Lietuvos lenkų rinkimų akciją į Seimą ves Zbignevas Jedinskis

Valdančiajai daugumai priklausanti Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) skelbia, kad partijos sąrašą į Seimo rinkimus ves parlamentaras Zbignevas Jedinskis.

 Zbignevas Jedinskis (nuotr. Fotodiena.lt)

Toliau sąraše yra susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius, vidaus reikalų ministrė Rita Tamašunienė, Seimo nariai Vanda Kravčionok, Michalas Mackevičius, skelbiama partijos interneto svetainėje.

Pasak lenkų kalba paskelbto pranešimo, kandidatų sąrašą pirmadienį patvirtino Vilniuje vykusi LLRA-KŠS konferencija.

Partijos vadovas europarlamentaras Valdemaras Tomaševskis sako, jog Z. Jedinskis vesti sąrašą pasirinktas, nes yra „stiprus kandidatas, turintis didelį potencialą, ideologinis politikas, išraiškingas ir drąsus“.

Pasak pranešimo, konferencijos metu pristatyta partijos programa, kurios pagrindinės nuostatos yra krikščioniškos vertybės, socialinis teisingumas, į šeimą orientuota politika, tautinių mažumų teisės.

Paskutinės visuomenės apklausos rodo, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga rinkimuose gali tikėtis apie 2 proc. gyventojų paramos. Partija Seime šiuo metu turi aštuonių narių frakciją.

Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.


Rašyti komentarą...
A
Algis
2020-07-29 16:00:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau labai geras pasirinkimas del pirmos vietos. Jedinski yra kompetetingas ir man labai patinka jo kaip LLRA-KSS atstovo siulyti istatymo projektai - banku aktyvu apmokestinimas ir liustracijos istatymas.
Atsakyti
0

?
???
2020-07-29 13:02:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kas išves?
Atsakyti
0

A
Alicija
2020-07-29 22:28:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienmandatėse apygardose LLRA-KŠS iškėlė net 40 kandidatų. LLRA-KŠS 141 kandidatų sąrašą atidaro LLRA-KŠS pirmininko pavaduotojas Zbignev Jedinskij. „Kodėl Zbignev Jedinskij?“, – klausimams už akių užbėgo V. Tomaševski ir atsakė: „Tai labai stiprus kandidatas, jo dalykinis potencialas – didžiulis. Jis yra idėjinis, ryškus ir drąsus politikas“.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų