Mirtina nelaimė Vilniuje – automobilis pervažiavo žmogų papildyta 16.56 val.

Vilniuje lengvasis automobilis užvažiavo ant pėsčiojo – vaduojant jį iš po automobilio prireikė gelbėtojų. Pėsčiasis žuvo, aiškinamasi ar automobilis žmogų partrenkė ar pervažiavo jau gulintį.

Šiurpi nelaimė Vilniaus centre įvyko ne taip seniai rekonstruotoje Naugarduko gatvėje. Saugaus eismo specialistų kritikuojamoje atnaujintoje gatvėje automobilis užvažiavo ant žmogaus. Pėsčiasis atsidūrė po mašina. Iš karto buvo atsiųsti gelbėtojai – jų komanda yra vos už poros šimtų metrų. Žaibiškai į nelaimės vietą atvažiavę gelbėtojai ištraukė pėsčiąjį – jis jau buvo nebegyvas. Žuvo maždaug 70-ies metų vyras. Liudininkas spėja, kad pėsčiasis gulėjo gatvėje:

„Nežinau. Matyt, kad gyvas buvo, bet be sąmonės – tai gali būti. Aš nemačiau, aš mačiau pati veiksmą, kad pervažiavo per jį. Gulėjo, nebuvo jokio. Jeigu būtų jis numušęs, tai nuo inercijos vis tiek kažką tai.“

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nelaimė Vilniuje: žuvo žmogus

Po ratais patekusiam  vyrui apie 71 metai. Žmonės abejoja, kad pėsčiasis buvo partrenktas:

„Todėl kad čia jokio greičio nebuvo.  Gal bloga pasidarė ar kas.“

Šoko ištiktas 81-ienų vairuotojas į kamerą apie avariją nepasakoja, tačiau jis pateikė tokią versiją, kad užvažiavo veikiausiai ant jau parkritusio žmogaus.

Naugarduko gatvė yra naujoviškai rekonstruota: automobiliams statyti vietos yra arčiau gatvės vidurio, gatvėje paliktas tarpas stovėjimo vietų ir šaligatvio dviratininkams. Specialistai tokį gatvės pertvarkymą kritikuoja: nauja tvarka mažina saugumą, sunkiau pamatyti į gatvę įžengiančius žmones ir  įvažiuojančius automobilius. Labai gali būti, kad jei automobiliai būtų statomi įprastai, VW vairuotojas būtų pastebėjęs gatvėje žmogų.

Prie pat yra perėja, tačiau spėliojama, kad į gatvę pėsčiasis galėjo įžengti ne perėjoje. Avarijos aplinkybes dar aiškinasi policija, dar gali paaiškėti kitos aplinkybės: kad pėsčiasis ėjo perėją, kad įsukdamas iš Vytenio gatvės į Naugarduko gatvę vairuotojas nepamatė pėsčiojo, jį kliudė, parvertė ir pervažiavo. Automobilio priekis nėra apgadintas, tačiau dulkinas variklio dangtis išduoda, kad jį kažkas lietė. Galbūt  pėsčiasis visgi kliudė variklio dangtį.


Rašyti komentarą...
K
Kas atsakys?
2020-09-28 15:23:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Padėkokime Vilniaus eismo reguliatoriams, kurie gatvėje sukūrė mašinų stovėjimo aikšteles. Tokių gatvių pralaidumas sumažintas 50procentų! O judėjimas intensyvus,iki nelaimės- vienas žingsnis.
Atsakyti
-1

D
Danute
2020-09-28 15:29:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzuojauta
Atsakyti
0

X
Xxx
2020-09-28 16:24:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kokiu greičiu važiavo, 50 ???, kad nuskrido šitiek už perėjos ???
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų