tyrimas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tyrimas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tyrimas“.

LB: Lietuva ateityje turės didinti investicijas į mokslinius tyrimus ir plėtrą

Siekiant sukurti aukštesnę pridėtinę vertę Lietuva ateityje turės daugiau investuoti į inovacijas – mokslinius tyrimus ir eksperimentinę plėtrą (MTEP), sako Lietuvos banko (LB) ekonomistas.  „Labiausiai išsivysčiusios valstybės šiai investicijų kategorijai (MTEP – BNS) skiria labai reikšmingas sumas. Tuo tarpu Lietuva kartu su Latvija pagal šioms investicijoms skiriamą dalį nuo BVP lygiuojasi į mažiausiai išsivysčiusių Europos Sąjungos valstybių lygį.
2024-07-08

Mįslinga mirtis Klaipėdoje: bute aptiktas irstantis žmogaus kūnas

Klaipėdoje penktadienį rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Klaipėdos apskrities policija, 15.30 val. Kauno gatvėje esančiame bute rastas 1981 metais gimusio vyro, galimai buto šeimininko, kūnas irimo stadijos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Iš kavinės Vilniuje pavogta 3,5 tūkst. eurų

Iš Vilniaus centre esančios kavinės pavogti pinigai. Kaip pranešė policija, nusikaltimas įvykdytas sekmadienio naktį, nuo 2 val. 20 min. iki 2 val. 30 min., Olimpiečių gatvėje. Iš kavinės, išlaužus lauko apsauginę žaliuzę, pavogta apie 3 500 eurų. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės.  Tas, kas pagrobė svetimą turtą įsibrovęs į patalpą,  baudžiamas bauda arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki šešerių metų.

Sukčiai iš 80-metės šiaulietės išviliojo 660 eurų

Šiauliuose garbaus amžiaus moterį apgavo sukčiai – pamelavę, kad ji mokesčius sumokėjo netikrais pinigais, iš jos išviliojo 660 eurų. Kaip pranešė policija, sekmadienį Tilžės gatvėje gyvenančiai 80-metei moteriai fiksuoto ryšio telefonu paskambinęs vyras prisistatė policijos darbuotoju. Jis pasakė, kad šiaulietė sumokėjo mokesčius netikrais pinigais. Pokalbio metu į namus atvykęs nepažįstamas vyras iš moters neva patikrinti paėmė 660 eurų ir dingo.
Kriminalai 2024-07-01

Alytaus rajone rastas šuo su, įtariama, šautine žaizda

Alytaus rajone sekmadienį rastas šuo su galimai šautine žaizda, pranešė policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 19 val. 40 min. Rimėnų kaime buvo rastas moters (gim. 1981 m.) šuo su, įtariama, šautine žaizda, kuris vėliau nugaišo. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais.

Lietuvoje plinta prorusiška atsiskyrėlių ideologija: ja sekė savo ir dukrą pagrobęs Švanys

Lietuvoje kai kuriose bibliotekose ir knygynuose vis dar prienamos rusų verslininko Vladimiro Megrė knygos, skelbiančios mitines vedrusų rases, Sibiro taigoje gyvenančios magiškų galių turinčios atsiskyrėlės Anastasijos gyvenimo būdą ir filosofiją.

Po 25 metų lietuvė kreipėsi dėl per operaciją palikto svetimkūnio: reikalavo 30 tūkst. eurų

Neįprastas savo turiniu panevėžietės Simonos (vardas pakeistas – aut. past.) ieškinys buvo išnarpliotas teisme. Moteris teigė, kad dar 1995 m. Panevėžio ligoninėje jai buvo atlikta cezario pjūvio operacija. Tačiau po operacijos ieškovės gimdą chirurgas susiuvo netirpiais siūlais, todėl daugiau kaip 25 metus jos kūne buvo svetimkūnis, kuris sukėlė sveikatos problemų. Būtent dėl šios priežasties Simona kreipėsi į teismą su 30 tūkst. eurų ieškiniu.

Apklausa: du trečdaliai žmonių teigia, kad Lietuvoje reikalai blogėja

Naujausios šalies gyventojų apklausos rodo, kad gegužę du trečdaliai žmonių padėtį Lietuvoje įvertino kaip blogėjančią. Pesimistiškai situaciją vertinančių gyventojų dalis lyginant su balandžio mėnesiu išliko identiška. Eltos užsakymu „Baltijos Tyrimų“ gegužės 16–25 dienomis atliktos apklausos respondentų buvo prašyta įvertinti, ar, jų manymu, pastaruoju metu reikalai Lietuvoje iš esmės krypsta į gerąją, ar į blogąją pusę.

„Sienos“ tyrimas: procesuose prieš Lietuvą – rusiškų pinigų kvapas

Dirbdamas Rusijos ambasadoriumi Vilniuje, Aleksandras Udalcovas pasižymėjo aibe demaršų prieš Lietuvą. Nutekėję duomenys rodo, kad šią veiklą A.Udalcovas tęsia ir pabaigęs diplomato karjerą bei būdamas Europos Sąjungos sankcijų sąraše. A.Udalcovas į ES sankcijų sąrašą įtrauktas maždaug prieš metus.

Vilnietė patikėjo sukčių apgaule ir prarado 6,2 tūkst. eurų

Vilniuje iš moters išvilioti 6,2 tūkst. eurų. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, šeštadienio rytą, apie 9.40 val., nepažįstama moteris apgaule išviliojo elektroninės bankininkystės duomenis ir iš 1950 metais gimusios sostinės gyventojos banko sąskaitos išviliojo nurodytą pinigų sumą. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.
REKLAMA
REKLAMA

Klaipėdos baikerių gauja įtariama turto niokojimu, žmonių terorizavimą

Uostamiesčio policijos kriminalistai atlieka tyrimą dėl baikerių gaujos vykdyto turto niokojimo, žmonių terorizavimo ir kitų nusikaltimų, kaltinimai pareikšti keturiems asmenims. Klaipėdos policija ketvirtadienį informavo atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl svetimo turto sunaikinimo visuotinai pavojingu būdu, neteisėto disponavimo sprogmenimis, viešosios tvarkos pažeidimo bei žmogaus terorizavimo.

Tyrimas: ES piliečiai tampa vis labiau prisirišę prie sąjungos

Naujai atlikto tyrimo ataskaitoje teigiama, kad Europos Sąjungos piliečiai jaučiasi vis labiau prisirišę prie sąjungos, kurios rinkėjai šią savaitę balsuoja Europos Parlamento rinkimuose.
2024-06-06

Panevėžio rajone sulaikytas sprogdinimais grasinęs girtas vyras

Sekmadienį Panevėžio rajone sulaikytas neblaivus vaikinas, į policiją kelis kartus melagingai skambinęs pranešti apie padėtus sprogmenis. Kaip pranešė Panevėžio policija, sekmadienį apie 16 val., bendruoju pagalbos numeriu gautas pranešimas iš neprisistačiusio asmens, kad Panevėžio rajone, Daukniūnų kaime, jis tuoj susprogdins namą. Tą pačią dieną 17.35 val. vėl gautas to paties asmens pranešimas, kad yra užminuota biblioteka. 17.48 val.

Vairuotojo pasiteisinimas: „Prisigėriau, nes po kelių metų man suteikė progą pailsėti nuo vaikų“

Vilnietis Andrius B. į teisiamųjų suolą sėdo dėl vairavimo išgėrus, kai jam buvo nustatytas 2,28 promilės girtumas. Vyras teisme pateikė netikėtą paaiškinimą, kodėl prisigėrė. Bylos duomenimis, vilnietis vairavo automobilį „Toyota“ 2023 m. gruodžio 26 d., apie 8 val. ryto. Maža to, jis sukėlė eismo įvykį. Teisinosi poilsiu nuo vaikų Apklaustas teisme vyras savo kaltę pripažino visiškai. Nurodė, kad namuose šventė Kalėdas ir visą naktį kartu su sugyventine vartojo alkoholinius gėrimus.

Siaubo naktis Kaune: pavydo apimtas vyras užmušė mylimąją 44 smūgiais

Sukrečiantis nusikaltimas Kaune – vyras sudavė daugybę smūgių mylimai moteriai, kuri mirė įvykio vietoje. Vėliau žudikas paaiškino, kad taip elgėsi apimtas pavydo. Bylos duomenimis, Tomas N. 2023 m. rugsėjo 29-sios naktį, savo gyvenamojoje vietoje, tarpusavio konflikto dėl asmeninių nesutarimų metu, tyčia rankomis sudavė savo sugyventinei ne mažiau 44 smūgius. Budelis smūgiavo į galvą, rankas, krūtinę. Jis savo auką smaugė. Nukentėjusioji patyrė daugybinius lūžius.

Išaiškėjo, kodėl mažėja vyrų vaisingumas: naujausio tyrimo rezultatai kelia nerimą

Oksfordo universiteto mokslo žurnale išspausdintame straipsnyje – liūdnos prognozės žmonijos ateičiai. Paaiškėjo, kad vyrų sėklidėse dabar aptinkama tiek mikroplastiko, kiek jau gali daryti įtaką vaisingumui. Mokslininkai mikroplastiko vengti siūlo kelis dešimtmečius, tačiau, regis, problemų tik daugėja. Vaisingumo specialistai taip pat nerimauja, mat priežasčių, kodėl vyrai tampa nevaisingi, irgi pastebi vis daugiau.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.

Supratusi, kad nenori turėti vaikų ir nori sterilizacijos, moteris negalėjo patikėti savo ausimis: „Visur reikėjo vyro sutikimo“

Lietuviai, norintys tapti nevaisingi, kreipiasi dėl sterilizacijos į Lietuvos klinikas, tačiau atsimuša į sieną. Tai tampa tarsi loterija, nes sulaukia pačių įvairiausių atsakymų, kodėl procedūra jiems nebus daroma. Medikams tai ne mažesnė painiava, nes atlikdami operaciją gali teisiškai nukentėti. Sveikatos apsaugos ministerija žada spręsti problemą.

Nemokamai pasitikrinkite, ar nesergate vėžiu: pasakė, kur ir kada

Penktadienį didžiuosiuose Lietuvos miestuose bus galima nemokamai atlikti profilaktinę apgamų ir odos darinių patikrą. Kaip skelbia renginio organizatoriai, tradicija tapusios akcijos tikslas – skleisti informaciją apie odos vėžio prevenciją. „Vien praėjusiais metais per akciją Lietuvoje nustatėme 11 melanomos atvejų, 85 odos vėžio atvejus, apie 200 pakitusių apgamų ir ikivėžinių odos būklių“, – rašoma VUL Santaros klinikų išplatintame pranešime žiniasklaidai.
2024-05-29

Tyrimas: buvęs premjero patarėjas ir dar du lietuvių turtuoliai – teisėsaugos akiratyje dėl turtų kilmės Dubajuje

Teisėsaugos akiratyje esantis buvęs premjero patarėjas, už sukčiavimą nuteistas Airijos lietuvis ir Lietuvos pilietybę dėl ryšių su Rusija praradęs veikėjas. Šias tris menkai susijusias asmenybes sieja vienas bendras vardiklis – nekilnojamas turtas Dubajuje. „Siena“ skelbia išsamų tyrimą apie tris lietuvius, kurių investicijos Jungtinių Arabų Emyratų (JAE) perle kelia klausimų dėl kapitalo kilmės.

Vilniuje dėl laiku nepastatytų kelio ženklų įvyko avarija – abu vairuotojai jautėsi teisūs

Vilnietis Laurynas M. buvo kaltinamas tuo, kad jis, vairuodamas automobilį pažeidė Kelių eismo taisykles, dėl ko įvyko eismo nelaimė, per kurią buvo nesunkiai sutrikdyta kito žmogaus sveikata. Vyras sėdėjo prie įmonei priklausančio automobilio „Honda Accord“ vairo. Vyras kaltintas tuo, kad nepastebėjo atvažiuojančio motociklo „Suzuki SV 650“, kurį prieš įvažiuodamas į kelią turėjo objektyvią galimybę pastebėti. Įvyko avarija, per kurią nukentėjo motociklo vairuotojas.

Netikėtas girto vairuotojo poelgis: po eismo įvykio paspruko, bet netrukus grįžo su taksi

Teisme išnagrinėta girto vairuotojo baudžiamoji byla – vilnietis Žilvinas A. iki paskutinės akimirkos neigė savo kaltę, tačiau išsisukti nuo teisingumo jam nepavyko. Bylos duomenimis, dar 2022-ųjų spalio 21-ąją, apie 22.40 val., Žilvinas A. vairavo automobilį „Mercedes-Benz“ būdamas apsvaigęs.

Gediminas Žiemelis investavo į apartamentus Dubajaus „palmėje“

Turtingiausias Lietuvos žmogus, „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininkas Gediminas Žiemelis 2022 metais investavo į maždaug tūkstančio kvadratinių metrų apartamentus Dubajuje, elitinėje dirbtinėje saloje „Palm Jumeirah“, rodo nutekėję „Dubai Unlocked“ duomenys. Pats milijardierius neslepia daug laiko praleidžiantis Dubajuje, bet „Avia Solutions Group“ nurodė, kad G.Žiemelis renkasi privatumą ir investicijų į NT nekomentuos.
2024-05-21

Į ligoninę paguldytas Kėdainių parke peiliu sužalotas vyras

Šeštadienio vakarą Kėdainiuose esančiame parke nenustatyti asmenys peiliu sužalojo neblaivų vyrą. Kaip pranešė Policijos departamentas, apie 21 val. vakaro 1990 metais gimęs vyras buvo užpultas Vytauto parke. Nukentėjusysis, suteikus medicinos pagalbą, gydosi namuose. Policija surinko medžiagą dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas

Šeštadienio rytą Kuršėnuose rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Šiaulių apskrities policija, 1966 metais gimusio kuršėniškio lavonas apie 8.32 val. rastas jo namuose Pergalės Rato gatvėje. Pirminiais duomenimis, kūnas be išorinių sužalojimų. Mirties priežastis aiškinasi policija.
Kriminalai 2024-05-19

Vilniuje iš tarptautinio maršruto autobuso pavogta rankinė: nuostolis siekia 15,3 tūkst. eurų

Šeštadienio paryčiais sostinėje iš tarptautinio maršruto autobuso pavogus rankinę, padaryta nuostolio už 15,3 tūkst. eurų. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, nuo 3.38 val iki 4.10 val.  Pylimo gatvėje pastebėta, kad tarptautinio maršruto autobuse buvo pavogta rankinė, kurioje buvo piniginė su 2 100 eurų, auksiniai papuošalai, asmens dokumentai, keturios banko mokėjimo kortelės.  Nuostolis siekia 15 365 eurus.

Poveikiu policininkui kaltinamas A. Kandrotas-Celofanas: jį kalbinau kaip korespondentas

Poveikiu riaušių byloje liudijusiam policininkui kaltinamas Antanas Kandrotas, pravarde Celofanas, teisme bando įrodyti, kad jis policininką kalbino kaip korespondentas ir nedarė pareigūnui jokio spaudimo. Kaltinamojo advokatas baudžiamąją bylą nagrinėjančiam Vilniaus miesto apylinkės teismui pateikė sananoriškos veiklos sutartį ir tikina, kad byloje minimų įvykių metu A. Kandrotas buvo korespondentas ir teikė paslaugas internetinei Vilniaus televizijai.

Banko darbuotojais prisistatę asmenys iš tauragiškės išviliojo 32,1 tūkst. eurų

Tauragėje banko darbuotojais prisistatę asmenys iš moters išviliojo 32,1 tūkst. eurų. Kaip pranešė Policijos departamentas, šeštadienį apie 13.11 val. į Tauragės apskrities policiją kreipėsi 1963 metais gimusi moteris. Pasak jos, gegužės 15–17 d. Tauragėje, Oranžerijos g., būnant namuose, jai paskambino nepažįstami asmenys, kurie, prisistatę „Google“ ir „Luminor“ banko darbuotojais, apgaulės būdu išviliojo 32 157 eurus. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo.

Į Šiaulių ligoninę pristatyta alkoholiu apsinuodijusi nepilnametė

Šeštadienio rytą į Šiaulių ligoninę buvo paguldyta galimai alkoholiu apsinuodijusi paauglė. Kaip pranešė Policijos departamentas, 2008 metais gimusi mergina dėl apsinuodijimo į ligoninę buvo pristatyta ir paguldyta apie 10 val. ryto. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.
Kriminalai 2024-05-19

VSAT: per parą į šalį neįleisti keturi neteisėti migrantai

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per praėjusią parą apgręžti keturi neteisėtai sieną kirsti bandę migrantai, skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienio tarnyba fiksavo 37 tokius asmenis, o Lenkijos pareigūnai praneša penktadienį apgręžę 219 užsieniečių.
Kriminalai 2024-05-19

Šiurpus nusikaltimas Vilniuje: namuose rasta uždusinta moteris

Šeštadienį Vilniuje rastas mirusios moters kūnas. Kaip įtaria teisėsauga, moteris buvo nužudyta. Policijos departamentas sekmadienį pranešė, kad 1946 metais gimusios moters lavonas apie 16 val. buvo aptiktas jos pačios Dzūkų gatvėje esančiame bute. Pirminiais duomenimis, ant kūno rasta kraujosruvų. Įtariama, kad moteris buvo uždusinta. Apie sulaikytą įtariamąjį nepranešama. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo.

Ligoninėje Vilniuje mirė kūdikis

Šeštadienį Vilniaus ligoninėje mirė reanimuojamas mažametis. Kaip sekmadienį pranešė Policijos departamentas, 2024 metais gimęs vaikas apie 17 val. buvo atvežtas į Vilniaus ligoninę iš Šalčininkų. Pirminiais duomenimis, mažametis buvo atvežtas dėl pablogėjusios sveikatos, tačiau reanimuojamas mirė. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Girtas vairuotojas sukėlė tragišką avariją: žuvo žmogus

Raseinių rajone į medį trenkėsi automobilis, per avariją žuvo keleivis. Kaip pranešė Policijos departamentas, eismo nelaimė įvyko šeštadienio vakarą, apie 21 val. 42 min., Burgaičių kaime. Nesuvaldytas automobilis „Toyota Corolla Verso“ nuvažiavo nuo kelio ir trenkėsi į medį. Eismo įvykio metu žuvo automobilio keleivis.  Paaiškėjo, kad automobilis „Toyota Corolla Verso“ buvo vairuojamas galimai neblaivus (į alkotesterį įpūsti nesugebėjo) vyro (gim.

Tragiška avarija Vilkaviškio rajone: žuvo žmogus

Policijos atstovai pranešė, kad gegužės 18 d. apie 19 val. 40 min. Vilkaviškio rajone įvyko tragiškas eismo įvykis. Pranešama, kad Mažųjų Būdežerių kaime, Pūstapėdžių gatėvje susidūrė automobilis „Subaru Forester“ ir motociklas „Kawasaki ZX 600“. Eismo įvykio metų žuvo motociklininkas.

VSAT: pastarąją parą pasienyje su Baltarusija apgręžti septyni neteisėti migrantai

Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje per praėjusią parą apgręžti septyni neteisėtai sieną kirsti bandę migrantai, šeštadienį skelbia Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT). Tuo metu Latvijos pasienyje neįleisti 47 migrantai, o Lenkija sustabdė 310 tokių sieną neteisėtai kirsti mėginusių asmenų.

Kviečia nemokamai išsitirti dėl klastingos ligos: nepraleiskite progos

Lietuvos „Lions“ klubų asociacija suvienijo jėgas su Nacionaliniu kraujo centru bei Lietuvos diabeto asociacija ir kviečia mūsų šalies gyventojus nemokamai atlikti kraujo tyrimą, galintį užkirsti kelią cukriniam diabetui. Cukrinis diabetas – viena pavojingiausių ligų pasaulyje, nuo kurios kasmet miršta milijonai žmonių. Padidėjęs gliukozės kraujyje kiekis randamas net dešimtadaliui kraujo tyrimą atliekančių žmonių Lietuvoje.
2024-05-14

Rokiškio rajone rastas ežere nuskendęs vyras

Rokiškio rajone rastas ežere nuskendęs vyras, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 22 val. 30 min. Rokiškio r. sav., Apeikiškio k., ežere rastas vyro (gim. 1976 m.) kūnas be išorinių smurto žymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Panevėžyje sulaikytas girtas vyras ir du nepilnamečiai: vogė prekes ir smurtavo prieš vyrą

Panevėžyje sulaikytas vyras ir du nepilnamečiai vogę prekes ir smurtavę prieš vyrą, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 19 val. 45 min. Panevėžyje, Savanorių a., du jaunuoliai iš parduotuvės pavogė įvairias prekes. Turtinė žala tikslinama. Vėliau viešoje vietoje, Savanorių a., nepažįstami jaunuoliai sukėlė fizinį skausmą vyrui (gim. 1977 m.). Nusikalstamos veikos padarymu neblaivus (0,45 prom.) vyras (gim. 2005 m.), neblaivus (1,68 prom.) nepilnametis (gim.
Kriminalai 2024-05-12

Girtas ugniagesys įtariamas smurtavęs prieš kitą vyrą

Mažeikiuose į ligoninę pristatytas neblaivus vyras, kurio teigimu, konflikto metu jį sumušė Skuodo priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesys gelbėtojas. Teisėsaugos duomenimis, šeštadienį, apie 11 val. 06 min. į Mažeikių ligoninę iš Skuodo r., Aleksandrijos k., namų, pristatytas neblaivus (2,87 prom.) vyras (gim. 1993 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną, ryte (laikas tikslinamas), Skuodo r., Aleksandrijos k., šalia parduotuvės, konflikto metu, jį sumušė neblaivus (0,79 prom.

Klaipėdoje mirė sužalotas ir alkoholiu apsinuodijęs vyras

Šeštadienio naktį Klaipėdoje mirė sužalotas ir alkoholiu apsinuodijęs vyras. Policijos departamento duomenimis, tuoj po vidurnakčio į Klaipėdos ligoninę iš Markučių gatvėje esančio buto uostamiestyje atvežtas sužalotas 1971 metais gimęs vyras. Jam taip pat nustatytas apsinuodijimas alkoholiu. Vyras tą pačią dieną apie 1 val. 50 min. ligoninėje mirė. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-05-12

Tyrimas: kas penktam neužtenka lėšų būsto remontui

Šiemet remontuoti būstą planuotų trečdalis, tačiau kas penktas tam neturi finansinių galimybių, rodo „Citadele“ banko inicijuotos apklausos rezultatai. Apklausos duomenimis, šiemet pradėti arba tęsti būsto remontą planuoja apie trečdalį apklaustųjų (35 proc. lietuvių, 40 proc. latvių ir 34 proc. estų). 20 proc. lietuvių, 23 proc. latvių ir 30 proc. estų respondentų nurodė, kad norėtų remontuoti namus, tačiau šiuo metu tam neužtenka lėšų.
2024-05-11

Įspėja apie naują sukčiavimo būdą: ne tik paskambina, bet atvyksta ir į jūsų namus

Pinigų plovimo prevencijos kompetencijų centras šalies gyventojus perspėja apie naują sukčių taikomą metodą. „Google“, banko ar policijos ir kitų institucijų darbuotojais apsimesdami sukčiai telefonu įtikina gyventojus apie kriminaliniais tikslais naudojamas jų banko sąskaitas ar kitas jautrias paskyras, o vėliau – išvilioję ir gyvenamosios vietos adresą – atvyksta į namus pasiimti banko kortelės bei prisijungimo duomenų, rašoma pranešime spaudai.

Zarasų rajone neblaivus vairuotojas apgadino krūmus

Zarasų rajone neblaivus vairuotojas apgadino kieme augančius krūmus ir pabėgo. Kaip pranešė policija, incidentas įvyko sekmadienio vidurdienį, apie 12 val., Degučių kaime, Liepų gatvėje. 24 metų vyras, neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį „VW Golf“, apgadino kieme augančius krūmus ir iš eismo įvykio vietos pasišalino. Vyrui nustatytas 2,50 promilių neblaivumas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus.
Kriminalai 2024-04-29

Alytuje pasikėsinta išžaginti merginą, sulaikytas įtariamasis

Alytuje sekmadienį pasikėsinta išžaginti merginą, sulaikytas įtariamasis, pranešė policija. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, apie 5 val. 11 min. Lelijų gatvėje neblaivus (1.80 prom.) vyras (gim. 2001 m.), panaudodamas fizinį smurtą, prieš merginą (gim. 2003 m.), pasikėsino ją išžaginti. Įtariamasis sulaikytas.

Vilniuje į ligoninę atvežta moteris su sužalojimais

 Į Vilniaus ligoninę iš buto pristatyta sužalojimus patyrusi moteris. Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienio vakarą, apie 22 val. 32 min., į Vilniaus ligoninę iš buto, S. Stanevičiaus gatvėje buvo pristatyta ir dėl sužalojimų paguldyta 71 metų moteris. Įvykio aplinkybės tiriamos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Tas, kas sužalojo ar susargdino žmogų, baudžiamas laisvės apribojimu arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

Panevėžio apskrityje policija tris kartus rado narkotinių medžiagų

Panevėžio apskrityje praėjusią naktį iš penktadienio į šeštadienį policija tris kartus rado narkotinių medžiagų.  Kaip pranešė Panevėžio apskrities policija, apie 23.15 val. Kupiškyje, Panevėžio gatvėje, patikrinimui sustabdyto automobilio BMW 320D durelėse rasta augalinės kilmės, galimai, narkotinė medžiaga.  Sulaikytas nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 2000 metais gimęs vyras.  Apie 23.30 val.
Kriminalai 2024-04-27

Vilniuje prie daugiabučio laiptinės rastas mirusio vyro kūnas

Penktadienio vidurdienį Vilniuje prie daugiabučio laiptinės rastas mirusio vyro kūnas. Kaip pranešė Vilniaus apskrities policija, apie 12 val. Fabijoniškių gatvėje prie daugiabučio namo laiptinės rastas 1984 metais gimusio vyro lavonas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-04-27

Visagine bute rasta narkotinių medžiagų

Penktadienio popietę Visagine esančiame bute pas moterį rasta narkotinių medžiagų, pranešė Utenos apskrities policija.  Apie 14.10 val. Taikos prospekte esančiame bute, pas 2001 metais gimusią moterį buvo rasti baltos spalvos milteliai, galimai narkotinės ar psichotropinės medžiagos. Moteris sulaikyta ir uždaryta į Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato areštinę.
Kriminalai 2024-04-27

Klaipėdos kavinėje iš striukės kišenės pavogta 2,1 tūkst. eurų

Penktadienį vienoje Klaipėdos kavinių iš vyro striukės kišenės pavogta 2,1 tūkst. eurų.  Pasak Klaipėdos apskrities policijos, penktadienį buvo gautas 1986 m. gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad tą pačią dieną apie 11.32 val. Klaipėdoje, S. Šimkaus gatvėje esančioje kavinėje, iš be priežiūros paliktoje striukės kišenėje buvusios piniginės yra pavogta 2,1 tūkst. eurų. Pradėtas vagystės tyrimas.

Kaune parke rastas mirusio vyro kūnas

Policijos departamentas pranešė apie Kaune rastą mirusio vyro kūną. Balandžio 26 d. apie 8 val. 35 min. Kaune, Neries krantinės g., parke, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 60 metų amžiaus vyriškio kūnas, praneša policija. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2024-04-27

Iš klaipėdiečių sukčiai išviliojo arba pasisavino daugiau kaip 27 tūkst. eurų

Klaipėdos apskrities policija pranešė pradėjusi tris tyrimus dėl sukčiavimo atvejų, kurių metu iš žmonių pasisavinta arba išviliota daugiau nei 27 tūkst. eurų. Penktadienį Klaipėdos policijoje užregistruotas 1970 metais gimusio vyro pareiškimas, kuriame nurodoma, kad ketvirtadienį apgaulės būdu iš jo banko sąskaitos buvo pasisavinta 7,1 tūkst. eurų.
Į viršų