Atliko tyrimą Lietuvos parduotuvėse: pigiausių maisto produktų krepšelis rugsėjį pigo

Pigiausių maisto produktų vidutinio krepšelio kaina Lietuvos parduotuvėse rugsėjį mažėjo – krepšelis pigo jau penktą mėnesį iš eilės, rodo kainas stebinčio portalo pricer.lt analizė. 

Parduotuvė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Palyginti su rugpjūčiu, rugsėjį krepšelis atpigo 1,33 euro (2,3 proc.) ir buvo 0,19 euro brangesnis, nei praeitų metų pirmąjį rudens mėnesį. 

Sumažinęs krepšelio kainą 0,62 euro, tinklu su pigiausiu krepšeliu lieka „Maxima“. Antroje vietoje yra „Lidl“, kurio kainos sumenko 1,58 euro. „Norfa“, sumažinusi kainą 1,67 euro, yra trečioje vietoje. „Rimi“ mažino krepšelio kainą 4,03 euro ir pakilo į ketvirtą vietą. „Iki“ mažino kainas 0,47 euro ir nusileido į penktą vietą. 

Į šeštą vietą pakilo „e-RIMI“, sumažinusi kainas 1,48 euro. Tuo metu „Barbora“ padidino krepšelio kainą 0,52 euro ir nusileido į septintą vietą. 

Populiarių ir gerai žinomų produktų vidutinio krepšelio kainų rugsėjo mėnesio analizė rodo, kad, palyginti su rugpjūčiu, kainos krenta 1,74 euro (4,3 proc.), o palyginti su pernai rugsėju, mažėja 0,58 euro (1,5 proc.). 

Iš pricer.lt stebimų 52 prekių kainų brango 26 prekės, pigo 24 prekės. Labiausiai brango  jogurtas, pomidorų sultys, arbata. Iš viso, pastebimai (10 proc. ir daugiau) brangsta 9 prekės iš 52 stebimų.


Rašyti komentarą...
Q
Qq
2020-10-01 08:57:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pigiausi vaistai,pigiausi maisto produktai,rubai is devetu rubu parduotuviu,deveta avalyne ir tt.Cia taip kuria geroves valstybe ir moko ubagus kaip isgyventi tokioj tipo nuostabioj,demokratinej,laisvoj,europinej lietuvoj.Dabar taip rupinasi kad ir baltarusijoj butu taip gerai.Kokia gera ,padoria ir protinga valdzia turim jau 30m,kaip vis geryn ir geryn eina musu gyvenimai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų