Apklausa: įtakingiausi politikai – Skvernelis, Karbauskis ir Nausėda

Lietuvos ekspertai įtakingiausiais šalies politikais laiko premjerą Saulių Skvernelį, „valstiečių“ partijos pirmininką Ramūną Karbauskį ir prezidentą Gitaną Nausėdą.

Ramūnas Karbauskis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Pirmadienį naujienų portalo delfi.lt paskelbtuose apklausos rezultatuose toliau rikiuojasi trys buvę šalies vadovai – Vytautas Landsbergis, Dalia Grybauskaitė ir Valdas Adamkus. Į pirmąjį dešimtuką taip pat pateko sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų sąrašo lyderė Seimo rinkimuose Ingrida Šimonytė, partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis bei Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Ekspertų apklausą delfi.lt užsakymu atliko žurnalas „Reitingai“. Vadinamajame elito nuomonės tyrime gegužės – birželio mėnesiais buvo apklausti 893 žmonės, įskaitant politikus, žurnalistus, verslininkus ir kultūros atstovus.

Visuomenės apklausoje įtakingiausiu politiku išrinktas prezidentas G. Nausėda, antroje vietoje atsidūrė premjeras S. Skvernelis, trečioje – sveikatos apsaugos ministras A. Veryga.


Rašyti komentarą...
I
Is kurio galo
2020-08-10 08:11:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kurio galo itakingiausi ? Mano visos gatves niekas neapklause...apie 4 tukstancius zmoniu, is kur duomenis gaunate.
Atsakyti
-3

K
Krabas
2020-08-10 07:36:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kaip Gudijije su rinkimais, taip pas mus su reitingais...
Atsakyti
-2

T
Tautietis
2020-08-10 08:18:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu Krabui-reitingai išmyslinti ir labai jau mėšlyni! Apgaudinėkit, bet ne taip durnai, kad jokios logikos netūrit, o tik sapnuojat. Pirmaus tie, kurie 4 metus sąžiningai dirbo Lietuvos žmonėms ir nekūrė pliažų sostinės centrinėje aikštėje, nejieškojo priekabių, neniekino tautos ir dirbo , kūrė nors ir kartais klydo-juk tai taip žmogiška.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų