Dėl Valkiūno pasisakymų Seime Laisvės frakcija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją

Reaguodama į Seimo nario Valdemaro Valkiūno žeminančius žodžius, išsakytus iš Seimo tribūnos, Seimo Laisvės frakcija kreipėsi į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją su prašymu įvertinti viešus pasisakymus.

Valdemaras Valkiūnas (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Kreipimesi nurodoma, kad Seimo narys Valdemaras Valkiūnas savo viešais pasisakymais pažeidė Lietuvos Respublikos valstybės politikų elgesio kodekso 4 straipsnyje įtvirtintus valstybės politiko veiklos principus, savo nuomonę reiškė nekorektiškai, žeminančiai ir menkinančiai tiek konkrečių Seimo narių, tiek vienos iš politinių jėgų Seime – Laisvės frakcijos, tiek ir LGBT bendruomenei priklausančių asmenų – Lietuvos Respublikos piliečių ir gyventojų, atžvilgiu.

„Neetiškais ir nepagrįstais pasisakymais Seimo narys Valdemaras Valkiūnas diskredituoja ir menkina ne tik savo asmenį, bet kartu ir visų valstybės politikų, Seimo narių, kuriems taikomi aukščiausi etikos, padorumo, moralės ir geros reputacijos elgesio standartai, vaidmenį valstybės gyvenime“, – teigia Laisvės frakcijos seniūnė Ieva Pakarklytė

Be kita ko, Seimo nario viešai išsakyti teiginiai taip pat laikytini melagingais. Anot Seimo nario Valdemero Valkiūno, kai kurie Seimo nariai priklauso LGBT organizacijai, kuri yra neva laikytina nusikalstama, teroristinė organizacija. Pažymėtina, kad tokie Seimo nario išsakyti teiginiai yra visiškai nepagrįsti ir neįrodyti, neturintys jokio objektyvaus faktinio pagrindo. Tokie teiginiai žemina LGBT bendruomenei priklausančių asmenų garbę ir orumą, didina LGBT asmenų diskriminaciją ir visuomenės nepalankų požiūrį.


Rašyti komentarą...
V
Vilnius
2020-11-30 23:43:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pedorastai, viešai propaguojantys torelanciją, kai jiems neparanku, tampa žiauriai netolerantiški. Pydarų partijos pirmininkė pereitą kadenciją pati buvo svarstyta etikos komisijoje.
Esu labai dėkingas gerbiamam Valkiūnui ir už tai, kad jo dėka pedorastai pademonstruoja savo veidą.
Atsakyti
-10

T
Tai
2020-12-01 05:14:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt iš ruzavu suknelių busite
Atsakyti
0

U
Ui
2020-12-01 08:22:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žmogus turi teisę į savo nuomonę...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų