Andriukaitis pasakė, ko tikisi iš naujojo Seimo ir pasiuntė žinią konservatoriams

Socialdemokratų garbės pirmininkas Vytenis Povilas Andriukaitis tikino, kad iš naujojo Seimo tikisi geresnės darbo kokybės ir naujo strateginio mąstymo. Pasak politikos veterano, socialdemokratų tikslas – centro-kairės koalicija, tačiau derybos su potencialiais partneriais turėtų prasidėti po antrojo rinkimų turo.

36

„Iš naujo parlamento? O! [Tikiuosi] labai daug. Naujos darbo kokybės, naujo strateginio mąstymo. Daugiau įžvalgų diskutuojant, kas gi bendro yra visoje Europos Sąjungoje. Kaip galima būtų įsijungti į daugelį iniciatyvų, kurios galėtų pritraukti į Lietuvą žymiai daugiau investicijų“, – komentavo V. P. Andriukaitis.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. LSDP rinkimų štabas

Pasak jo, naujasis Žaliasis kursas turėtų pavirsti viso naujojo Seimo tikslu. V. P. Andriukaičio nuomone, socialdemokratams pavyks po rinkimų daryti įtaką daugeliui procesų šalyje ir veiksmingai prisidės prie tikslų, iškeltų kovoje su klimato kaita.

Socialdemokratų garbės pirmininkas nesiėmė prognozuoti, kiek mandatų galėtų gauti jo partija.

„Luktelėkim“, – šyptelėjo V. P. Andriukaitis.

Jo teigimu, socialdemokratų pagrindinis tikslas – centro-kairės koalicija. Pasak V. P. Andriukaičio, ir programiniu, ir strateginiu aspektu socialdemokratai turi galvoti apie tai, kokia didžiulė rinkėjų dalis tikisi, kad Lietuvoje atsirastų daugiau teisingumo. V. P. Andriukaičio nuomone, sekmadienį apie koaliciją socialdemokratai neturėtų derėtis su niekuo.

„Antras ratas bus labai jautrus, labai painus. Nežinau, kaip pirmas ratas baigsis. Gali būti, kalbėkime atvirai, kad trys partijos yra maždaug panašios situacijos. Ketvirtoji, Darbo partija, yra prie pat. Viskas yra labai jautru. Šiandien reikia galvoti apie antrąjį ratą, o ne apie koaliciją“, – kalbėjo socialdemokratų patriarchas.

V. P. Andriukaitis tikino, kad koalicija su konservatoriais yra sunkiai įsivaizduojama.

„Palinkėčiau konservatoriams sėkmingos kloties formuojant koaliciją su liberalais, be to, jie gali prisijungti daugelį įvairių tautininkų ar dar ko nors. Konservatorių tarpe yra daug, mano nuomone, nuo dešiniojo centro nutolusių žmonių, tokių kaip Kasčiūnas, Pavilionis ir kiti. Luktelėkime. Jų užduotis galvoti apie dešiniąją koaliciją“, – teigė V. P. Andriukaitis.

Rinkėjų aktyvumas Seimo rinkimų pirmajame ture siekė  47,16 proc. – trimis procentiniais punktais mažiau nei prieš ketverius metus, paskelbė Vyriausioji rinkimų komisija.


Rašyti komentarą...
L
LIETUVA
2020-10-11 21:30:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
ANDRIUKAITIS -
KOMUNIZMO ABORTO LIEKANA
Atsakyti
0

O
OG
2020-10-11 21:52:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
PSO parsidavėlis.
Atsakyti
0

n
nejuokink
2020-10-18 20:48:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau tam diedukui seniai laikas anūkų auginti,nusišneka jis jau seniai,eik pensijon,nejuokink žmonių.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų