Koronavirusas Šiaulių „Akropolyje“: užsikrėtė „Tele2“ darbuotojas, keičiama visa komanda

Mobiliojo ryšio operatoriaus „Tele2” darbuotojui Šiaulių „Akropolio“ salone antradienį, rugsėjo 15 dieną patvirtinta COVID-19 infekcija. Jokių virusui būdingų simptomų nejaučiantys, bet artimą sąlytį turėję 6 susirgusiojo kolegos saviizoliavosi, visą komandą operatyviai pakeis iš kitų salonų atvykę mobiliojo ryšio operatoriaus darbuotojai.

Akropolis (nuotr. Fotodiena.lt)

Pasak „Akropolis Group“ komunikacijos departamento vadovo Dominyko Mertino, kaip ir kitose „Akropolių“ prekybos vietose griežtai laikomasi higienos bei dezinfekcijos taisyklių, todėl salonas buvo iškart uždarytas, o pilna patalpų dezinfekcija numatoma šiandien, po 21 val.

„Koronavirusu užsikrėtęs asmuo paskutinį kartą darbe buvo ketvirtadienį, rugsėjo 10 d. Sužinojus apie šį atvejį nedelsiant konsultavomės su Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Šiaulių skyriumi ir ėmėmės su specialistais suderintų veiksmų. Nors užsikrėtusiojo kolegos virusui simptomų nejaučia, tačiau į darbo vietas galės grįžti tik gavę neigiamus testų atsakymus bei leidus specialistams. Kiek mums yra žinoma, vakarykštis atvejis Šiaulių „Akropolio“ mobiliųjų telefonų taisymo centre ir šiandieninis tarpusavyje nėra susiję“, – sako D. Mertinas.

Visos kitos Šiaulių „Akropolyje“ įsikūrusios parduotuvės ir paslaugų teikimo vietos veikia ir aptarnauja klientus kaip įprasta.

Galimų COVID-19 atvejų valdymui Vilniaus, Šiaulių ir Klaipėdos „Akropoliai“ yra visapusiškai pasiruošę, parengę atitinkamą planą ir jo laikosi. Paaiškėjus susirgimo atvejui, apie tai nedelsiant informuojamas Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC), konsultuojantis su specialistais imamasi griežčiausių saugumo priemonių: parduotuvės patalpos uždaromos, profesionaliai pagal griežčiausius reikalavimus dezinfekuojamos, žmonėms pateikiamos rekomendacijos bei suteikiama visa reikalinga pagalba.

REKLAMA

Lankytojų ir darbuotojų saugumui prekybos ir pramogų centruose „Akropolis“ skiriamas didžiausias dėmesys. Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose“ nuolat periodiškai dezinfekuojami dažniausiai liečiami paviršiai ir sanitarinės patalpos, ventiliacijos sistema veikia visu pajėgumu, periodiškai keičiami jos filtrai.

Tam, kad apsipirkimas būtų saugus, į prekybos ir pramogų centrus lankytojai įleidžiami tik su apsauginėmis veido kaukėmis. Rekomenduojama nuolat naudotis dezinfekciniu skysčiu, kurio galima rasti prie kiekvieno įėjimo į prekybos centrus, šalia sanitarinių zonų, parduotuvėse, maitinimo įstaigose bei pramogų erdvėse. Taip pat – išlaikyti saugų, bent 1 metro atstumą nuo kitų žmonių.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2020-09-15 18:24:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
O miningitu serga Veryga su Skverneliu!!! Paūmėjusi stadija pas juodu!! Žiniasklaida irgi niekaip nepasveiksta nuo paūmėjusio miningito!!!
Atsakyti
-2

d
deromouth
2020-09-16 18:45:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
LEÈXI.ŇÈT - nuostabi paažinčių svetaainė suąugusiеms, norintiеms susirasti partnеrį, norintiems pašimyleti
Atsakyti
0

A
2020-09-15 19:45:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo jūsų smegenys taipogi paveiktos, ir atrodo nepataisomai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų