Detektyvas dėl Lukiškių kalėjimo iškeldinimo tęsiasi: „City Service“ kreipėsi į Teisingumo ministeriją Konkurso komisijai – kaltinamai pakeitus dalyvių skaičiavimus

„Viešumas nuo to turbūt yra geriausias vaistas“, – ketvirtadienį susitikime su žiniasklaidos atstovais teigė „City Service“ komunikacijos vadovas Vilius Mackonis.

Lukiškių tardymo izoliatorius-kalėjimas (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

„City service“ kaltina kalėjimų departamentą neskaidriai organizavus Lukiškių tardymo izoliatoriaus-kalėjimo iškeldinimo projekto konkursą. Šio konkurso nelaimėjusi bendrovė jiems nepalankų sprendimą jau apskundė Viešųjų pirkimų tarnybai ir Valstybės kontrolei bei dėl galimos korupcijos kreipėsi į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Taip pat bendrovė parašė pretenziją patiems konkurso organizatoriams, o po gauto atsakymo pateikė prašymą Teisingumo ministerijai nušalinti konkurso komisiją.

„Komisija [pateikus pretenziją] priėmė dar keistesnį sprendimą. Dėl to mes visiškai nebetikime ja ir kreipėmės į Teisingumo ministeriją, kad ši komisija būtų nušalinta“, – sakė V. Mackonis.

REKLAMA

„Komisija perskaičiavo mūsų kainą – už dalyvį atliko veiksmą. Prašome nušalinti tokią komisiją, nes ir tolesni jos veiksmai tokio masto konkurse yra kenksmingi ne tik dalyviams, bet ir Lietuvai ir mokesčių mokėtojams“, – paaiškino „City Service“ administracijos ir teisės direktorius Ignas Krasauskas. Pasak jo, konkurso komisija „leido sau nustatyti kainą vietoj mūsų ir pareiškė, kad ji turėtų būtį 304 milijonai litų“.

Konkursui pateikta pateikta „City service“ kaina buvo 233 mln. litų. Įmonė pasiūlė mažiausią kainą iš visų konkurso dalyvių, tačiau jų pasiūlymas buvo atmestas dėl techninių neatitikimų. „City service“ tikina, kad organizatoriai tikslingai ieškojo priekabių ir jų projektą atmetė dėl „Excel“ programos lentele pateiktų skaičiavimų. Dabar buvo atmesta ir pretenzija, perskaičiavus pasiūlymo kainą.

„Nesuprantame jų argumentų, jie yra keisti ir beprecedenčiai. Čia jų reikėtų klausti, kuo jie rėmėsi“, – stebėjosi I. Krasauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų