Dingo lietuvė su 2-ejų metukų sūnumi: paskelbta tarptautinė paieška

29-erių lietuvė Živilė Jokubonytė ir jos dviejų metų sūnus Saliamonas dingo be žinios ir paieškomi tiek šeimos narių, tiek dviejų šalių policijos pareigūnų. Skelbiama, kad rugpjūčio 31 d. moteris įlipo į „Ryanair“ lėktuvą ir išskrido į Ispaniją.

Anglijos policija (nuotr. SCANPIX)

Kaip rašo portalas „Mirror“, sutikrinus duomenis, lietuvė su sūnumi paskutinę rugpjūčio dieną iš Bristolio oro uosto išskrido į Ispaniją, Valencijos regioną. Ją oro uoste užfiksavo ir CCTV kameros.

Vietos policijos pareigūnai patvirtino, kad šiuo metu palaikomi ryšiai su Ispanijos pareigūnais, paskelbta moters ir sūnaus tarptautinė paieška.

Iki išvykimo jiedu gyveno Bridgwater, Somersete. Nuo rugsėjo 4 d. jos šeimos nariai nebegali susisiekti su moterimi, nėra žinoma apie jos buvimo vietą.

Avon and Somerset Constabulary nuotr. / Živilė Jokubonytė

„Jos išvykimas iš šalies buvo labai netikėtas. Su motina ir šeimos nariais Živilė Jokubonytė nebendrauja nuo rugsėjo 4 d., jie tvirtina, kad tai yra labai neįprasta“, – kalbėjo policijos pareigūnai.

Policijos pareigūnai viešai kreipiasi į visuomenę prašydami pagalbos. Galbūt su lietuve skrido kiti tautiečiai, galbūt jie pastebėjo lietuvę su sūnumi kur nors Ispanijoje. Taip pat kreipiamasi, kad ir pati Ž. Jokubonytė susisiektų su pareigūnais ir patvirtintų, kad yra gyva ir saugi.

Manoma, kad išvykdama į oro uostą moteris naudojosi A2 autobuso paslaugomis, jos „Ryanair“ skrydžio numeris buvo FR4440.

Šaltinis: www.anglija.today


Rašyti komentarą...
L
Loke
2020-09-17 13:38:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal pabėgo nuo sugiventinio
Atsakyti
-5

,
,
2020-09-17 20:59:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matyt, neveltui pabego. O seimos nariais negalima tiketi. Mano artimoj aplinkoj yra zmogus , kuris staiga gali pravirkti kruvinom asarom, jei tik tai bus naudinga.
Atsakyti
-5

C
Cv
2020-09-20 21:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vakar ideta nauja profilio nuotrauka, tai kaip suprasti kad dingo
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų