Akimirka iki nelaimės: nufilmuota, kaip girtas vilkiko vairuotojas šlaistosi po kelią

Trečiadienį Šiaulių apskrities policija pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip kelyje vilkikas šlaistėsi iš vienos kelio pusės į kitą, taip sukeldamas pavojų eismo dalyviams. 

Išvengta skaudžios nelaimės: nufilmuota, kaip girtas vilkiko vairuotojas šlaistosi po kelią (nuotr. Policijos)

Pareigūnui sustabdžius vilkiką paaiškėjo, kad jo vairuotojas girtas – vyriškis įpūtė 2,29 promilės. 

„Tikėtina, pavyko išvengti dar vienos skaudžios nelaimės.

Vakar po pietų Radviliškio rajono policijos pareigūnas Raimondas Senulis tarnybiniu automobiliu važiuodamas kelyje Panevėžys–Šiauliai pastebėjo priešais įtartinai manevruojantį vilkiką su puspriekabe. Krovininis automobilis blaškėsi, išlįsdamas tai į kelkraštį, tai į priešpriešinę eismo juostą, todėl pareigūnas nedelsdamas ėmė jį stabdyti. Iš vilkiko išlipusio 63 metų vairuotojo judesiai buvo nekoordinuoti, kalba nerišli, nuo jo sklido alkoholio kvapas. Nors vyras teigė alkoholį vartojęs dar iš vakaro, po daugelio nesėkmingų bandymų pūsti alkotesteris galiausiai fiksavo vidutinį girtumą – 2,29 promiles.Vėliau paaiškėjo, kad vyriškis vežė krovinį maršrutu Kaunas–Šiauliai, tad sustabdytas netoli Šeduvos jis jau buvo įveikęs nemenką atstumą. Įmonės, kurioje vairuotojas dirba, vadovas sakė iki šiol problemų dėl darbuotojo neturėjęs. Vyras įmonėje dirba nuo šių metų vasario.

Laimė, kad vilkiko kelionę nutraukė įtarus policijos pareigūnas“,  – rašoma policijos įraše „Facebook'e“.


Rašyti komentarą...
D
Daneiraa
2020-08-05 17:30:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ką galvoja vienas visą šeimą nužudė kitaip nepasakysi kitas nespėjo baisų jaunus žmones šeštadienį nužudė ką galvojate vairuotojai
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų