Kruvina meilės drama Aukštaitijoje: moteris per seserį susipažino su savo žudiku

Žiaurus našlės buhalterės likimas: lemtinga pokarantininė pažintis su 70-mečiu senjoru moteriai kainavo gyvybę. Konflikto metu supykęs draugas griebėsi peilio ir vienu dūriu nužudė sode obuolius rinkusią savo mylimąją. Paaiškėjo, kad pensininkas už smurtą prieš artimuosius yra teistas ir anksčiau.

Savaitgalį sode obuolius rinkusi sodybos šeimininkė surinkti derliaus taip ir nespėjo, kai supykęs draugas griebėsi peilio ir vienu dūriu smogė moteriai tiesiai į kaklą. Apsipylusi krauju 66-erių Jotainių kaimo gyventoja dar spėjo nubėgti iki kaimyno kiemo, bet susmuko ir netrukus mirė.

„Atbėgo tuo takeliu, atėjo sūnus, sako, kad užsispaudus arteriją buvo, čia kaip, kaklą jai sužeidė. Bet dar toli atėjo, nuo prūdo, pagalvokit, atėjo čia rėkdama, toli dar atėjo“, – sako kaimynas Pranas Šimkus.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Septyniasdešimtmetis tapo žudiku: senjorų draugystė Aukštaitijos kaime baigėsi mirtinu dūriu

Atvykę medikai moteriai konstatavo mirtį, o policija sulaikė nužudymu įtariamą senjorą. Jis nesislapstė, bet buvo neblaivus. O į teismą suėmimui vedamas senjoras paklaustas, už ką nužudė draugę, nedaugžodžiavo.

„Taip išėjo“, – tepasakė įtariamas nužudymu Vytautas Samulis.

„Žmonės kalba, kad ji juo norėjo atsikratyt. Tai, be abejo, jei 0,6 rado alkoholio. Tai jis dar gerokai išsiblaivė, kol jį nuvežė, kol jis sau badė pilvą. Jau neuronai pragerti. Tada save lyg ir sužalojo“, – pasakoja P. Šimkus.

„Kaip jis pats teigė, norėjau pagąsdinti ją, tačiau pasekmės gan liūdnos, jis pilnai kaltę prisipažįsta, gailisi“, – teigia advokatas Arvydas Alekna.

Iš Panevėžio rajono kilusį vyrą teismas leido suimti maksimaliai 3 mėnesiams. Paaiškėjo, kad garbaus amžiaus pensininkas jau yra teistas už smurtą prieš buvusią sugyventinę ir jos artimuosius.

„Įtariamasis šių metų gegužę buvo kaltu pripažintas dėl smurtinių veikų. Dėl grasinimo nužudyti moterį, ne, tai buvo kiti asmenys“, – kalbėjo prokuroras Donatas Skrebiškis.

Nužudytoji moteris su įtariamuoju buvo pažįstama kelis mėnesius. Ilgametę Panevėžio rajono Jotainių socialinės globos namų buhalterę suvedė velionės sesuo.

REKLAMA

Kolegę ištikusi siaubinga mirtis kolektyvą sukrėtė, po savaitgalio bendradarbės uždegė žvakutę, šalia pamerkė gėlių, keli baltų gvazdikų žiedai palikti ir darbo kabinete. Gedinčios bendradarbės tik stebėjosi, kad prieš tris metus sunkiai sirgusį vyrą palaidojusi moteris apie naująjį draugą nieko nesakė.

„Sukrėtė šita žinia. Geros dūšios, švelni, rami patys geriausi atsiliepimai ir prisiminimai“, – sako bendradarbė Vaida Tankevičienė.

„Man tai jis nepatiko, aš nežinau, kodėl, nu, nežinau, man jis savotiškas. Nelaiminga buvo su juo. Ne, ne ji norėdavo, kad jis išvažiuotų, jis verkia ir nevažiuoja. Ji taip pasakojo“, – pasakoja kaimynė Salomėja Kerbelienė.

„Tą dieną tarp nukentėjusios įvyko konfliktas, pasak įtariamojo, nukentėjusioji paskutiniu metu pageidavo, kad jis nebegyventu su ja“, – teigia D. Skrebiškis.

Kol kas pareigūnams nepavyko rasti ir nusikaltimo įrankio – peilio.  Už tyčinį nužudymą pensininkui gresia iki 15 metų nelaisvės.


Rašyti komentarą...
V
Va
2020-10-01 04:57:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Recidyvistas zino irankius slepti
Atsakyti
0

M
Mokyklų valymas
2020-10-01 07:54:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai toks amžius, kam tie neaiškūs kuiliai reikalingi...
Atsakyti
-2

A
Aneliuke
2020-10-01 05:45:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mane be galo ir be krašto stebina ,kaip moteriškei virš 60 prireikė sukriošusio seno diedo,atsitrenkusio nežinia iš kur???Ko jai trūko,bizūno iki pilnos laimės. Koto užsinorėjo iš 70 metų diedo?!
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų