Joniškio rajone – į kvailiausius nusižengimus pretenduojantis įvykis: nufilmuoti kadrai iš sulaikymo

Į kvailiausius nusižengimus pretenduojančio įvykio būta Joniškio rajone. Policija mano, kad du girti latviai pamatę pareigūnus už vairo susikeitė vietomis.

„VW“ mikroautobusu iš Lietuvos važiavo trys girti latviai. Salone matosi išgertas lietuviškos degtinės butelis. Jie jau buvo nuvažiavę gerą kelio galą nuo Šiaulių, kuomet pavojingai manevruojantį automobilį pastebėjo ir pasieniečiams pranešė juos aplenkęs vairuotojas.

Nufilmuoti vaizdai iš ir sulaikymo. Pasieniečių ekipažas sustabdė pavojų kėlusį mikroautobusą latviškais numeriais.

„Priėjus prie automobilio buvo trys Latvijos respublikos piliečiai, iš automobilio sklido stiprus alkoholio kvapas, pilietis kuris buvo už vairo, kalbėjo nerišliai.

Vairuotojas privažiavusiems policijos pareigūnams teisinasi, kad gėrė tik vakar“, – sako Šiaulių pasienio užkardos vadas Saulius Baltakis.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Joniškio rajone vairavo girtas vienas, tačiau baudą už tokį nusikaltimą užsidirbo du

Antru bandymu latvis įpūtė dvi ir šešias dešimtąsias promilės. Pasirodo, kad jis neturėjo ir teisės vairuoti. Aiškinantis detales paaiškėjo, kad nebesiorientuodami situacijoje pričiupti latviai bandė ieškoti būdų, kaip išvengti atsakomybės. O automobilį vairuoti galėjo šalia sėdėjęs kitas vyras, kuris įpūtė daugiau už kolegą – 2 ir 73 šimtąsias promilės.  

„Kai jie pamatė valstybės sienos apsaugos automobilį, juos bestabdantį, jie galėjo susikeisti vietomis važiuodami“, – pasakoja Šiaulių policijos atstovas Artūras Šliavas.

Toks poelgis galėtų pretenduoti į kvailiausių nusikaltimų rubriką – abu besikeitę vietomis braliukai buvo sulaikyti ir bus patraukti baudžiamojon atsakomybėn. Už vairavimą girtam gresia piniginė bauda arba areštas, bei teisės vairuoti atėmimas iki trejų metų.


Rašyti komentarą...
L
LOGIC
2020-09-05 09:37:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kad ne jie durni o policininkai
Atsakyti
0

L
LOGIC
2020-09-05 09:37:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nu kad ne jie durni o policininkai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų