Naktinis reidas: visureigio BMW vairuotojas pripūtė beveik 3 promiles

Vilniuje naktį sučiupti mažiausiai šeši girti vairuotojai, įkliuvo ir teisės vairuoti neturinčių pažeidėjų.

Naktį Vilniuje įkliuvo šeši girti vairuotojai ir keli be vairuotojo pažymėjimo (nuotr. Broniaus Jablonsko)
32

Penktadienį vakare reidai vyko vienu metu skirtingose Vilniaus vietose. Visose vietose įkliuvo girtų vairuotojų.

Laisvės prospekte buvo sustabdytas „Subaru“ vairuotojas. Išlipęs iš mašinos ir paprašytas papūsti į promiles rodantį alkoholio matuoklį jis ėmė blaškytis po gatvę: vienu metu lyg ir bandė sprukti. Iš pradžių vairuotojas nesutiko tikrintis, tačiau perspėtas pareigūnų, kad tai baigsis baudžiamąja atsakomybe, visgi girtumą pasitikrino. Alkoholio matuoklis parodė 1,39 prom.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Naktinis reidas Vilniuje

Tai dar lengvas girtumas, vairuotojui bus skirta maždaug 1000 eurų bauda ir metams atimta teisė vairuoti.

Čia pat Laisvės prospekte sučiuptas  dar vienas pažeidėjas: teisės vairuoti neturintis vaikinas su „Audi“.

Tuo pat metu tikrinant automobilius Buivydiškių gatvėje įkliuvo „Mercedes Benz“ vairuotojas – jis įpūtė 1,38 prom. O ten pat sustabdytam „Volvo“ vairuotojui nustatytas 1,11 prom. girtumas.

Prieš vidurnaktį Buivydiškių gatvėje įkliuvo nakties rekordininkas. Visureigio BMW X6 vairuotojas pirmu bandymu įpūtė 2,75 prom. Tai sunkus girtumas, už tiek gresia baudžiamoji byla. Dar paaiškėjo, kad vyriškis neturi pažymėjimo.

Antru bandymu BMW vairuotojas įpūtė 2,72 prom. Iš dviejų bandymų užskaitomas lengvesnis girtumas. Šiuo atveju tai nieko nekeičia. Įtariamasis uždarytas į policijos areštinę. Automobilis greičiausiai bus konfiskuotas.

Čia pat Buivydiškių ir Čiobiškio gatvių sankryžoje sustabdytas ir „VW Transporter“. Jį vairavo pažymėjimo neturintis ukrainietis. Jis įpūtė 0,21 prom., tačiau laikoma, kad neviršijo leidžiamos alkoholio normos, t. y. - blaivus. Todėl ukrainietis bus nubaustas tik už vairavimą neturint teisės vairuoti.

REKLAMA

Po vidurnakčio automobiliai buvo tikrinami ir Olandų gatvėje. Čia įkliuvo dar du girti vairuotojai. Vienas jų įpūtė 0,53 prom.

O štai „Audi“ vairuotojas įpūtė 0,93 prom. Vyriškis važiavo su mažamečiu vaiku, dar ir paaiškėjo, kad jis neturi vairuotojo pažymėjimo. Todėl už lengvą girtumą vairuotojui gresia ne tik tūkstantinė bauda – bus konfiskuotas automobilis.

Olandų gatvėje dar vienas vairuotojas įpūtė 0,42 prom. Vyriškiui labai pasisekė – įvertinus galimą paklaidą laikoma, kad girtumas – 0,4 prom. Tai yra didžiausia leidžiamas kiekis stažą turinčiam lengvojo automobilio vairuotojui, todėl laikoma, kad vairuotojas dar blaivus. Būtų įpūtęs bent viena šimtąja promilės daugiau – tektų mokėti tūkstantinę baudą ir metus verstis be automobilio.


Rašyti komentarą...
I
Idiot
2020-09-05 09:45:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Barsuko snukiu pijokelis.. Retas egzempliorius. Į cype vezkit tiesiai tokius ir be 5 metu neisleiskit.
Atsakyti
0

Z
Zana
2020-09-05 09:31:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kažkoks susmirdes gaidys pijokas
Atsakyti
-2

A
2020-09-05 11:36:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam į tą cypę?Męs,mokesčių mokėtojai ,turėsim išlaikyti ir dar bus skundų,kad negerai viskas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų