Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parfumerijos parduotuvėje „Douglas“ Dominykas Papreckis tušinuku žymėdamasis parduotuvės asortimento kainas, ne tik užrūstino parduotuvės personalą, tačiau vos po keleto minučių buvo užpultas „EuroCash1“ apsaugos darbuotojų, sumuštas ir su antrankiais išvestas iš parduotuvės.

Kvepalai (nuotr. SCANPIX) (nuotr. Balsas.lt)

Kvepalai (nuotr. SCANPIX) (nuotr. Balsas.lt)

Incidentas įvyko vasario 5 d. Vilniaus „Akropolyje“ esančioje parfumerijos parduotuvėje „Douglas“. Vilniaus Gedimino technikos universiteto studentas D. Papreckis, dirbantis PriceOn.lt kainų palyginimo portale, žymėjosi parduotuvės asortimento kainas. Tuo nepatenkintas parduotuvės personalas iškvietė prekybos centro apsaugos darbuotojus, kurie parduotuvės salėje užpuolė Dominyką: jis buvo sumuštas ir pargriautas ant žemės, jam į akis buvo purškiamos dujos ir, galiausiai, iš parduotuvės jis buvo išvestas su antrankiais.

REKLAMA

„Parduotuvėje „Douglas“ užsirašinėjau kainas, tai labai nepatiko pardavėjoms. Aš bandžiau paaiškinti ir su jomis susitarti. Tačiau netrukus įpuolę apsaugos darbuotojai puolė mane – aš ne tik išsigandau, bet ir buvau sumuštas tikrąją to žodžio prasme. Maža to buvau pažemintas – visų akivaizdoje buvau surakintas antrankiais ir tempiamas per visą „Akropolį“ it koks nusikaltėlis! Po visko mane melagingai apkaltino chuliganizmu ir perdavė policijai, kuri neatsižvelgdama į mano patirtus sužalojimus pirmiausia nuvežė mane į komisariatą ir tik po to išleido į ligoninę. Gydytojai man diagnozavo cheminį akies nudeginimą, dėl to man gali tekti nešioti akinius, daugybinius kūno sumušimus“, – apie incidentą kalbėjo PriceOn.lt darbuotojas D. Papreckis.

Apie įvykį pranešta policijai, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Dominyko sužalojimus apžiūrėję Vilniaus teismo medicinos tarnybos Vilniaus skyriaus specialistai praėjusį penktadienį išdavė sužalojimų mastą patvirtinančią pažymą.

„Prekybos tinklai ir anksčiau nenoriai sutiko kainų palyginimo iniciatyvą, tačiau tai kas įvyko „Douglas“ parduotuvėje peržengia visas ribas. Niekada nesitikėjau, kad tarptautinės puikios reputacijos bendrovės darbuotojai galėtų imtis tokių drastiškų ir žmogaus teises pažeidžiančių veiksmų. Pasitikėdamas Lietuvos teisine sistema tikiuosi, kad tam bus duotas tinkamas atsakas. Tuo tarpu „PriceOn“ ir toliau dės pastangas, kad vartotojai turėtų galimybę palyginti kainas“, – kalbėjo PriceOn.lt direktorius Jurijus Laneckij.

Baiminasi kainų palyginimo

Kainų palyginimo portalas PriceOn.lt lygina prekių kainas didžiosiose šalies parduotuvėse. Nenuostabu, kad rinkoje, kur visi siekia sukurti pigiausio įvaizdį, kainų palyginimas yra ypatingai jautrus ir pardavėjams nerimą keliantis klausimas. PriceOn.lt duomenimis kvepalų kainos skirtingose parduotuvėse gali skirtis nuo kelių dešimčių ir net iki šimto litų. Pavyzdžiui, moteriški kvepalai Hugo Boss „Deep Red“ 50ml „Douglas“ parduotuvėje kainavo 195 Lt, „Parfum Express“ – 159 Lt, o internetinėje parduotuvėje Pigu.lt – 117 Lt. Tokių pavyzdžių galima surasti ir daugiau: Dolce & Gabbana „L‘eau the One“ 75ml kaina „Douglas“ parduotuvėje – 236 Lt, Pigu.lt – 180 Lt, o „Parfum Express“ – 275 Lt.

REKLAMA

„Tokį kainų skirtumą lemia kelios priežastys. Tačiau pagrindinėmis galima būtų laikyti mažesnes sąnaudas: nereikia išlaikyti parduotuvių patalpų, nėra įsipareigojimų platintojams ir gamintojams dėl reklamos ir kitų prekybos palaikymo išlaidų“, – teigė internetinės parduotuvės Olialiashop.lt vadovas Vaidas Kančauskas.

„Matyt, „Douglas“ taip pasielgti privertė baimė prarasti dalį pelno. Juk artėjant Šv. Valentino dienai kvepalai yra bene populiariausia dovana. O vartotojams sužinojus apie galimybę tuos pačius kvepalus įsigyti kitur pigiau, jie taip ir pasielgtų“, - samprotavo J. Laneckij.

„Douglas“ atstovams „PriceOn“ atstovų agresija įtartina

Parduotuvės „Douglas LT“ finansų direktorius Paulius Prižgintas tikina, kad PriceOn.lt atstovams savo veiklos vykdyti netrukdo.

"Mes nedraudžiame pirkėjams žymėtis kainų ieškant jiems geriausio pasiūlymo. Tačiau jeigu jas renka komercinių tikslų siekiantys verslo subjektai, tai turi būti suderinta iš anksto, paaiškinta, kur ir kaip bus naudojama renkama informacija, kaip bus užtikrintas jos tikslumas. Tai taip pat galioja norint filmuoti ar fotografuoti parduotuvėje, kadangi taip yra saugoma mūsų intelektinė nuosavybė. Šiuo atveju į mus kreiptasi nebuvo, nors mes esame pasiruošę bendradarbiauti, pateikti dominančias kainas, tuo labiau, kad jos yra viešai skelbiamos ir mūsų internetinėje parduotuvėje douglas.lt. O tai, kad norime žinoti, kokiais tikslais tos kainos bus naudojamos, ar nebus klaidinami pirkėjai, turėtų būti visiškai suprantama" - viešai išplatitame pareiškime teigia P. Prižgintas.

REKLAMA

Anot jo, dėl šios priežasties agresyvus PriceOn.lt elgesys sustiprina abejones, kad domimasi ne tiek kainomis, kiek bet kokiomis priemonėmis ir provokacijomis siekiama viešumo ir matomumo.

"Douglas LT" išplatintame pranešime teigiama, kad ranešime atvykusių į parduotuvę keturių PriceOn.lt atstovų, kurie ne tik fiksavo kainas raštu, bet ir fotografavo bei filmavo visą parduotuvę, buvo mandagiai paprašyta išeiti iš parduotuvės ir kreiptis į kompanijos centrinį biurą dėl susitarimo, kaip būtų galima bendradarbiauti. Tačiau atvykę jaunuoliai tai atsisakė padaryti.

Pagal parduotuvės vidaus taisykles pardavėjos iškvietė prekybos centro apsaugą, bet net ir tuomet bendrovės atstovai neišėjo, o pirkėjams matant priešinosi ir provokavo konfliktą.

"Galime tik apgailestauti, kad toks incidentas įvyko mūsų parduotuvėje. Mums svarbu yra užtikrinti pirkėjų saugumą , jų privatumą ir galimybę patogiai ir maloniai apsipirkti. Visada esame pasirengę dialogui su galimais partneriais, tačiau svarbu, kad priemonės būtų adekvačios. Šiuo atveju, panašu, kad PriceOn.lt nėra tuo suinteresuoti" - teigia P. Prižgintas.

Ar apsaugos darbuotojai gali naudoti fizinę jėgą?

Lietuvoje jau ne vieną kartą girdėtos istorijos apie susidūrimus su apsaugos darbuotojais, pavyzdžiui plačiai nuskambėjęs „Norfos“ skandalas, kuomet apsaugos darbuotojas „pasiūlė“ pirkėjui „ryti“ sugedusį sumuštinį ir neleido jo gražinti. Nuolatiniai kitų parduotuvių ir prekybos tinklų apsaugos darbuotojų siautėjimai, naudojant neadekvačią pažeidimui fizinę jėgą.

REKLAMA

Paradoksalu, kai žmonių saugumą turintys užtikrinti apsaugos darbuotojai patys tampa pavojaus šaltiniu. Turėdamas teisę panaudoti jėgą dažnas apsaugos darbuotojas užmiršta, kad kartu su teisėmis jis įgauna ir pareigą naudotis jomis pagal įstatymo raidę – jėga turi būti naudojama tik išimtiniais, pateisinamais atvejais atsakingai ir proporcingai asmenų padarytam pažeidimui.

„Lietuvos įstatymai parduotuvių sales priskiria viešosioms erdvėms, o Konstitucija bei visuomenės informavimo įstatymas leidžia netrukdomai visiems be išimties asmenims rinkti informaciją, įskaitant ir prekių kainas. Pagal įstatymus apsaugos darbuotojas turi teisę sulaikyti žmogų tik užklupus jį darant administracinį teisės pažeidimą. Be to, apsaugos darbuotojas privalo gerbti konstitucines ir žmogaus teises ir laisves, o šiuo atveju jos buvo pažeistos“, – incidentą komentavo PriceOn.lt teisininkas.

Didžiosios dalies tokių konfliktų būtų galima išvengti keliant darbuotojų kompetenciją, supažindinant su galiojančiai įstatymais, apsaugos darbuotojams tenkančiomis teisėmis ir pareigomis. Bendrovė „EuroChas1“, kurios darbuotojai dalyvavo sulaikant ir sumušant D. Papreckį, skelbia, kad ji atitinka įvairius tarptautinius standartus bei kruopščiai atrenka darbuotojus. Tačiau šis įvykis tik dar kartą įrodo, kad į darbuotojų kompetenciją žiūrima pro pirštus. Apsaugos darbuotojai greičiausiai nežino įstatymų ribojančių jų veiklą, teises ir pareigas, nevengia vartoti fizinę jėgą, nes jaučiasi nebaudžiami.

 

Daiva
2013-02-12 13:42:26
Ziauru. Dominykas turetu prisiteisti zalos atlyginima uz patirta sveikatos sutrikdyma ir patirta moralini stresa vedant su antrankiais. Viena karta turetu baigtis apsaugos darbuotoju savivale ir poziuris i zmogu, kaip i potencialu vagi...
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
klausimas 2013-03-20 12:35:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
eurochach gali viska, internete net buvo ar yra irasai, kaip eurochash vadovai liepia rinkti cekius, nes dalis algos bus mokama kuru, tai kas ten gali dirbti, jei alga gauna kuru?   ATSAKYTI
Rajmiss18 2013-02-21 13:20:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Gerą reklamą padarė   ATSAKYTI
Saulius 2013-02-15 13:33:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Is kart atimt teise dirbt apsaugoj visam gyvenimuj.   ATSAKYTI
zzz 2013-02-14 13:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o mane nervina visi ale "projektai" G. lygio "priceonai" - kas cia, proverzis programavime? kazkokie galimai apsiseileje studenciokai sukuria vos mokedami programuoti kazka - neaisku ka, ir jau jiems viskas galima?   ATSAKYTI
73364537q8 2013-02-14 16:43:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Neverk, nepavydek ir, jei nepatinka, nesinaudok appsu.  
>> zzz 2013-03-19 14:50:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Juokigniausia, kad tie sutdenčiokai pirmą milijoną uždirbo vos per 2 mėnesius, o tu ožys niekada tiek neuždirbsi :) Beje, ten jau labai gražiai apie Douglas rašo, šiaip gi ten skudurynas ir bomžynas. Niekam net nekyla klausimas tikriausiai, kad jie pardavinėja išskirtinai tik padirbtus kvepalus, ir dar daro tą didesnėmis kainomis nei tie, kas parduoda tikrus gaminius.  
Edas 2013-02-14 00:30:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Skaitydamas komentarus,supratau,kad yra dvi puses. Tas,kuris "auka" ir tie kurie "banditai"
Bet as nei vienoj,nei kitoj pusej nematau kaltininko. Kalta yra trecioji puse. Parduotuves PERSONALAS. Tie kurie iskviete apsauga.
Supraskit,esu susidures su sia problema. Normaliu apsaugos darbuotoju pas mus neymanoma rasti. Juo labiau uz toki atlyginima. Surado studencioka,laisvalaikiu padirbet,aprenge melyna apranga ir apsauginis. Manot paaiskino pareigas...? O jas reiketu visiem zinoti. Teises,mes visi labai gerai zinom,bet pareigas pamirstam.
Taigi griztu prie personalo: ka tokio negero dare tas tipelis? Ogi nieko,rasesi kainas... nu ir tegul rasosi... Yra zmoniu,kurie turi fotografine atminti,tai ka jiem "kevala reikia sudauzyt",kad is atminties istrinti?
Personalas iskviete apsauga,apsauga turi reaguoti. Jei nereaguos,rytoj darbo nebetures...
va tik ziureti i ta tasymasi,negrazu. Sis zmogus turejo buti sulaikytas trimis veiksmais. Ir jei vienas bando sulaikyti,kiti neturi is sono stebeti "spektaklio"...
As sutinku,gal zmogus ir nera blogas,bet,kad provokavo insidenta,matosi. Jei apsauga praso iseiti,iseik. Jei esi toks zinantis teises ir istatymus,tai zinai,kad gali kreiptis rastu i teisines instancijas ir bylinetis. Pas mus teisine valstybe ir visus gincus sprendzia teismas.
O nezinantiems galiu paaiskinti: Apsaugos darbuotojas TURI TEISE, sulaikyti,pasipriesinus panaudoti jegos veiksmus,jei tai nepadeda,panaudoti spec. priemones,jei zmogus elgiasi agresyviai ir itariama,kad gali pakenkti aplinkiniu sveikatai ar gyvybei,gali panaudoti surisimo priemones...
Apsaugos darbuotojams! Pavaiksciokite pas trenerius,pasimokinkite sulaikymo veiksmu,atrodete neprofesionaliai...tragiskai...   ATSAKYTI
juozas 2013-02-13 19:16:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
uzsieni, pacios pardes skelbia visas kainas internete, ir varzosi net keliu centu skirtumais, tad pries vaziuodamas apsipirkt, pasilygini... o lt kai visada runkelynas, apie apsauginius jau net nekalbu - visiski degradave imbicilai   ATSAKYTI
bedarbiai marozai 2013-02-13 15:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
taigi nieko keisto. eiliniai apsauginiai besmegeniai.   ATSAKYTI
Hm 2013-02-13 13:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
PriceOn susigadino savo įvaizdį lygioje vietoje. Darbuotojas agresyviai provokavo parduotuvės darbuotojus ir apsaugą. Ką Jūs darytumėte jeigu pas jus ateina svetimos įmonės žmogus su pluoštu lentelių (matėte, jis šiuos lapus laikė rankoje) ir be jokio perspėjimo imtų susirinkinėti ir užsirašinėti informaciją tam, kad ją panaudotų savo tinklapio populiarinimui ir atitinkamai siekdamas užsidirbti pinigų? Paprašytumėte jo išeiti? Taip ir buvo padaryta. Paprašytumėte susisiekti su savo valdžia, kad būtų pasiektas susitarimas, irgi tai buvo atlikta. Vietoj to gautumėte replikų ir grasinimus personalui. Po to ateina 4 žmonės ir vėl provokuoja konfliktą. Gavo ko nusipelnė ir gavo ko nenusipelnė (viešumo ir reklamos sau).   ATSAKYTI
> Hm 2013-03-19 14:52:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Šiaip yra įstatyme parašyta VIEŠOJE VIETOJE GALIMA FILMUOTI, FOTOGRAFUOTI, UŽSIRAŠINĖTI, KALBĖTI IR TAI YRA ABSOLIUTI TEISĖ, nei mažiau, nei daugiau. Jei kažkokio tai šiūkšlyno darbuotojams kažkas nepatinka, jie gali UŽSIKABINTI SPYNĄ ANT DURŲ IR NIEKO NEĮLEISTI.  
zz 2013-02-13 13:02:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Straipsnis pamirso pamineti, jog pigu.lt savininkai yra didziausi proceon kreditoriai.   ATSAKYTI
zz 2013-02-13 13:03:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
*priceon  
Mindaugas 2013-02-13 11:59:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
rimtai viskas pigu.lt pigiau. Kodel priceon nesako kas pvz brangiau pigu.lt negu kitur a? Nes investuotojas neleidzia ?    ATSAKYTI
afdaf 2013-02-13 11:38:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Galima bandyti apsaugai duot per ausis, bet iskarto busi kaltas, nes pirmiausiai uzpuolei ir priesinaisi apsaugos darbuotojui, o paskui jau reikes atlaikyt pagal pilna programa. Apsauga savo igaliojimus (jei galima taip pavadint) virsija 90% visu atveju. Kuo didesnes privilegijos, tuo bausmes uz nusizengimus turi buti didesnes. Siuo atveju reikia apsaugos kompanija ir jai atstovavusius darbuotojus duot i teisma ir prisiteisti ne tik zala uz sveikatos sutrikdyma, bet ir moraline zala, nes tokie isgamos sekanti karta prilups ir bobute, kuri pamirs is krepselio issiimti nukainotu dziuveseliu.   ATSAKYTI
kazys 2013-02-15 12:45:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
loxas tu.viskiu buna visokiu reikia sikart path kalti mazai dar gave  
mi 2013-02-13 11:02:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nenormalu, pas mus koks gudus krastas, ta parduotuve su klientais ir apskritai zmonem nesiskaito, juk esam laisva salis, jei nieko nebijo tai koks jiem skirtumas uzsirasines tas kainas ar ne. Praeina bet koks noras eit i tokias parduotuves. Jei parde tarptautine juolabiau gal pats laikas pradet orientuotis i tarptautinio lygio klientu aptarnavima. O gal tas vaikinas potencialus pirkejas, norejo kainas palyginti, as pavyzdziui visada palyginu kainas pries pirkdama kvepalus ar brangia kosmetika kaip ir kitus brangesnius daiktus..   ATSAKYTI
jonas 2013-02-13 09:43:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
"Y" Matosi kad mazvaikis kiba daznai gauny per snuky kad net suformaluot sakinio nemoki is to pykcio :D urodas    ATSAKYTI
Redu 2013-02-13 09:37:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Pagal visus komentarus,matosi,kad esam lietuviai.Jei tas vaikinukas nesupranta lietuviu kalbos,tai kas beliko daryt darbuotojoms ir apsauginiams.Tampesi kaip darzelinokas.Reikejo iseiti kaip buvo liepta.O apsauga dirbo savo darba.   ATSAKYTI
> Redu 2013-03-19 14:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O tau, straubliagalviui nedaeina, kad apsauga negali išprašyti lauk? Vieša vieta, niekas apart policijos pareigūnų negali tavęs iš viešos vietos varyti. Žmonės, nebūkit dalbajobai, žinokite savo teises!  
dm 2013-02-13 08:38:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
ka as galiu pasakyti. puse cia rasanciu isvis manau nelabai gaudosi, kita puse gal kazkiek, bet nei jie apsauginiais dirbe, nei kursus baige, nei istatytmus zino :D nusistwere wieno tai db ir giedos puse gywenimo. atsigaukit. duodu beveik 100% kad niekas nieko teisme nenubaus ir tas erelis dar bauda gaus uz wiesos twarkos drumstima. zmones ziaurus, ne darbuotojai
   ATSAKYTI
y 2013-02-13 01:24:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
jonai tu apsiciulpes gaidys,o tie mentai-marozai-pydarai   ATSAKYTI
jonas 2013-02-13 00:42:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
patys jus urodai visų įstatymų nežinot ir ant apsaugos varot.Ten yra saugomas objektas kureme apsaugos darbuotojai priziuri viešaje tvarka, ir jaigu buvo gautas iškvietimas ir darbuotojos turi pritenzijų ant mineto asmens apsaugos darbuotojai turi teisia vaikina įslydėt iš teritorijos o jai dar ir pasipriešina turi pilna teise panaudoti spec priemones.Vaikinas jau buvo kelis kartus įspėtas o jai į įspėjimus neregavo ir provokavo kunflikta matant aplinkinems.Apsauga gerai padare panaudoje spec priemones.Tik tiek kad apsaugai lasinių reikėtų pavalgyt nes tryse nesugebejo sklandziau atlikti savo darbo....   ATSAKYTI
nedzin 2013-02-13 09:50:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pagal tavo lietuvių kalbos žinias, toks ir tavo protavimas. Nustebčiau jai būtum bent dvylika klasių baiges.  
Dalius 2013-02-13 23:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
>nedzin
as manau cia ne apie 12, o kokias 6 klases eina kalba...
"kureme, viesaje, jaigu, teisia, jai, neregavo, kunflikta, aplinkinems, tryse..."
Kazin ar mano sunus, kuris dabar ketvirtokas, padarytu tiek ir tokiu gedingu klaidu, rasydamas toki trumpa teksta....

>joneli
na buk geras, kitakart bent mamos klaidas istaisyti paprasyk  
> jonas 2013-03-19 14:56:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
matosi, kad pirmokas ar prasigėręs daunelis esi. Visų pirma: ten vieša vieta, joks supistas apsauginis neturi teisės nieko išvaryti.  
Andrius 2013-02-13 00:11:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Maziau jus verkit, jus liecia, tai duokit iskart i veida, o dbr eisit i teismus bilinetis, turek drasos padaryti tai ka turit padaryti, arba draugus Dominykai geresnius pasirink, nes tik stovi ir komentuoja... nu zodziu graudu ziureti....   ATSAKYTI
Smilte 2013-02-12 23:21:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
kad jus zinotumet kaip viskas buvo siuo melagiu netiketumete :)))
po keletos minuciu dominykas nebuvo uzpultas, kai trecia karta atejo i parduotuve su 5 bar 6 vaikinas, vyko filmavimas ju paciu ir jiems viskas buvo ne motais. apsauga emesi atsargumo priemoniu :))) pirma karta jo jau buvo paprasyta iseiti, antra karta atejo jo siunciami asmenys, trecia karta jis atejo su sutve vyruku. melagis tu dominykai :)))   ATSAKYTI
23578645r74 2013-02-14 12:40:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Smilte, kadangi buvo isprasomi nepagristai, tai todel ir sugrizo. O darbuotojos tikros veplos, jei teigia, kad parduotuves vidines taisykles yra auksciau nei istatymai. Ir beto, kokios cia saugumo priemones? Griebimas zmogui uz rankos, tasymas ir tampymas yra jau fizines jegos panaudojimas pries zmogu. Teisingai jis dare, kad priesinosi, nemanau, kad save gerbiantis ir nieko nekaltas zmogus, leis saves taip zeminti.   
zigmec 2013-02-23 10:08:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Parduotuvė yra vieša vieta ir niekas neturi teisės nieko drausti - nei savininkai, nei pardavėjos, nei apsauga. Galima filmuoti ir rašytis ką tik nori. LR įstatymai yra aukščiau už personalo paniatkes.
Apsauga išvaryti arba sulaikyti žmogų ar kitaip apriboti jo laisvę turi TIK jei yra padarytas ATPK pažeidimas. Šiuo atveju nebuvo - net jei pirkėjas ateina 89 kartus per dieną, tuo jis įstatymų nepažeidžia.  
valdas 2013-02-12 22:51:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
LOPINIAI sitie apsauginiai, dauguma ju kvaileliai, paziurekit kaip mieste vazineja ju tarnybines masinos, tipo labai kieti vyrai, SALAGOS,,,   ATSAKYTI

Top Video

100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
100-metį atšventusios dvynės atskleidė paprastą savo ilgo gyvenimo paslaptį
DABAR RODOMA
Užfiksuotas šokiruojantis tėvų poelgis su kūdikiu: istorija kelia pyktį
DABAR RODOMA
Berniukas įsiuto dėl mamos poelgio – jo moralas nepaliks abejingų
DABAR RODOMA
Pikantiškas moters elgesys ant automobilio: netrukus buvo sulaikyta
DABAR RODOMA
Užfiksavo šlykšų pabėgioti išėjusios moters poelgį: paviešino, kad sugėdintų
DABAR RODOMA
Po paviešinto įrašo iš darbo mergina buvo atleista – klientai pašėlo
DABAR RODOMA
Laidotuves pertraukė netikėtumas: vyrui teko šokti į iškastą duobę
DABAR RODOMA
Išgyveno nemaloniausią incidentą lėktuve: keleivei prireikė palydovų pagalbos
DABAR RODOMA
Paviešintas įrašas, kaip siuntų darbuotojais apsimetę vyrai surišo šeimą ir ją apvogė
DABAR RODOMA
Moteris patyrė gyvenimo sukrėtimą: su taksi nevažiuos dar ilgai
REKLAMA
 Nufilmuotas vyriškio smurto protrūkis: sumušė motiną, gadino turtą
Policijos pareigūnai gavo iškvietimą dėl namuose siautėjančio vyro. Atvykusius pareigūnus pasitinka pranešėja. Visą situaciją vėlyvą vakarą nufilmavo ir laidos „Farai“ ...
Įtartiną vairuotoją sustabdę „Farai“ tokio kuriozinio šou nesitikėjo (nuotr. stop kadras)
Patruliuojančio ekipažo pareigūnai nutarė patikrinti jiems įtarimų sukėlusio automobilio vairuotoją. Situacija eilinė, tik vairuotojas pasitaikė išskirtinis. Visą incidentą ...
Ligoninė, greitoji, pirma pagalba, priėmimas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Sekmadienį 16.05 val. bendruoju skubios pagalbos numeriu gautas pranešimas, kad Kupiškio rajone, šalia Ničiūnų kaimo, žvyrkelyje į griovį nuvažiavo džipas Nissan. ...
Asociatyvi nuotr.
Sekmadienį 14.58 val bendruoju pagalbos numeriu gautas pranešimas, kad Vilniaus rajone, Keturiasdešimt Totorių k. dega gyvenamasis namas. Į įvykio vietą išsiųsti sostinės ...
Policijos pareigūnai (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Šeštadienį Panevėžio rajone automobilį ne tarnybos metu vairavęs  neuniformuotas neblaivus karys sukėlė avariją, kurioje sužalotas jis bei dar du kartu važiavę vyrai, ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų