skvernelis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „skvernelis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „skvernelis“.

Buvęs premjeras Skvernelis kritikuoja Šimonytę: „Yra ir premjero atsakomybė, nesvarbu, kad ji pralaimėjo rinkimus“

Ekspremjeras ir opozicinės partijos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis kritikuoja dabartinę Vyriausybės vadovę Ingridą Šimonytę, nusprendusią neskaityti kalbos šalies vadovo Gitano Nausėdos inauguravimo proga. „Tai yra ir premjero atsakomybė, nesvarbu, kad ji pralaimėjo rinkimus“, – Eltai teigė S. Skvernelis. Anot politiko, toks premjerės sprendimas veikiausiai yra užsitęsusio konflikto su Prezidentūra pasekmė. „Tikrai nereikia tokiose vietose demonstruoti kažkokių savo ambicijų.

Saulius Skvernelis užstojo Ričardą Doveiką: „Negaliu tylėti“

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis viešoje erdvėje užstojo kunigą Ričardą Doveiką po to, kai šis sulaukė kritikos už žodžius, kad 80 proc. žmonių Lietuvos žmonių bijo išreikšti savo nuomonę. R. Doveika birželio pabaigoje Paberžėje aukodamas mišias akcentavo, kad net 80 proc. Lietuvos tautos žmonių bijo viešai išreikšti savo nuomonę.

Skvernelis: balsavimas rinkimuose parodys, ar Lietuva yra vakarietiška valstybė

Balsavimas prezidento rinkimuose parodys, ar visuomenė palaiko vakarietiškas vertybes, ar dalis jos ilgisi postkomunistinių nuostatų, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis. „Manau, kad šis balsavimas (...) parodys labai aiškiai, ar mes esame vakarietiška, demokratinė valstybė, ar nemaža dalis mūsų visuomenės vis dar krypsta į posovietinės, postkomunistinės, rusiškos visuomenės pusę.

Skvernelis: drąsiai galime kalbėti apie gynybos poreikių patenkinimą padidinant pelno mokestį 5 proc. punktais

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad verslui parodžius pasiryžimą prisidėti prie Lietuvos krašto apsaugos finansavimo, galima diskutuoti apie 5 proc. punktų pelno mokesčio padidinimą. Pasak jo, toks apmokestinimas sukurtų tvarų finansavimo šaltinį kuris padengtų gynybos poreikius.   „Šia iniciatyva verslas mums padeda stipriai apsispręsti dėl vieno tvaraus šaltinio, tai yra dėl pelno mokesčio. Vyriausybė savo variantuose siūlė 1 proc.

Skvernelis: frakcijos nariai dėl VSD pranešėjo komisijos išvadų balsuos laisvai

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis teigia, kad frakcijos Seime nariai laisvai balsuos dėl vadinamosios Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istoriją tyrusios parlamentinės komisijos išvadų. „Mes kalbėjom frakcijoj su kolegom vakar, aptarinėjom tas tokias pirmines, viešas išvadas. Sprendimas bręsta toksai, kad aš paprašiau, kad kiekvienas Seimo narys, kuris turi galimybę, pasiskaitytų, įsigilintų.

Skvernelis mano, kad lošimų reklamos draudimu siekiama maskuoti skandalus

Seimo opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis mano, kad siūlymu visiškai drausti azartinių lošimų reklamą siekiama maskuoti pastaruoju metu kilusius skandalus dėl  Nacionalinio stadiono bei praloštų „BaltCap“ fondo milijonų, o Seimui siūlomas projektas – neapgalvotas. „Vieną skandalą reikia pakeisti kita tema, tai istorija stadiono ir praloštų 40 mln.

Skvernelis apie dar vieną prezidento ir Landsbergio susitikimą: tragikomiška situacija

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis sako, kad užsitęsę Prezidentūros ir Užsienio reikalų ministerijos (URM) vadovų pokalbiai dėl ambasadorių atrodo tragikomiškai. Parlamentaras pažymi – Gabrieliaus Landsbergio ir Gitano Nausėdos susitikimai tapo pagrindiniu Lietuvos užsienio politikos įvykiu. O tai, anot S. Skvernelio, tik įrodo, jog šioje srityje nėra jokių realių pasiekimų.

Ekspertas atskleidžia kitą karo pramonės pusę: „Galima labai pigiai pasiekti gerą efektą išnaudojant praktiškai žaislus“

Prezidentas Gitanas Nausėda kritikuoja krašto apsaugos sistemos požiūrį į dronų pajėgumų vystymą Lietuvoje. Krašto apsaugos ministerija turėtų būti tikrai Krašto apsaugos ministerija, o ne krašto apsaugos nuo dronų pramonės ministerija, teigia šalies vadovas. Lietuvos kariuomenė turi bepiločių orlaivių ir kovinių dronų vystymo koncepciją, kuri numato, kaip ir kokie pajėgumai turi būti vystomi, teigia krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas.

Skvernelis užsimena, kad kitu žemės ūkio ministru galėtų būti Mažeika

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis tikina esą ūkininkų protestas nėra politizuotas ir už jo nestovi opoziciją. Pasak jo, parlamento mažumos atstovai „nelipo ant bačkų“ ir kalbėjo tik tokie sektorių išmanantys žmonės kaip Kęstutis Mažeika, kuris, ekspremjero nuomone, galėtų būti kitu žemės ūkio ministru. „Politinės partijos, kurios būna valdžioje, neišvengiamai uždeda antspaudą, kada dėl kiekvieno protesto pradedi kaltinti oponuojančią politinę jėgą.

Skvernelis: URM spaudimas ambasadoriui prie NATO Matulioniui yra visiškai nesuprantamas

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis antrina Prezidentūrai ir sako, kad Užsienio reikalų ministerija (URM), nusprendusi nepratęsti ambasadoriaus prie NATO Deivido Matulionio kadencijos, daro spaudimą diplomatui. „Visiškai nesuprantamas toks konservatorių vadovaujamo URM spaudimas šiam ambasadoriui, kuris tikrai puikiai atlieka savo pareigas“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė S. Skvernelis. „Tikrai nematau jokių priekaištų.
REKLAMA
REKLAMA

Tariantis dėl lėšų gynybai Skvernelis pasigenda diskusijų dėl karinių įsigijimų

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis sako diskusijose dėl didesnio gynybos finansavimo pasigendantis tarimosi ir dėl konkrečių karinių įsigijimų. „Prasidėjo tokios transliacijos iš kariuomenės vado, ministrės pirmininkės patarėjo: jūs nediskutuokite, jūs neišmanote, kokių įsigijimų reikia, jūs tik pakelkite mokesčius, susimokėkite, o mes jau čia patys geriausiai žinome, ką pirkti – tankus, oro gynybą, dronus ar ten dar ką nors.

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ nepritaria gynybos mokesčiui ir visuotiniam šaukimui

Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ nepritaria visuotiniam šaukimui bei gynybos mokesčiui, rodo partijos politinės tarybos narių apklausa. Visgi partijos pirmininkas Saulius Skvernelis pažymi, kad jo vedama politinė jėga siūlo alternatyvas šiems krašto apsaugos klausimams spręsti. „Didesnė dalis nepritarė visuotiniam, horizontaliajam mokesčiui, bet palaiko kitas galimas finansavimo alternatyvas.

Skvernelis apie gynybos finansavimo didinimą: pasiturintys galėtų prisidėti labiau

Ieškant būdų, kaip padidinti Lietuvos gynybos finansavimą, Demokratų frakcijos pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad pasiturintys asmenys galėtų mokėti didesnius mokesčius ir taip prisidėti prie šalies gynybos. „Tikrai nesinorėtų, kad koks nors pensininkas arba jauna šeima, turinti 3 vaikučius, turėtų vienodai mokėti su tuo, kuriam šiandien tikrai galbūt gyvenime geriau pavyko. Bet jam pavyko dėl to, kad valstybė mūsų saugi yra.

Skvernelis pasipiktino ūkininkus stabdžiusių pareigūnų darbu: kreipėsi į Bilotaitę ir Požėlą

Opozicinei partijai „Vardan Lietuvos“ vadovaujantis Saulius Skvernelis įsitikinęs, kad policija viršijo savo įgaliojimus, ketvirtadienį blokuodama kelius su sunkiasvore technika į Šilalę važiavusiems ūkininkams. Pasak ekspremjero, pareigūnai taip pat neturėjo jokios teisės panaudoti jėgos prieš žemdirbius, norėjusius pareikšti kritiką Šilalėje viešėjusiam žemės ūkio ministrui Kęstučiui Navickui.

Kalėjime sėdinčiam Gapšiui – partijos kolegų dovanos: štai, ką paruošė

Politinės korupcijos byloje puspenktų metų nuteistas darbietis Vytautas Gapšys dar kartą prašosi į laisvę. Gapšys Aukščiausiojo Teismo prašo stabdyti bausmės vykdymą iki galutinio ir neskundžiamo teismo sprendimo. O nuteisto kolegos politinis bendražygis Andrius Mazuronis žada Gapšį aplankyti kalėjime po Naujųjų metų – turi paruošęs ir dovaną.  Tiesa, darbiečiai tikisi, kad Gapšys galiausiai bus išteisintas.

Skvernelis: Vokietijos brigados įkūrimui paspartinti galėtų būti priimtas įstatymas

Opozicinių demokratų lyderis Saulius Skvernelis sako, kad Vokietijos brigados dislokavimui Lietuvoje paspartinti Seimas galėtų priimti specialų įstatymą. „Reikalingi galbūt ir specialūs įstatymai. Įstatymas gali būti ir tiesiog konkretus dėl Vokietijos brigados Lietuvoje įsteigimo (...) ir sudėlioti tam tikras ypatingas sąlygas, kad procesai būtų prioritetiniai“, – Žinių radijui penktadienį sakė S. Skvernelis.

Skvernelis: po teismo verdikto parlamentarų mandatai turėtų būti naikinami automatiškai

Opozicinių demokratų lyderis Saulius Skvernelis sako, kad po galutinių teismų sprendimų Seimo narių mandatai galėtų būti naikinami automatiškai, tai yra be slapto balsavimo parlamente. Pasak jo, toks principas galėtų galioti ir kai Seimo narys nuteisiamas baudžiamojoje byloje, ir kai Konstitucinis Teismas nurodo, kad parlamentaras pažeidė priesaiką. Anot S. Skvernelio, tokiais atvejais mandatą tiesiog galėtų atimti Vyriausioji rinkimų komisija.

Skvernelis: biudžetas nėra tvarus, neatspindi lūkesčių

Seimui antradienį ketinant apsispręsti dėl 2024 metų valstybės biudžeto projekto, demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis jį vadina netvariu ir neatspindinčiu lūkesčių. „Mes matome besitęsiantį mokytojų streiką, netenkina, kaip vykdomas susitarimas švietimo srityje. Mes matome apgailėtiną kultūros sektoriaus finansavimą.

DIENOS PJŪVIS. Didesni mokesčiai vardan gynybos: ar tikrai to reikia?

Vyriausybė kitais metais krašto apsaugai, įskaitant biudžetinius asignavimus bei bankų laikinai mokamo solidarumo įnašo pajamas, planuoja skirti 2,75 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Aštuoni Lietuvos komerciniai bankai ir kredito unijos į valstybės biudžetą sumokėjo 101,6 mln. eurų solidarumo įmokų. Įnašo lėšos bus naudojamos karinio mobilumo ir dvigubo naudojimo transporto infrastruktūrai įrengti.

Skvernelis apie „MG Grupės“ bylą: „Tam tikras supurtymas politinės sistemos“

Lietuvos apeliaciniam teismui nuteisus kaltinamuosius „MG Grupės“ (anksčiau – „MG Baltic“) politinės korupcijos byloje, opozicija mano, kad Liberalų sąjūdis nebeturėtų dirbti valdžioje, o nuteistoms partijoms gresia bankrotas.  Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis tvirtina, kad nuteistoms partijoms gresia bankrotas, o Liberalų sąjūdis neturėtų dirbti valdžioje. Panašios pozicijos yra ir socialdemokratų partijos lyderė Vilija Blinkevičiūtė.

Baiminasi, kas bus panaikinus lengvatą maitinimo įstaigoms: „Tėvai jau dabar sunkiai įperka vaikams maitinimą“

Vyriausybė siūlo dalį dabar esančių mokesčių didinti ir įvesti naujus. Vienas iš plačiausiai aptariamų klausimų – pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvata maitinimo įstaigoms. Verslininkai prašo lengvatą palikti, tačiau Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mindaugas Lingė atskleidžia, kad nuo naujų PVM lengvatos maitinimo įstaigoms tikrai nebeliks. Tai reiškia, kad nuo kitų metų už tokias paslaugas vietoje 9 proc. turės būti taikomas standartinis 21 proc. dydžio PVM.

NT mokestis pykdo žmones: „Negalima tikėti nė vienu jų žodžiu, jie sako viena, o daro kita“

Žmonės niršta, kad planuojamas NT mokestis neaiškus, baiminasi, jog jiems už būstą teks mokėti papildomus tūkstančius eurų, nes mokesčio dydį reguliuos savivaldybės. Finansų ministrė Skaistė atkerta – už pirmą būstą daugumai gyventojų mokėti nereikės, o patį mokestį žada taisyti. Du su puse tūkstančio žmonių su plakatais, keikiančiais valdžią, triukšmavo po Seimo langais, prie Martyno Mažvydo bibliotekos. Ten protestavo ir skandalingai pagarsėję veikėjai – Celofanas, Subotinas.

TV3 Žinios. Šimonytė eina Skvernelio pėdomis; Neeilinė gelbėjimo operacija Rėkyvos miške

Ar konservatoriai naudoja dvigubus standartus politiniams oponentams ir sau patiems? Štai 2019-aisiais, kai tuometis premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad dalyvaus prezidento rinkimuose, politiniai oponentai ragino jį atsistatydinti iš Vyriausybės vadovo pareigų. Garsiai šaukė, kad jis naudodamasis savo pozicija gaus pranašumą rinkimuose. Tačiau dabar, kai apie ėjimą į rinkimus paskelbė Ingrida Šimonytė, anuomEčių šauklių retorika jau pasikeitė. Jos atsistatydinimo niekas nereikalauja.

Demokratai rengiasi kelti kandidatus į prezidentus, Skvernelis nenori kartoti istorijos

Opozicinė Demokratų sąjunga „Vardan Lietuvos“ kitą savaitę planuoja pradėti kandidatų į prezidentus kėlimą, partijos lyderis Saulius Skvernelis teigia, kad pats nenorėtų kartoti istorijos ir vėl dalyvauti rinkimuose.

Skvernelis: sprendimai dėl kariuomenės vado turėtų būti daromi po VTEK išvados

Sprendimai dėl kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio likimo, kai jis už butpinigius nuomojo būstą iš sūnaus, turėtų būti padaryti po Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo, sako opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis. „Privalo išnagrinėti Vyriausioji tarnybinės etikos komisija ir paskelbti išvadą, o nuo išvados paskelbimo bus privalomi atlikti tam tikrai veiksmai“, – penktadienį Žinių radijui sakė politikas.

Nausėda apie gyvenimo įgūdžių programą: „Pasigendu tokios labai paprastos ir visiems suprantamos sąvokos kaip šeima“

Daugiau nei pusšimtis pasipiktinusiųjų nauja Gyvenimo įgūdžių programa, o tiksliau, jos lytiškumo ugdymo dalimi, susirinko prie Seimo į protestą ir reikalauja stabdyti visą programą. Protestuojantys vadina ją pasikėsinimu į vaikus, noru jų protus išplauti LGBT ideologija.

Vardija Lietuvos miestus, kuriuose gali nelikti vyriausiųjų policijos komisariatų: tai – naujos reformos tikslas?

Vidaus reikalų ministrei Agnei Bilotaitei nelengvos dienos – šiandien ji Seime bandė parlamentarus įtikinti, kad būtina Viešojo saugumo tarnybą prijungti prie policijos. Bet ministrei to padaryti nepavyko. Opozicija ir toliau tam priešinasi, skeptiški išliko net ir jos bendrapartiečiai konservatoriai. Konservatorius Kasčiūnas sako, kad tarnybą stiprinti galima ir be reformos, nors Bilotaitė jos itin nori.

Skvernelis mano, kad Požėla VRM inicijuotą pertvarką remia neatsitiktinai: senas vadovas gali tapti nauju vadovu

Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuota policijos ir Viešojo saugumo tarnybos (VST) pertvarka pasipiktinęs ekspremjeras Saulius Skvernelis sako, kad dabartinis policijos vadovas Renatas Požėla atsistojo ne žmonių ir pareigūnų pusėn. Politikas neabejoja, vyriausiasis policijos komisaras vykdo politikų užgaidas, nes nori išsaugoti užimamą postą. Būtent tam, įtaria S. Skvernelis, ir yra skirta komisaro parama į Seimą atkeliaujančiai pertvarkai.

Skvernelis: jei VST pertvarka bus priimta, trauksimės iš partijų susitarimo dėl gynybos

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis teigia, kad jeigu valdantiesiems pavyks priimti Viešojo saugumo tarnybos (VST) pertvarką, jo vadovaujama partija trauksis iš nacionalinio susitarimo dėl gynybos. Politikas įsitikinęs, kad ši Vidaus reikalų ministerijos (VRM) inicijuojama pertvarka susilpnintų nacionalinį šalies saugumą.
Aktualijos 2023-09-19

Opozicinei Demokratų frakcijai Seime vadovaus Skvernelis

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ frakcijos Seime seniūnu tapo šios partijos pirmininkas, ekspremjeras Saulius Skvernelis. Jis pakeis iki šiol frakcijai vadovavusį Algirdą Butkevičių. Frakcijos seniūno pavaduotojais tapo Linas Kukuraitis ir Domas Griškevičius.  Demokratai frakcijos vadovybę iš naujo renka kiekvienos Seimo sesijos pradžioje. Parlamente jie turi 16 atstovų.

Bilotaitė demokratų svarstymus dėl VST trauktis iš gynybos susitarimo vadina šantažu

Opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ vadovo Sauliaus Skvernelio pareiškimus apie galimą pasitraukimą iš partijų susitarimo dėl gynybos, jei bus įgyvendinta Viešojo saugumo tarnybos (VST) pertvarka, vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė tai vadino šantažu. „Aš vertinu tai kaip šantažą, kuris yra komunikuojamas iš pono Skvernelio pusės“, – ketvirtadienį „Žinių radijui“ sakė ministrė. Taip ji reagavo į S. Skvernelio kritiką, nukreiptą į VST pertvarką ją sujungiant su policija.

Skvernelis siūlyme kreiptis į KT dėl Stambulo konvencijos sako įžvelgiantis klastą

Kreipimasis į Konstitucinį Teismą (KT) dėl Stambulo konvencijos atitikimo pagrindiniam Lietuvos įstatymui yra tam tikra klasta, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. „Tam tikra klasta, sugalvotas planas, kaip vėlgi įvelti Lietuvą į tam tikrus procesus, kurie nėra reikalingi“, – Žinių radijui penktadienį sakė S. Skvernelis.

Opozicija: prezidento metinis pranešimas nuobodokas, bet priekaištai pagrįsti

Seimo opozicijos atstovai sako, kad antradienį perskaitytas šalies vadovo Gitano Nausėdos metinis pranešimas buvo nuobodokas, tačiau sutinka, jog priekaištai valdantiesiems dėl kritinės situacijos sveikatos, švietimo sektoriuose, žemo politinės kultūros lygio buvo pagrįsti.
Aktualijos 2023-06-20

Skvernelis: politinės kultūros standarto konservatoriai siekė tik būdami opozicijoje

Dėl pirmalaikių rinkimų šalyje kilusi politinė krizė atspindi ilgalaikes valdančiųjų  problemas, partijos suvažiavime šeštadienį sakė Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. Jis taip pat pabrėžė, kad aukštos politinės kultūros standarto Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) siekė tik būdama opozicijoje.

Skvernelis: priverstinį neteisėtų migrantų sulaikymą galėtų įvertinti prokuratūra

Neteisėtai sieną kirtusių migrantų priverstinį sulaikymą užsieniečių registravimo centruose galėtų įvertinti Generalinė prokuratūra, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. „Aš tikrai nebūčiau tikras, kad tie veiksmai nėra vertinti baudžiamosios teisės požiūriu ir galbūt kas nors pasikreips į Generalinę prokuratūrą, galbūt tie asmenys, kurie buvo sulaikyti tai padarys“, – žurnalistams prieš Seimo posėdį ketvirtadienį kalbėjo S. Skvernelis.

Karbauskis kirto Skverneliui: įsijungė „durniaus režimą“

Pasisakę prieš išankstinius Seimo rinkimus politikai įjungė „durniaus režimą“, sako Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis. Dar prieš Seimui atmetant siūlymą dėl pirmalaikių rinkimų R. Karbauskis pateikė savo komentarą dėl pirmalaikių rinkimų ir buvusio kolegos Sauliaus Skvernelio pozicijos.

Skvernelis: vietoje Šiugždinienės premjerė galėjo pasiūlyti kitą kandidatą

Laikinai Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai vadovauti vietoj besitraukiančios Jurgitos Šiugždinienės premjerė Ingrida Šimonytė galėjo pasiūlyti kitą kandidatą nei teisingumo ministrė, sako Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. I. Šimonytė pirmadienį patenkino J. Šiugždinienės atsistatydinimo prašymą ir šias pareigas laikinai eiti numatė teisingumo ministrę Eweliną Dobrowolską.

Skvernelis apie lėšų grobstymo skandalą: jei įtarimai pasitvirtins, tai bus akivaizdus piknaudžiavimas

Savivaldybių lėšų grobstymo skandalas įsisiūbuoja. Pinigus be jokių atsakaitų Kauno taryboje ėmusi dabartinė švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, atrodo saugi už konservatorių partijos gynybos mūrų. Apie tai ir daug kitų aktualių temų laidoje „Dėmesio centre“ pokalbis su demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderiu Sauliumi Skverneliu. Pasak S. Skvernelio, partijos pozicija ginti ministrę yra keista. Kaip teigia politikas, šiuo metu svarbu išsklaidyti įtarimus.

Skvernelis: ministrė dar vakar galėjo įrodyti pinigus leidusi skaidriai, to nepadarė

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė konservatorė Jurgita Šiugždinienė tik kilus skandalui dėl jos panaudotų lėšų būnant Kauno miesto savivaldybės nare galėjo įrodyti pinigus naudojusi skaidriai – pateikti sąskaitos išrašą, sako opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. „Ministrė turi labai paprastą galimybę padaryti, kad viskas skaidru būtų, nes Kaune, nesvarbu, kokios ten tvarkos, netikiu, kad tarybos nario išlaidos buvo duodamos grynais pinigais.

Skvernelis apie VST jungimą prie policijos: čia ne pertvarka, o likvidacija

Seimo nariai kol kas atsargiai vertina vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės pristatytus planus Viešojo saugumo tarnybą (VST) jungti prie policijos, o opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ vadovas Saulius Skvernelis vadina tai likvidacija. „Čia ne pertvarka, čia Viešojo saugumo tarnybos likvidacija, kuriai trukdė buvęs VST vadovas Ričardas Pocius.

Skvernelis: dėl brigados Vokietijai daromas nepagrįstas spaudimas

Dėl vokiečių brigados dislokavimo Lietuvoje Berlynas  spaudžiamas nepagrįstai, sako opozicinės Seimo demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis. „Aš manau, kad ta retorika ir tie veiksmai, kuriuos daro valdantieji, neprisideda prie to, kad būtų rastas pragmatiškas dialogas tarp Lietuvos ir Vokietijos. Atrodo iš šalies, kad daromas nepagrįstas spaudimas Vokietijos pusei“, – penktadienį Žinių radijui sakė parlamentaras.

Parlamentarai siūlo „Wagner“ pripažinti teroristine organizacija

Parlamentarai Laurynas Kasčiūnas, Žygimantas Pavilionis ir Saulius Skvernelis antradienį įregistravo rezoliucijos projektą, kuriuo siekia Rusijos samdinių karinę grupuotę „Wagner“ pripažinti teroristine organizacija.

Skvernelis: mažiausiai 11 partijos kandidatų varžysis antrajame mero rinkimų ture

Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ lyderis Saulius Skvernelis teigia, kad 11 partijos kandidatų pateks į antrą mero rinkimų turą. „11 turime, gal koks 12-tas išaus“, – atsakydamas į klausimą, kiek kandidatų demokratai turės antrame ture, sakė buvęs premjeras. Partijos lyderis rinkimų rezultatus vertino, kaip pranokusius lūkesčius.  „Pranoksta lūkesčius, pirmas startas, nauja struktūra, nauji žmonės, dauguma neturėjo jokios patirties, buvo didelio nerimo.
Aktualijos 2023-03-05

Kandidatė į sostinės tarybą užsitraukė nemalonę: politinėje reklamoje nelegaliai panaudojo „Biplan“ kūrinį

Kandidatė į Vilniaus miesto savivaldybės tarybą Violeta Fominienė (42 m.) politinei reklamai nelegaliai panaudojo grupės „Biplan“ kūrinį „Labas rytas“. Moteris įvairiuose socialiniuose tinkluose publikavo vaizdo įrašus, viename jų skamba lietuvių mėgstamas kūrinys.   Vasario 28-osios vakarą ėmė plisti kandidatės į tarybos nares „kūryba“ – vaizdo klipuose moteris įamžinta dainuojanti, degalinės aikštelėje šokanti su dešrainiais.
2023-03-01

Grupė Seimo narių siūlo grąžinti tvarką, kai atsisakant mandato reikia dalyvauti gyvai

Grupė opozicijai priklausančių parlamentarų siūlo grąžinti tvarką, kai mandato atsisakantis Seimo narys turi dalyvauti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) posėdyje. Nuo rugsėjo įsigaliojęs Rinkimų kodeksas numato, kad Seimo nario atsistatydinimo pareiškimas turi būti įteiktas asmeniškai arba pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu, arba patvirtintas notarine tvarka ir pateiktas Vyriausiajai rinkimų komisijai.

Skvernelis priekaištauja Karbauskiui dėl europinės paramos jo įmonei

Konservatorių deleguotam energetikos ministrui Dainiui Kreiviui šią savaitę skyrus 2,368 mln. eurų europinės paramos Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio Ramūno Karbauskio valdomo „Agrokoncerno“ įmonei „Agrokoncerno biometanas“, buvęs valstiečių premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad tai ne pirmas kartas, kai R. Karbauskis vertybes iškeičia į pinigus, penktadienį rašo portalas „Lrytas“. „Manęs tai nestebina, nes šis veikėjas be naudos sau nieko nedaro“, – portalui sakė S. Skverne...

Skvernelis kelia versiją dėl nutekintos informacijos Bartoševičiaus istorijoje: galėjo padėti ryšiai policijoje

Sausio pabaigoje Seimą sukrėtęs galimos pedofilijos skandalas kelia aistras Seime. Opozicija siekia parlamentinio tyrimo dėl Kristijonui Bartoševičiui nutekėjusios informacijos ir teigia, kad šioje istorijoje yra daug neatsakytų klausimų.  Laidoje „Dėmesio centre“ apie tai kalbėjo Seimo nariai Agnė Širinskienė ir Saulius Skvernelis.

Ekspertė išanalizavo Sauliaus Skvernelio veidą: 1 detalė viską išduoda

Naujienų portale tv3.lt tęsiame straipsnių ciklą, kuriame kūno kalbos specialistė, veidotyrininkė Laura Šukienė aptaria garsiausius šalies žmones bei vertina jų kūno kalbą ir veido bruožus. Šį kartą apžvelgėme Seimo nario Sauliaus Skvernelio veidą. Daug mąsto Ekspertė, savo instagramo paskyroje sukiene_kunokalba tyrinėjanti tiek Lietuvos, tiek užsienio garsenybes, apie S.Skvernelį sako, kad tai žmogus, kurio veide slepiasi nemažai įdomių ir jo charakterį išduodančių detalių.
157 2023-01-27

Skvernelis apie 70 mln. eurų baudą farmacininkams: bijau, kad ji bus įskaičiuota į vaistų kainą

Seimo demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ lyderis, buvęs premjeras Saulius Skvernelis pareiškė, kad farmacijos verslas visada darė įtakos Vyriausybėms. Pasak jo, farmacininkų pozicijos Lietuvoje visada buvo stiprios.  „Visą laiką buvo tokios, sakykime, stiprios pozicijos farmacininkų Lietuvoje. Buvo bandymai ir pašantažuoti, ir paįtakoti Vyriausybes kalbant apie vaistų politiką“, – penktadienį Žinių radijui teigė 2016-2020 metais Vyriausybei vadovavęs politikas.

Skvernelis apie galimus kandidatus į KT teisėjus: atrodo, kad vyksta prekyba poveikiu

Opozicinės Demokratų partijos lyderis ekspremjeras Saulius Skvernelis kandidatų į Konstitucinio Teismo (KT) teisėjus parinkimą lygina su baudžiamuoju nusikaltimu – prekyba poveikiu.
Į viršų