Čmilytė-Nielsen paliktų pirmininkės postą, jei liberalai pralaimėtų rinkimus

Liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen neslepia – partijos nesėkmės atveju Seimo rinkimuose ji veikiausiai pasitrauktų iš pirmininkės posto.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liberalų sąjūdžio rinkimų štabas

„Nesėkmė tai, žinoma, yra neperlipimas 5 proc. barjero ir tai reikštų ir mano, kaip lyderės, poreikį priimti tam tikrus sprendimus. Aišku, šito aš nebijau, viskas yra rinkėjų rankose ir jų verdikto aš laukiu ramia širdimi.

Aš manyčiau, kad taip, [pasitraukčiau]. Manau, kad šiandien sulauksime teigiamo rezultato, bet natūralu, kad pirmininkas visada prisiima atsakomybę už partijos rezultatus Seimo rinkimuose“, – partijos štabe Seimo rinkimų naktį kalbėjo V. Čmilytė-Nielsen.

Vis dėlto partijos pirmininkė tikisi gero savo partijos rezultato rinkimuose ir sako esanti nusiteikusi optimistiškai.

„Tikimės gero rezultato. Manyčiau, kad sudėtinga prognozuoti net ir šiame etape, ypač vertinant rinkėjų aktyvumą, nes mes tikėjomės šiek tiek didesnio aktyvumo. <...> Manyčiau, kad turėsime ir vienmandatininkų antrajame ture nemažai. Prognozuočiau, kad 6–8 turėtume turėti. Ir turėsime frakciją. Kokio dydžio frakcija bus Seime, sužinosime“, – žurnalistams sakė V. Čmilytė-Nielsen.

Ji atsisakė prognozuoti galutinį Liberalų sąjūdžio rezultatą rinkimuose.

„Kiek man teko matyti pjūvius sociologinius iš apklausų pastarųjų, jos mums rodė gana gerus rezultatus. Visgi mūsų rinkėjas yra labiau didmiesčio rinkėjas. Tai manau, kad didmiesčiai savo korekciją į tą rezultatą, kuris yra dabar, tikra atneš“, – vylėsi V. Čmilytė-Nielsen.

Pagrindiniais Liberalų sąjūdžio konkurentais rinkimuose jį įvardino centro-dešinės jėgas.

„Tie patys konservatoriai, Laisvės partija ir, matyt, su jais ir dalinamės balsais“, – kalbėjo partijos pirmininkė.

Pirminiai duomenys iš 42 apygardų rodo, kad Liberalų sąjūdis kol kas surinko 5,24 proc. balsų ir gautų penkis mandatus daugiamandatėje apygardoje.

TV3 Žinios. Seimo rinkimai 2020. Pokalbis su Viktorija Čmilyte-Nielsen:


Rašyti komentarą...
L
LT
2020-10-11 22:07:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Zmones nors savigarbos turi - von nx is politikos padanges jeigu zmones tavimi nepasitiki!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų