Koronavirusas nustatytas Mažeikių gimnazijoje: mokykloje keičiama pamokų tvarka

Koronavirusas ir toliau plinta mokyklose. Sekmadienio vakarą Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija pranešė, kad ugdymo įstaigoje – Covid-19 atvejis. Jis nustatytas abiturientui.

Mokyklos ruošiasi naujiems mokslo metams: štai, ką reikia žinoti

„Gimnazijos ketvirtos klasės mokiniui nustatytas COVID - 19, informuota NVSC, gautos rekomendacijos, jos vykdomos. Prašome supratimo, susitelkimo ir rimties“, – rašoma mokyklos pranešime.

Dėl šios priežasties dviems savaitėms keičiasi ir ugdymo proceso organizavimo tvarka. Visos abiturientų pamokos bus vykdomos nuotoliniu būdu.

„Informuojame, kad nuo 2020-09-14 iki 2020-09-25 dienos koreguojamas Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazijos ugdymo procesas. 1, 2, 3 klasės mokosi kontaktiniu būdu (gimnazijoje), 4 klasės mokysis nuotoliniu būdu.

Gimnazijos ketvirtos klasės mokiniui nustatytas COVID - 19, informuota NVSC, gautos rekomendacijos, jos vykdomos. Prašome supratimo, susitelkimo ir rimties“, – praneša Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad sekmadienį ryte buvo patvirtinti dar 6 nauji koronaviruso atvejai Vilniaus Gabijos progimnazijoje. Su šia ugdymo įstaiga jau susiję 8 atvejai. Dar vienas atvejis užfiksuotas Klaipėdos licėjuje. 

Vaizdai, kaip atliekamas Covid-19 tyrimas – video reportaže.

Sekmadienį ryte informuota apie 39 koronaviruso atvejus ir dar vieną mirtį šalyje

Patvirtinti 39 nauji koronavirusinės infekcijos atvejai. Daugiausiai – 11 – Vilniaus, 7 Klaipėdos, 6 Tauragės, po 5 Šiaulių ir Telšių, po 2 Kauno ir Panevėžio bei 1 Alytaus apskrityse. 

REKLAMA

Taip pat šeštadienį Kaune buvo patvirtinta 87 mirtis nuo koronavirusinės infekcijos. 

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras BNS sekmadienį informavo, kad miręs dėl koronaviruso asmuo, priklausė rizikos grupei dėl amžiaus (priklausė 61-70 amžiaus grupei), taip pat sirgo gretutinėmis ligomis. Centro duomenimis, dėl koronaviruso asmuo gydytas nuo rugpjūčio pradžios.

Įvežtiniai – iš Švedijos ir Suomijos 

Du atvejai Panevėžio ir Šiaulių apskrityse nustatyti asmenims, grįžusiems iš užsienio. Vienas jų keliavo Švedijoje, kitas – Suomijoje. 

Aštuonių asmenų užsikrėtimo aplinkybės nežinomos 

Penkių asmenų Vilniaus ir po vieną Alytaus, Klaipėdos ir Panevėžio apskrityse užsikrėtimo aplinkybės nėra žinomos. 

Devyni susirgo po kontakto su anksčiau užsikrėtusiais asmenimis 

Devyni atvejai per šeštadienio parą patvirtinti asmenims po kontakto su asmeniu, kuriam koronavirusinė infekcija buvo patvirtinta anksčiau. Keturi tokie atvejai užfiksuoti Vilniaus apskrityje, trys – Klaipėdos, po vieną – Šiaulių ir Tauragės apskrityse. 

Pusė šeštadienio atvejų – židiniuose 

Kaune antrinis atvejis nustatytas asmeniui, kuris užsikrėtė po kontakto su asmeniu, kurio užsikrėtimas siejamas su viena farmacijos įmone. 

Du atvejai – vienas Raseiniuose, kitas antrinis atvejis Tauragės apskrityje – yra siejami su protrūkiu Raseinių policijos komisariate. 

Klaipėdos apskrityje patvirtinti trys atvejai, siejami su AB „Klaipėdos energija". Su protrūkiu šioje įmonėje siejami 8 atvejai. 

REKLAMA

Šiaulių apskrityje patvirtinti dar trys atvejai, siejami su šiame mieste veikiančia siuvimo įmone. Vienas atvejis patvirtintas darbuotojui, du kiti atvejai darbuotojų artimiesiems. Su šia įmone siejami 37 atvejai. 

Tauragės apskrityje nustatyti keturi atvejai, siejami su protrūkiu kariuomenėje. Iš viso šiame židinyje nustatyti 44 COVID-19 atvejai. 

Telšių apskrityje patvirtinti 5 atvejai, susiję su vienos įmonės rugpjūčio 29 d. darbuotojų kelione. 

Dar vienas atvejis nustatytas viename iš Vilniaus barų. Su židiniu šiame bare jau yra siejami keturi atvejai. 

Vilniuje taip pat dar vienas atvejis siejamas su įmone, užsiimančia Vilniaus kogeneracinės jėgainės statyba. Su šiuo protrūkiu jau siejama aštuoniolika atvejų. 


Rašyti komentarą...
F
Fausta
2020-09-14 08:35:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu klaiku skaityti,virusas virusas,kiek dar jūs, avinų šutve tikėsit tuom kvankenšteinu ir uždirbinėsit jam milijonus?Kur jūs matot tą virusą,nebent valdančiųjų piniginėse virusas,turi daug nori dar daugiau, prisidengę išgalvotu virusu,ir liaudies durnumu,patiklumu.O dabar galit sušaudyti nes nieks neprivers nei tikėti,nei juo labiau darytis koius tai testavimus.
Atsakyti
-4

A
2020-09-14 11:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaikai rudeninėmis slogomis ir anginomis sirgti pradėjo. Reikia dabar juos už tai terorizuot koronomis?
Atsakyti
0

S
SKAITYTOJA
2020-09-14 10:25:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tamsta FAUSTA esi visiškai durna. Aš esu iš provincijos ir puikiai suprantu šią situacija. Mano viena gera pažįstama 50-metė, vos išnešė savo iš mirties. Jau buvo manoma, kad tikrai reikės atsisveikinti. Galima sakyti, kad pasveiko, bet liko visiškai be sveikatos, liko nedarbinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų