilniuje. Išėjęs pasitikti svečių, V. Landsbergis nestokojo gero humoro jausmo.

Įvyko brangiausio ukrainietiško filmo išankstinė premjera: renginio nepraleido ir Vytautas Landsbergis

128
Rugsėjo 13-ąją įvyko brangiausio visų laikų ukrainietiško filmo „Dovbušas“ išankstinė premjera. Kviestinė publika rinkosi Vilniaus kino teatre. Tarp susirinkusiųjų – ir Vytautas Landsbergis. „Mano filmas kalba apie šlovę ir didvyriškumą. Apie tai, ką šlovė padaro su žmonėmis. Pagrindinis veikėjas Dovbušas norėjo gyventi paprastą ir ramų gyvenimą, bet buvo priverstas ginti savo šalį.
128 2023-09-13

Landsbergis ragina Lietuvą būti pirmąja NATO nare, oficialiai parėmusia Kyjivo narystę

Pirmasis atkurtos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis ragina Vilnių būti pirmąja NATO nare, oficialiai parėmusia Ukrainos narystę kariniame aljanse. „Kodėl Lietuva negali būti pirmojo NATO narė, kuri jau pritaria? Labai neišsigąskit, ir siūlau niekam neišsigąsti, bet Seime jau yra toks nutarimo projektas. Seimo Užsienio reikalų komitetas jam jau pritarė, tai jis bus darbotvarkėje“, – konservatorių suvažiavime šeštadienį sakė V. Landsbergis.

Vytautas Landsbergis prakalbo apie KGB informatorių Sąjūdyje: bedė į du žmones

176
Profesorius Vytautas Landsbergis pasidalino KGB dokumentų ištraukomis, kuriose užsimenama apie informatorių „R“, bendravusį su okupacinės valdžios slaptosiomis tarnybomis. Aukščiausios Tarybos pirmininkas svarsto, ar informatoriumi negalėjo būti vienas iš Sąjūdžio žmonių – Vytautas Radžvilas arba Raimundas Rajeckas. Pateikiame V. Landsbergio įrašą, kurį profesorius paskelbė savo „Facebook“ paskyroje: „Istorija, kuri nenueina į praeitį.

Signalus dėl „Wagner“ Lietuvoje supranta skirtingai: vieniems – grėsmė, kitiems – plepalai

„Wagner“ grėsmė Lietuvai yra rimta, mat esą Baltarusijoje esančiai grupuotei yra pernelyg didelė pagunda surengti provokaciją pasienyje. Taip pareiškė prezidentas Gitanas Nausėda po to, kai Lenkijos premjeras pranešė, kad savaitgalį apie 100 samdinių priartėjo prie Suvalkų koridoriaus. Visgi Vidaus reikalų ministerija ir Seimo Nacionalinio saugumo komiteto (NSGK) pirmininkas tikina, kad tiesioginės grėsmės Lietuvai smogikai nekelia.
2023-07-31

Landsbergis kritikuoja Medininkų žudynių tyrimą, tikisi nepriklausomo įvertinimo

Pirmasis atkurtos Lietuvos vadovas Vytautas Landsbergis sako, kad Medininkų žudynių byla buvo tiriama atsainiai, jis tikisi nepriklausomo tyrimo vertinimo.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų