Laukia malonūs orai: mėgausimės rudeniška šiluma

Europos padangėje ciklonai ir aukšto slėgio sritys stumdo vieni kitus, o jiems keičiant vietą keičiasi ir orai. Šiandien debesuotus orus mums atnešęs nedidelis ciklonas dabar slenka į vakarus, o jį stumia aukštesnio slėgio sritis. Dėl jos įtakos ketvirtadienį Lietuvoje dangus giedrės, palis labai nedaug.

Trečiadienį orai buvo debesuoti, kai kur palijo. Šį vakarą debesys pamažu kils aukštyn ir lengvės, sklaidysis. Atsivers pragiedrulių. Kai kur palis – didesnė tikimybė, jog šiaurės rytuose ir kai kur pietvakariuose ar vakaruose. Kur nors gali ir perkūnija pasigirsti. Bet visgi vyraus sausi orai.

Ketvirtadienį atmosferos slėgis kils ir debesys sklaidysis dar greičiau. Daug kur ilgokai bus saulėta, tačiau ir vėl vietomis, šiaurės rytuose, gali neilgai palyti, nežymiai palynoti gali ir kai kur prie jūros, šalies vakaruose.

„Artimiausią parą numatomi išties neblogi orai. Naktį bus debesuota su pragiedruliais, dieną daug kur ilgokai švies saulė, tačiau vietomis, daugiausia šiaurės rytuose ir kur nors prie jūros, palis ir naktį, ir dieną.

Vėjas pietinių krypčių, vidutinio stiprumo. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 12 – 14 laipsnių, aukščiausia dieną bus apie 20 – 22, o vakaruose bus 18 –19 laipsnių šilumos“, – pastebi sinoptikas Naglis Šulija. 

Penktadienį ir naktį, ir dieną vietomis palis visoje vakarinėje šalies pusėje. Rytinėje pusėje lietus mažai tikėtinas, čia ir saulė dažnokai nušvis.

REKLAMA

Naktį atvės iki 11 – 13 laipsnių, prie jūros bus apie 16, dieną vėl šils iki 20 – 22 laipsnių, o vakaruose liks apie 18 – 19 laipsnių. Šeštadienio naktį vietomis šalies vakaruose ir dieną daug kur palis neilgai trunkantis ir nelabai gausus lietus. Naktį vėl vyraus 11 – 13 laipsnių, dieną šils iki gerai pažįstamų 20 – 22 laipsnių.

„Vėsu nebus ir lietus nemerks nuolatos – vien geros žinios“, – sako N. Šulija. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų