Opozicinio Liberalų sąjūdžio atstovas Seimo narys Eugenijus Gentvilas bandys taikytis su premjeru Algirdu Butkevičiumi. Buvęs Klaipėdos uosto vadovas lapkričio pradžioje pareiškė ketinantis kreiptis į teismą, jei premjeras nepaneigs savo teiginių apie neva blogą E.Gentvilo darbą, įgyvendinant suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą.

Premjero atstovė spaudai Evelina Butkutė-Lazdauskienė BNS patvirtino, kad abu politikai susitiks prie pietų stalo.

„Susitikimas vyks E.Gentvilo iniciatyva. Premjeras mano, kad visus klausimus galima išspręsti civilizuotai,susėdus prie stalo“, –- BNS sakė E.Butkutė-Lazdauskienė.

E.Gentvilas anksčiau tikino ketinantis gintis teisinėmis priemonėmis, bet pražioje prašysiąs premjero paneigti tris frazes, kuris jis išsakė tiesioginėje televizijos laidoje: „Jei jis viešai nepaneigs savo išsakytų teiginių, aš imsiuos teisinių priemonių, kurios veda ir premjerą, ir mane į teismą. Aš tikrai pasirengęs bylinėtis. Aš žinau, kiek esu padaręs dėl SGD terminalo, ir niekada nesulaukiau jokių priekaištų, todėl neplanuoju taikstytis.“

REKLAMA

Anot jo, premjeras šmeižia, sakydamas, jog jam vadovaujant Klaipėdos uostui, nebuvo pradėti kanalo gilinimo prie Kiaulės Nugaros darbai. E.Gentvilo teigimu, tuo metu buvo atlikti SGD laivų-dujovežių navigaciniai, SGD terminalo statybos vietos geologiniai tyrimai, pasirašyta dvišalė sutartis su "Klaipėdos nafta" dėl bendro darbo ir papildomas susitarimas dėl investicijų pasidalijimo.

Premjeras A. Butkevičius yra pareiškęs, jog vadovaudamas Klaipėdos uostui E. Gentvilas nebuvo pradėjęs įgyvendinti nė vieno projekto.

„Užimdamas šias pareigas, jis (E.Gentvilas - BNS) nebuvo pradėjęs įgyvendinti nė vieno projekto – nei gilinimo darbų, nei kitų projektų, kurie Klaipėdos uosto ir „Klaipėdos naftos“ turėjo būti įgyvendinti kartu“, – tuomet sakė A.Butkevičius.

Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius taip pat yra kritikavęs E.Gentvilo darbą, statant SGD terminalą Klaipėdoje.

E.Gentvilas spaudoje tuomet pareiškė, jog SGD terminalas nebus pastatytas laiku.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų