Biure išvengti ligų – sudėtinga, tačiau įmanoma

Šiandien biuruose pirmenybė teikiama atviroms erdvėms, skatinančioms kolegų tarpusavio, bendravimą, atvirumą ir komandinį darbą. Vis dėlto artėjant gripo epidemijoms ir peršalimo antplūdžiams šie privalumai nublanksta, kada nepasigauti viruso nuo šalia sėdinčio kolegos tampa itin sudėtinga. Visgi, nors rizika ir didelė, tačiau ligų išvengti įmanoma.

Gripas (nuotr. Fotolia.com)

Savo rekomendacijomis ir patirtimi, kaip išvengti nepageidaujamų ligų su skaitytojais dalinasi biuro prekių bendrovės „Officeday“ rinkodaros skyriaus vadovė Viktorija Masaitytė.

„Mūsų įmonėje vyrauja draugiška atmosfera, tad rūpinamės vieni kitais, primename kolegoms, jog sveikata yra svarbiausia. Puikiai suprantame, kad sergantis žmogus negali atlikti užduočių efektyviai. Todėl džiaugiamės tapę iniciatyvos „Sergu atsakingai“ partneriais ir turėdami galimybę paskatinti tiek mūsų kolegas, tiek klientus atsakingai žiūrėti į dirbančių žmonių sveikatą“, – tvirtina V. Masaitytė.

REKLAMA

Išankstinė prevencija biure – būtina

Vadovė pasakoja, jog šiais metais sveikai gyvensenai „Officeday“ skyrė išskirtinį produktų katalogą, kuriame dalijamasi specialiais patarimais, skirtais dirbantiems biure. Taip pat metų pradžioje buvo vykdyta aktyvi kampanija socialiniuose tinkluose, skatinanti dirbančius biuruose prisiminti, kad išlikti sveikiems paprasta, tereikia kartais pakeisti savo įpročius. Pavyzdžiui, vietoj lifto pasirinkti laiptus ar užuot važiavus į darbą automobiliu pasimėgauti keliavimu pėstute.

„Tikime, kad sveikame biure – sveika atmosfera ir pastebime, kad mūsų kolektyve svarbiausias yra draugiškumas ir kolegiškumas. Juk dažnai įsisukus į darbų karuselę pamirštame pasirūpinti savimi, tad džiugu, kad dirbame su tokiais žmonėmis, kurie neatsisako ištiesti pagalbos ranką sergančiam kolegai ir dalinasi ne tik citrina, bet ir patarimais, kaip greičiau išsikapstyti iš ligų.

Taip pat suteikiame galimybę darbuotojams, pajutusiems pirmuosius peršalimo simptomus, kritiškai įvertinti savo sveikatos būklę ir geriau pasirinkti darbą namuose, negu atkeliauti sergančiam į biurą ir taip užkrėsti kolegas“, – kalba rinkodaros skyriaus vadovė.

„Officeday“ darbuotojų atsakingą požiūrį į savo bei kolegų sveikatą tik patvirtina ne vienus metus trunkanti tradicija įmonės virtuvėlėje dalintis surinktomis arbatžolėmis ir medumi. Be to, prasidėjus ligų sezonui darbuotojai yra aprūpinami specialiu dezinfekciniu skysčiu, padedančius apsisaugoti nuo bakterijų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų