Penktadienį – dar vienas balsavimo Seimo rinkimuose etapas: galimybė suteikiama esantiems namuose

Penktadienį Seimo rinkimų antrajame ture balsuoti gali tie, kas turi teisę tai daryti namuose, taip pat specialiuosiuose punktuose – ligoninėse, globos įstaigose, bausmių atlikimo vietose. 

Seimo rinkimai 2020 (Fotodiena/ Viltė Domkutė)

Namuose galima balsuoti penktadienį ir šeštadienį. Tam reikėjo registruotis iš anksto rinkimų apygardoje.

Dėl koronaviruso grėsmės šiemet tokia galimybė sudaryta ne tik neįgaliesiems, vyresniems nei 70 metų asmenims, negalintiems atvykti į rinkimų apylinkes, bet ir neįgaliuosius slaugantiems žmonėms, taip pat gyventojams, kuriems nustatytas ar įtariamas koronavirusas ar kurie turėjo izoliuotis dėl kontaktų, kelionių į užsienį.

Penktadienį baigiasi balsavimas specialiuosiuose punktuose.

Per antrąjį Seimo rinkimų turą renkami 68 parlamentarai vienmandatėse apygardose. Trys jau išrinkti per pirmąjį turą. Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.

Antrasis Seimo rinkimų turas vyks sekmadienį, spalio 25 dieną.


Rašyti komentarą...
P
Patarimas
2020-10-23 09:24:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Balsavimas namuose - biuletenis į savartyną.Tas pats ir "paštu"... Netingėkite, eikite visi prie urnų, o tai liksime su 8-ių metų senumo koncervais!
Atsakyti
0

K
KAUNAS
2020-10-25 07:12:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
užsiregistravome kad balsuosime namuose,šiandien sekmadienis,matyt ir mes liksime nebalsavę.Pradedame tikėti,kad rinkimus reikia anuliuoti.Matyt tikrai liks trečdalis Lietuvos žmonių nebalsavusių.
Atsakyti
0

P
Petras
2020-10-24 06:34:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl Lietuvos valdžia bus išrinkta rinkėjų mažumos. Skaudu, kad ta blogybė nerūpi nei VRK ,nei LR vadovams .Seniai jau laikas keisti rinkimų sistemą,nereikia to nurašyti vien objektyviom priežastim. Rinkėjas vaikšto į rinkimus 2kartus,o rezultatas....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų