Gairės

liberalų sąjūdis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „liberalų sąjūdis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „liberalų sąjūdis“.

Liberalai ir darbiečiai ieško, kaip sumokėti gautas baudas: svarsto panaudoti gyventojų suneštus pinigus

Liberalai ir darbiečiai suka galvą – iš kokių pinigų sumokėti šimtatūkstantines baudas, kurias politinės korupcijos byloje paskyrė teismas. Akys krypsta į valstybės dotacijas, tačiau neaišku, ar iš šių pinigų galima atsiskaityti su valstybe. Gyventojai piktinasi, anot jų, toks planas nesąžiningas – partijos už savo nuodėmes nori sumokėti iš visų mokesčių mokėtojų pinigų. Tiesa, tokiam planui nepavykus, liberalai žada beveik 400 tūkstančių sukrapštyti patys.

Saulius Skvernelis: liberalų sprendimas nedalyvauti prezidento rinkimuose –neteisingas žingsnis

Liberalų sąjūdžio sprendimas nekelti kandidato prezidento rinkimuose nustebino ir nėra teisingas žingsnis, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. „Prezidento rinkimų kampanijoje nedalyvauti, pasakyti, kad Liberalų sąjūdis neturi tinkamo kandidato – tikrai mane nustebino, atvirai pasakius“, – Žinių radijui penktadienį sakė S. Skvernelis.

Eugenijus Gentvilas apie Liberalų sąjūdžio gautą baudą: „Aš tikrai paremsiu keliais tūkstančiais“

Liberalų sąjūdžio senbuvis Eugenijus Gentvilas visgi žada baudai prisidėti iš savų pinigų. Kiek jis ketina paaukoti ir kokios tikrosios priežastys partiją paskatino nedalyvauti kitų metų Prezidento rinkimuose?  Į šiuos klausimus laidoje „Dienos komentaras“ atsakė politikas Eugenijus Gentvilas. Viktorija Čmilytė-Nielsen pareiškė, kad partijai prioritetas yra Seimo rinkimai ir prezidento rinkimuose partija nedalyvaus.

Viktorija Čmilytė-Nielsen apsisprendė nekandidatuoti į prezidentus

Liberalų sąjūdžio pirmininkė, Seimo vadovė Viktorija Čmilytė-Nielsen apsisprendė nekandidatuoti kitąmet vyksiančiuose prezidento rinkimuose, partija kandidato juose planuoja neturėti. Apie savo sprendimą V. Čmilytė-Nielsen antradienio vakarą pranešė Liberalų sąjūdžio valdybai. „Būdama Liberalų sąjūdžio vadove ir svarstydama, ar kandidatuoti prezidento rinkimuose, akcentavau, kad prioritetiniai 2024-ųjų metų rinkimai partijai yra Seimo rinkimai.

Liberalų sąjūdis spręs dėl kandidato prezidento rinkimuose, nuosprendžio korupcijos byloje

Valdančiojo Liberalų sąjūdžio valdyba antradienį spręs, ar kelti kandidatą prezidento rinkimuose, taip pat ar skųsti Lietuvos aukščiausiajam Teismui (LAT) nuosprendį, kuriuo partija nuteista dėl kyšininkavimo, prekybos poveikiu ir piktnaudžiavimo. „Liberalų sąjūdžio valdyba spręs dėl dalyvavimo prezidento rinkimuose, dalyvavimo Europos Parlamento rinkimuose.

Liberalų sąjūdžio advokatas: partija baudą sumokės, dar nenuspręsta, ar dalimis

Koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) politinės korupcijos byloje 376,6 tūkst. eurų baudos sulaukęs Liberalų sąjūdis nuosprendį tikrai vykdys, tačiau partija dar nėra galutinai apsisprendusi, ar baudą sumokės iškart, ar dalimis. „Nuosprendis tikrai bus vykdomas“, – BNS pirmadienį sakė partijai teisme atstovavęs advokatas Raimundas Jurka. Pasak jo, šią savaitę partija taip pat priims oficialų sprendimą, ar teikti kasacinį skundą.

Dalios Teišerskytės mirtis – ypatingą dieną: kolegų žodžiai veria širdį

117
Per Lietuvą nuvilnijus skaudžiai žiniai apie 79-erių poetės, ilgametės Seimo narės Dalios Teišerskytės netektį, atsiminimais pasidalijo ir Liberalų sąjūdžio frakcijos Seime seniūnas Eugenijus Gentvilas. „Šviesiausi prisiminimai. Ji politikoje, kas nors sakytų, buvo „balta varna“. Ji gyveno kitomis kategorijomis, negu tradiciniai politikai gyvena, bet tuo ji ir buvo puošmena.

Dėl nuosprendžio Masiuliui bus teikiami du kasaciniai skundai

Dėl buvusio Liberalų sąjūdžio pirmininko Eligijaus Masiulio nuteisimo koncerno „MG Baltic“ (dabar „MG Grupė“) politinės korupcijos byloje Lietuvos Aukščiausiajam Teismui (LAT) bus teikiami du kasaciniai skundai, sako nuteistojo advokatas Ruslanas Boiko. „Kasacinis skundas, be abejo, rašomas, bus pateiktas ir nuo gynėjo, ir mano ginamasis atskirai pateiks kasacinį skundą.

Eligijus Masiulis atvėrė širdį: „Nemanau, kad tokia bausme perauklės, tai veikiau kerštas“

Lietuvos apeliacinio teismo realia 5 metų ir 6 mėnesių laisvės atėmimo bausme nuteistas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis sako teiksiantis kasacinį skundą Lietuvos Aukščiausiajam Teismui, bet jau rengiasi įkalinimo bausmės atlikimui, nes griežtas nuosprendis įsiteisėjo jo priėmimo dieną. Buvęs politikas pripažino, kad buvo sunku išgirsti nuosprendį „kaltas“, o dar sunkiau suvokti, kaip laisvės atėmimo bausmė jį pataisys ar perauklės.

Landsbergis: bendradarbiavimą su Liberalų sąjūdžiu tęsime ir toliau

Valdantieji konservatoriai ir toliau bendradarbiaus su apkaltinamąjį nuosprendį politinės korupcijos byloje išgirdusiu Liberalų sąjūdžiu, sako Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis. „Viktorija Čmilytė-Nielsen, perėmusi vadovauti partijai, atvertė naują puslapį ir pasikliovėme jos lyderyste.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų