Seime antradienio vakarą po parlamentarų ginčų ir nesutarimų įstrigo sprendimas mokėti užkrečiamųjų ligų židiniuose dirbantiems medikams didesnius atlyginimus. Medikų bendruomenės nariai pasipiktino tokiu politikų elgesiu ir jiems negailėjo karčių žodžių. Pasak medikų, jie liko absurdiško politikavimo įkaitais, o kai kurie jų net pradėti laikyti antrarūšiais.

Poliklinika (nuotr. stop kadras)

Poliklinika (nuotr. stop kadras)

„Šiandien ryte prezidentas aiškiai ir nedviprasmiškai išsakė nuomonę. Manau, kad šiandien ne laikas diskutuoti opozicijai su pozicija. Medikai, kurie dirba priešakinėse linijose – jie turi gauti žymiai didesnius atlyginimus, nes jie rizikuoja savo ir savo artimųjų sveikata, gelbėdami kitų žmonių gyvybes“, – teigė Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas Kęstutis Štaras.

Prezidentas Gitanas Nausėda fiasko pavadino Seime antradienio vakarą įstrigusį sprendimą mokėti užkrečiamųjų ligų židiniuose dirbantiems medikams didesnius atlyginimus.

„Man sunku be emocijų apie šitą klausimą kalbėti – tai yra vakarykštis fiasko parlamente, kitaip jo ir nepavadinsi, nesugebant susitarti dėl to, kas buvo medikams pažadėta – padidinti atlyginimus žmonėms, kurie dirba karštuosiuose taškuose“, – žurnalistams trečiadienio rytą sakė G. Nausėda.

REKLAMA

Pasak jo, nepriimtas sprendimas įtvirtino visuomenės sąmonėje požiūrį, jog parlamentu pasitikėti negalima: „Politikavimas pačia blogiausia to žodžio prasme ir man visiškai neįdomu, kas dėl vakarykščio fiasko kaltas: ar dešinieji, ar kairieji, ar viršutiniai, ar apatiniai. Kalti visi, nes sprendimas nepriimtas.“

Seimas

Seimas

Pikta dėl valdžios sprendimų: ragina įsiklausyti

Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas pripažino, kad yra pikta dėl tokių valdžios sprendimų ir norėtųsi supratimo, o ne politikavimo.

„Gydytojai ir slaugytojai supranta. Eina, dirba, rizikuodami savo ir artimųjų sveikata. Taip pat norėtųsi, kad būtų supratimas ir įsiklausymas iš politikų, o ne politikavimas. Atsiranda labai daug diletantų, kurie pradeda mokyti medikus, kaip dirbti ir ką daryti. Įtampa tarp darbuotojų yra.

Taip supriešinama visuomenė. Ne tik man pikta, bet ir vadovams pikta, kada kai kur trūksta žmogiškųjų resursų, ypač rajonuose. Yra vyresnio amžiaus gydytojų ir slaugytojų, o jie žinodami, kad yra labiausiai pažeidžiamoje amžiaus grupėje, jie turi įkalbinėti, kalbėtis, kad gyventojams būtų teikiamos sveikatos priežiūros paslaugos.

Noriu pabrėžti, kad nėra aiškumo iš institucijų, kurios priima sprendimus. Daug neišaiškinimų ir dviprasmiškų dalykų pateikiama gyventojams, o jie pirmiausia kontaktuoja su medikais. Kai nurodymai keičiasi kiekvieną dieną – tai sunku ir medikams ir gyventojams. Kaip ir su testais, tyrimais – daug neaiškumų. Kai ligoniai išrašomi iš ligoninių, arba tie, kurie persirgo ir gavo diagnozę, turi būti du neigiami virusologiniai atsakymai, bet pagalbos telefonas tokių pacientų nepriima, neregistruoja, neatitinka tų atvejų aprašo“, – pažymėjo K. Štaras.

REKLAMA

Atlyginimus prašo kelti visiems

Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas mano, kad medikams atlyginimus reikėtų pakelti diferencijuotai, tačiau visiems.

„Valstybė tikrai turi galimybių, juo labiau, kad privalomojo sveikatos draudimo rezerve yra apie 600 milijonų eurų. Ta situacija, kokia susiklostė, ji neturėtų tęstis iki begalybės, tai, manau, kad to rezervo turėtų pakakti. Reikia paskaičiuoti ir priimti sprendimus, pasižiūrėti į resursus, nes iki begalybės taip pat negalima didinti“.

Pasak K. Štaro, kasdien gydymo įstaigų vadovai bendrauja, susijungia ir išsako savo problemas: „Kiekviena situacija yra netolygi. Paimkime ir Ukmergės atvejį ar kitus taškus. Tiekimas yra sutrikęs ir mes kartais skoliname vieni kitiems priemones iki to, kol ateis, kad užtikrintume savo darbuotojų sveikatą.

Kalbat apie mūsų įstaigą, kai įkūrėme pirmuosius tris mobiliuosius punktus, tai buvo reikalavimas, kad turėtų būti slaugytojai. Ateidavo gydytojai, kurie šiuo metu nedirba, kaip fizinės medicinos reabilitacijos specialistai. Jie eidavo į priešakines linijas net neklausdami, koks bus atlyginimas.“

K. Štaras teigė, kad trečiadienį su gydymo įstaigų vadovais turi konferenciją ir aptars susidariusią situaciją.

Medikai – absurdiško politikavimo įkaitai

Lietuvos medikų sąjūdžio vadovo pavaduotoja Jurgita Sejonienė taip pat kritikavo Seimo narius, kurie nesugebėjo nutarti dėl medikų algų kėlimo.

„Rezultatą vertiname blogai ir pritariame, ką šiandien išsakė prezidentas. Gaila, kad dabar medikai lieka absurdiško politikavimo įkaitai. Labai gaila, kad sveikatos priežiūros sistemos darbuotojai šiuo metu yra klasifikuojami – vieni verti, o kiti tik vos ne valytojos, nors jos taip pat dirba svarbų ir rizikingą darbą. Jiems reikia valyti visas patalpas, kur gydomi COVID-19 pacientai ir jiems rizika yra didelė. Labai negražu ir neetiška, tokius žmones vos ne antrarūšiais laikyti.

REKLAMA

Patys medikai ne visi patiria vienodas rizikas. Yra tų, kurie dirba priešakinėse linijose kaip infektologai, priėmimo skyrių gydytojai, intensyvios terapijos gydytojai. Ačiū Dievui, dar jie neturi daug sunkių pacientų, bet matome, kad jų daugėja su kiekviena diena. Neabejotina – jų rizikos yra didžiausios ir darbas sudėtingiausias. Visą dieną išbūti su pilna apranga, kostiumu, visomis apsaugomis, kauke, akiniais, vien tai yra labai sudėtinga, nekalbant apie didesnes rizikas užsikrėsti“, – kalbėjo J. Sejonienė.

Pasak jos, yra specialybių, kurios nekontaktinės, kaip ir jos, radiologė.

„Daugiau dirbu su vaizdais, o dabar, kai sumažėjo planinių konsultacijų, tai mes praktiškai iš viso nesutinkame pacientų. Tikrai ne visos specialybės vienodoje rizikoje, tačiau būti ligoninėje yra pavojingiau nei namie.

Ką mes dabar matome, yra 64 užsikrėtę medikai. Kiek iš jų infektologai ar kitos rizikingos specialybės, ten yra visi – akių ligų gydytojai, terapeutai, reumatologai, krūties chirurgai.

Tai tos, kurios neva pagal kai kuriuos Seimo narius būtų nekontaktiniai. Iš pradžių buvo teigiama, kad jiems apsaugų nereikia, nes jie nekontaktiniai su COVID-19 pacientais, o dabar sako, kad jie tų ir priedų neverti. Tai yra tikras absurdas“, – kalbėjo J. Sejonienė.

Tikisi, kad Seimas ras sutarimą

Kauno klinikų Anesteziologijos klinikos vadovas Andrius Macas mano, kad Seimas greitai ras sprendimą dėl atlyginimų didinimo medikams.

„Manau, kad Seimas susitars ir nereikia pergyventi. Manau, kad dauguma medikų nesijaudina šiai minutei. Norisi paprašyti visų, kad į mus žvelgtų kaip į dirbančius medikus, kurie stengiasi padėti Lietuvos žmonėms, kuriems nėra lengva. Visas pasaulis nežino, kaip dirbti su šia infekcija ir tik mokosi pirmąjį mėnesį, kaip ją valdyti.

REKLAMA

Bus dar visko ir visokių sunkumų. Laikas nesibarti, laikas dirbti ir vieniems kitus palaikyti. Šalyje turime daug prognozuojančių, kurie pateikė prognozes, kada gali būti pikas. Ligoninės turi laiko ruoštis. Pagal vienas prognozes – to laukiame po Velykų. Mes ruošiamės, daugėja apsaugos priemonių ir strateginių sprendimų iš Sveikatos apsaugos ministerijos“, - sakė A. Macas.

Gitanas Nausėda

Gitanas Nausėda

Prezidentas davė paskutinį šansą

Prezidentas mano, kad reikiamo sprendimo nepriėmę politikai nedirbo savo darbo ir neįvykdė pažado. G. Nausėda tikisi, kad trečiadienį Seimas nebekartos tos klaidos.

„Tikiuosi, kad užteks ir sveiko proto, ir, pagaliau, sąžinės jausmo, kad šiandien tas sprendimas būtų priimtas ir mes nustotume pykdyti visuomenę ten, kur tai yra visai nereikalinga, kenksminga visomis to žodžio prasmėmis“, – kalbėjo prezidentas.

Jis žadėjo, kad jeigu tai nebus padaryta, iniciatyvos imsis pati Prezidentūra.

„Jeigu Seimas nepriims sprendimo, jeigu jie yra vienas kito atžvilgiu alergiški, tiksliau, pasiūlymų atžvilgiu alergiški, tai gal mes pateiksime tokį įstatymo pakeitimą ir teiksime jį Seimui, bet aš labai noriu tikėtis, kad šito nereikės“, – sakė G. Nausėda.

Antradienį Seime įstrigo siūlymas ypač pavojingų užkrečiamųjų ligų židiniuose dirbantiems medikams mokėti nuo 50 iki 100 proc. didesnius atlyginimus karantino laikotarpiu.

Per priėmimo procedūrą pritarta konservatorių Antano Matulo ir Raimundo Martinėlio pataisai, kad paskelbus karantiną visiems sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams būtų mokama 50 proc. jų pastoviosios darbo užmokesčio dalies dydžio priedas. Tiems, kurie dirba su ypač pavojinga užkrečiamąja liga sergančiais pacientais ar vykdo epidemijų profilaktiką, būtų skiriami nuo 100 iki 150 proc. priedai. 

REKLAMA

Pritarus šiai pataisai, valdantieji nesiregistravo viso projekto priėmimui, todėl nepavyko surinkti būtino minimalaus 71 Seimo nario skaičiaus.

Pateikė naują pasiūlymą: antradienį žada priimti

Valdantieji trečiadienį pateikė naują siūlymą didinti koronaviruso židiniuose dirbančių medikų algas. Naują iniciatyvą „valstiečių“ atstovai registravo kitą dieną po to, kai Seime panaši iniciatyva žlugo dėl valdančiųjų ir opozicijos ginčo. 

Seimo Sveikatos reikalų komiteto vadovė „valstietė“ Astos Kubilienė bei jos frakcijos kolega Darius Kaminskas registravo pataisą, kad ypač pavojingų užkrečiamųjų ligų židiniuose dirbantiems medikams atlyginimų koeficientai būtų didinami nuo 60 iki 100 procentų.

Atlyginimai būtų keliami atsižvelgiant į konkretaus sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojo vykdomų funkcijų pobūdį, sudėtingumą ir atsakomybės lygį, darbo krūvį. Padidinti atlyginimai būtų skaičiuojami nuo karantino pradžios. Karantinas siekiant šalyje suvaldyti koronaviruso plitimą paskelbtas kovo 16 dieną.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos vadovas Ramūnas Karbauskis BNS sakė garantuojantis, kad naujai registruotas projektas bus priimtas kitą antradienį.

„Antradienį įstatymas bus priimtas, aš dėl to esu tikras, nes mes su visais dabar dėliojamės ir balsus skaičiuojamės, galės ištraukinėti (opozicija – BNS) kiek nori korteles. Įstatymas bus priimtas antradienį, man tai nekelia abejonių“, – sakė R. Karbauskis.

„Valstiečių“ vadovas kritikavo opozicijos atstovus, sakydamas, kad savo siūlymu atlyginimus kelti visiems medikams jie „padarė taip, kad už įstatymą buvo neįmanoma balsuot“, ir „jiems visiškai nusispjaut, kiek tai kainuoja pinigų“.

REKLAMA

R. Karbauskis taip pat teigė, kad smarkiai didinti algas medikams, kurie tiesiogiai nedirba su koronavirusu užsikrėtusiais pacientais, būtų nesąžininga kitų viešojo sektoriaus darbuotojų, turinčių tokias pat grėsmes užsikrėsti virusu, pvz., policininkų, atžvilgiu.

Seimo pirmoji vicepirmininkė „valstietė“ Rima Baškienė BNS komentuodama situaciją pažymėjo, kad siūlomas sprendimas galios nuo karantino paskelbimo pradžios, tad nėra esminio skirtumo, ar jis būtų priimtas šią, ar kitą savaitę.

„Yra planas, kad jis artimiausiame posėdyje, o jis numatytas antradienį, balandžio 7 dieną, grįžti prie šių įstatymo projektų. Esminis dalykas, aš manau, kad (įsigalios – BNS) ne nuo priėmimo datos, o nuo karantino pradžios turėtų veikti šito įstatymo įsigaliojimas. Karantinas paskelbtas kovo 16 dieną“, – sakė vicepirmininkė.

Seimo opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis trečiadienį paskelbė kreipimąsi į Seimo narius, kuriame apgailestauja dėl antradienio situacijos.

„Krizės akivaizdoje visi vedami, tikiu, gerų ketinimų pademonstravome susipriešinimą, kurio rezultatas – nepriimtas įstatymas, kuriuo turėjo būti pakelti atlyginimai medikams karantino laikotarpiu. Negebėdami ištesėti pažado – pakertame pasitikėjimą visu parlamentu ir netgi valstybe. Dėl to nuoširdžiai apgailestauju, tačiau sprendimas privalo būti rastas“, – į Seimo narius kreipėsi TS-LKD vadovas.

Konservatorių lyderis skelbia su opozicijos atstovais surinkęs parašus, kad dar šią savaitę būtų kviečiamas neeilinis posėdis ir priimti sprendimai dėl medikų atlyginimų kėlimo.

Alius
2020-04-01 11:59:41
Siūlau netikrinti ir negydyti nei vieno seimo nario. Kadangi karantinas, seimūnai privalėtų visas savo kanceliarines lėšas atiduoti , o ir dalį savo algos pervesti sveikatos apsaugai, bet nemanau , kad jie turės šitiek smegenų ir supratimo.Labai gėda dėl tokios valdžios....
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Katinas 2020-04-01 20:14:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ko jus rurojate,kaip viens teisingas dėdė pasakė seime sedi tik 20seimo nariu kurie turi galia balsuoti,o likusieji tai net tokios teisės neturi,jie kaip marionetės,jiems kaip pasako taip jie ir daro,net neturi jokio žodžio   ATSAKYTI
Mociute 2020-04-01 19:56:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu jo,seime sedi net su akiniais,bijo vienas kita apspjauti,geriau medikams atiduokit ,respiratoriai jiems butu labiau reikalingi,aptarnaujant pacientus.Matot,kaip save saugo seimunai,jau nekalbant apie ju algas   ATSAKYTI
Ne medike 2020-04-01 19:26:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Na lanzberginiai su savo anukeliu jus apgailetini kuo tolyn tuo aiskeja, kad rimkinai bus liudni garantuojam ruoskites. Prisivoget 7 milijonus na tai pasidalink su seimo valytojom nes ir tu ciupineji su brudnom rankom gal ir ligoninem liks ar ne.... degutienei namornika davei....   ATSAKYTI
teingai butu 2020-04-01 18:11:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
TEISINGAI BUTU KAD SEIMUNAI APSIKRETE SIUO VIRUSU NEBUTU GYDOMI MUSU MIELU IR PASIAUKOJANCIU MEDIKU,O TEGU DVESIA KAIP KURMIAI.NES JIE GAILI SKIRTI LESU PAPILDOMAI PAKELTI ALGAS MEDIKAMS,NES MEDIKAI TIKRAI TO VERTI,JIE MUSU GELBETOJAI.O TIE SEIMO SIKNIAI KURIE TAM PRESINASI MES ZINOM IR KODEL !!! NES JIEMS LIKS MAZIAU KO ISVOGTI   ATSAKYTI
salut 2020-04-01 16:13:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Salut, jei medikai tikrai serga tuo neegzistuojanciu virusu ir vyriausybei VIENODAI, pasiulimas toks, visus sergancius i vyriausybe, seima, paleisti laisvai vaiksčioti, su visais tais, besmegeniais seimunais, ir pagaliau išrinksim tuos, kurie dirbs žmonių labui, ne tiems, kas stovi už jų :D :D :D tada isgirs visus, kas nori buti išgirsti :D :D :D
   ATSAKYTI
As 2020-04-01 15:25:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tegu seimo kairieji ir desinieji eina i ligonines ir priziuri sergancius. Gedos neturi zmones rizikuoja, o cia rezerva apspaude laiko. Nera kada taupyt reik suktis is padeties   ATSAKYTI
dzintaz 2020-04-01 15:24:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Salam aleikum, jaup, kur tau nesusirks, net tie, kurie laiko savę sveiku, kai tiek daug bereikalingos dezinformacijos apie si neegzistuojanti virusą :D :D :D nes dabar apsisaugojo tie, kurie pazeidziamiausi, o liko tie, kurie tik sako, jog yra sveiki, gerai jaucias, nors viduje atsiranda baimė, persmelkta tikru pojūčių ir žių, gerai jaučiantis vaikinukas jau yra sergantis, juokinga su šiuo, neegzistuojančiu virusu :D :D :D tegu jie neleidzią skristi, tegu baudžia už tai, kad važiuoji be kaukės, šio svetimkūnio, kad eini gatve be svetimkūnio, tegu, o po to, kai gaus sąskaitą už sukeltus nesklandumus, tada skambes žiniasklaidos priemonės nuo to, jog neturi pinigų mokėti nuostolius, todėl skolinasi ir sali klampina į dar didesnes skolas, pažiūrėsim kaip tada jums toliau teiks DEZINFORMACIJA, o jūs pamirše sveika protą, imsit ir tikėsit tuo, ką jums sakys :D :D :D būkit laisvi nuo šio neegzistuojančio viruso pančių, ir šio ,,mėšlo” :D :D :D   ATSAKYTI
KOMENTATORE 2020-04-01 14:11:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Pagaliau Lietuvos zmones supras kad si valdzia dirba zmogui ir sunkiausiu metu pamato kam reikia padeti tai yrode per siuos metus o dabar visai mano akyse subliusko opozicines partijos pasirode kas yra kas nebalsavau as uz Valstiecius bet dabar ateinancius rinkimus as uz juos balsuosiu ir raginsiu savo rate kad tik uz juos balsuotu NES TIK JIE VIENI DIRBA ZMOGAUS LABUI nebuvo nei vienos tokios valdzios kaip ji    ATSAKYTI
KEISTA 2020-04-01 14:37:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Siūlai balsuoti už tuos kurie sugriovė pataisas nebalsuodaami.  
Keista 2020-04-01 14:45:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Balsuosi ir dar raginsi kitus balsuoti už hamus .Keista ,labai keista.  
Vinis 2020-04-01 13:43:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Laikas Seimo nariams mažinti algas.....   ATSAKYTI
As 2020-04-01 13:20:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Parlamentare Degutiene paskelbe kad ji yra rizikos grupeje todel i Parlamento posedziuose negali dalyvauti.Tai kam lietuvai nepriimti istatymo kad rizikos grupeje esantis asmuo negaletu buti renkamas seime nariu   ATSAKYTI
O 2020-04-01 14:53:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
as taip pat priklausau rizikos grupei,bet i darba eiti reikia.gal kas zinote kam reikia pranesti ar paskambinti kad atleistu bent kuriam laikui ir nereiketu i darba?  
Morta 2020-04-01 13:13:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O ką reiškia balsavimai šuniui ant uodegos. Lietuvos piliečiai , toliau mulkinami. Valdžiažmogiams Lietuvos pilietis, taip kaip rakštis .........   ATSAKYTI
atstsatykit 2020-04-01 13:13:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
pradangintus komentarus, konservai, prisižaisit...   ATSAKYTI
omg 2020-04-01 12:54:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kas nesupranta kame ginčas ir jo esmė tai paaiškinu,opozicija siūlo mokėt didesnius priedus visiems medicinoje dirbantiems tame tarpe ir valytojoms,o valdantieji tik gydytojams va kur ginčo ir nesutarimo esmė   ATSAKYTI
Leo 2020-04-01 12:50:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Landsberginis medikų "sąjūdis" turi būti "dėkngas" liberalkonservinei gaujai, o Prezidentas gaujos neįvardyjo, apkaltino visą Seimą. Gal "faktinio vadovo" pabijojo?...   ATSAKYTI
Leo 2020-04-01 12:50:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Landsberginis medikų "sąjūdis" turi būti "dėkngas" liberalkonservinei gaujai, o Prezidentas gaujos neįvardyjo, apkaltino visą Seimą. Gal "faktinio vadovo" pabijojo?...   ATSAKYTI
Lietuvė 2020-04-01 12:47:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pasakykit , ar yra seime nors vienas politikas , aš jų ten nematau , vagiu tai kiek nori ir melagiu , tikras politikas turi būt baiges , politikos mokslus ir šitaip nesielgtu , seime kažkada buvo tikras politikas , tai Česlovas Juršėnas , ar jis kada nors buvo isivėles į kokį skandala    ATSAKYTI
nu 2020-04-01 12:46:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
pirmas toks seimas kai visą kadenciją ištisai riejosi,anksčiau irgi buvo seimai iš skirtingų partijų ir pažiūrų,bet kažkaip esminiais klausimais visi sutardavo,rasdavo sprendimą,o dabar tik pjautynės dėl reitingų,Karbauskis ineša destrukcijos,nes jam visur vaidenasi tik priešai,kaip politikui jam asmeninės charakterio savybės neleidžia būt lyderiu,nes jį valdo kerštas isivaizduojamiems savo priešams   ATSAKYTI
??? 2020-04-01 12:43:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Opozicija daro viska, kad tik nebutu priimti naudingi sprendimai. Karbauskis net atsisake kalbeti su Lansbergiu, nes nieko is ju nesulauksi, tik neapykanta ir destrukcinius sprendimus. Tegul kalba Skvernelis, sake Karbauskis.
Sitokio chaoso, valstieciu niekinimo, sprendimu palankiu tik didziajam verslui, as nesitikejau. Nesuprantu, kiek gali degraduoti sitas dumblas, nes ju zmonemis jau nebegalima pavadinti.   ATSAKYTI
taigi 2020-04-01 12:50:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
tai labai blogai kad Karbauskis atsisakė kalbėt ir inešė destrukciją,vardan valstybės turėjo kalbėt ir rast kompromisą,o ne pasitraukt nuo sprendimo,juk galima rast sprendimą dabar valstiečiai siūlo mokėt didesnė atlyginimą tik gydytojams,o opozicija visiems medicinos darbuotojams tame tarpe ir slaugytojoms ir valytojoms tai čia kompromisą išsikalbėjus galima surasti  
Leo 2020-04-01 12:53:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Puikiai pasakyta...  
Leo 2020-04-01 12:53:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Puikiai pasakyta...  
Nina 2020-04-01 18:23:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Visais laikais riejosi tik nebuvo tokios situacijos, o konservatoriai mato savo galą tai jie darys viską kad tik apjuodintų valdžia. Jeigu valdantieji būtų sutikę visiems padidinti algas medikams ir valytojams o biudžetas tai neguminis ir įvairūs rezervai nėra be dugno, tai konservatoriai būtų plyšoję kad nesugebėjo sutaupyti ir išvaistė pinigus. Negi žmonės nemato kad viskas yra daroma priešingai. O algos tai bus keliamos medikams tik gal nevienodai. Nebūtų Landsbergių nebūtų tokio chaoso juk Gabrielis bet kokiomis priemonėmis nori laimėti rinkimus. Aš tikrai nebalsuosiu už dešiniuosius. Tai kerštingos partijos o neteisingos. Neduok dieve jie būtų buvę valdžioje, pirmiausia būtų nuėmę dalį pensijų, vaiko pinigų tokioje vietoje jie turi praktikos. Tik man įdomu kur galvas sukišę socialdemokratai gal G. Lansbergis liepė nesikišti juk jie tai klauso savo favorito. O medikai turi pasitikėti teisėtai išrinkta valdžia jeigu pasakė kad kels algą tai ir tesės žodį. O medikų toks darbas gydyti žmones juk jie davė Hipokrato priesaiką.   
Nuomonė 2020-04-01 12:35:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Skirti tiems, kurie dirba(o tokų mažai), bet ne tiems, kurie didina ligonių skaičių. Ponai daktarai turbūt patys nežino tikros rekšmės meddmblemos....   ATSAKYTI
Laisvamane 2020-04-01 12:34:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tesaugo Jus dievas . Gydytojus, slaugytojas, slaugytoju padejejas, valytojas.Kiekvienas iš jusu dabar atlieka sunku ir pavojinga darbą . Faktiškai dauguma jūsų dirba be atitinkamu apsaugos priemoniu , už ašarinius atlyginimus . Didelis Jums Ačiū nuo paprastu Lietuvos žmonių.Nesirgite, būkite sveiki.
.
.   ATSAKYTI

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Gitanas Nausėda su žmona (Paulius Peleckis/Fotobankas)
Prezidentas Gitanas Nausėda padėkomis apdovanojo 18 pavyzdingų tėvų iš visos Lietuvos, daugiausia tų, kurie užaugino būrius savų ir svetimų vaikų. Prezidentas ceremonijos ...
Lietuvos vandens telkiniai vis dar kenčia nuo šiukšlių: planuoja surinkti virš 50 tonų atliekų (nuotr. stop kadras)
Šalies vandens telkinių pakrantėse – vis dar apstu šiukšlių. Rytoj organizuojamos masinės talkos metu, vyksiančios net 50-yje šalies vietų, planuojama surinkti virš 50 tonų ...
Bulvės (nuotr. stop kadras)
Įprastai tokiu metu jau mėgavęsi šviežiomis lietuviškomis bulvėmis, šiemet jų mėgėjams dar teks palaukti. Turguje kol kas siūlomos įvežtinės arba pernykštės mūsiškės. ...
Saulius Skvernelis (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Premjeras Saulius Skvernelis sako, jog Vilniaus ir Trakų rajonų savivaldybės kelerius metus apskritai negavo papildomų lėšų pagal protokolinį Vyriausybės sprendimą, kuriuo ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Kaip Lietuvos žmonės ir šalies ekonomika išgyveno koronaviruso pandemiją? Kada šalies ekonomika grįš į įprastas vėžes? Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų