Lietuvoje koronavirusas patvirtintas daugiau kaip 40 medikų

Lietuvoje koronavirusas patvirtintas daugiau kaip 40 medikų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.

Koronavirusas plinta (nuotr. SCANPIX)

„Serga 44 medikai“, – LRT radijui sakė Sveikatos apsaugos ministerijos Visuomenės sveikatos priežiūros departamento direktorius Audrius Ščeponavičius.

Jo teigimu, Klaipėdoje serga 15 medikų, Vilniuje – 14, Ukmergėje – aštuoni, Kaune – keturi, Panevėžyje – trys.

Sveikatos apsaugos ministerija neseniai pranešė, kad dėl galimos infekcijos bus tiriami visi sveikatos priežiūros specialistai.

Pačios gydymo įstaigos, įvertinusios savo specifiką ir galimas rizikas, turės apsispręsti, kokiu dažnumu sveikatos priežiūros specialistus tikrinti profilaktiškai.

Sveikatos priežiūros specialistai, jaučiantys net menkiausius koronavirusinės infekcijos COVID-19 simptomus, turėtų būti testuojami nedelsiant, nurodė ministerija.


Rašyti komentarą...
B
Bacila 19
2020-03-30 08:50:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur medikai , kurie mokėsi Lietuvoje, o dėl gero gyvenimo išdundėjo į kitas šalis, jų tai nesistengia parsivežti, o bomžams ,užsakomuoju skrydžiu ieško.
Atsakyti
0

t
terese
2020-03-30 09:09:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mes turim saugot savo gydytojus,nes jei ju neliks,neliks ir musu.Vadinasi turi but spec kostiumai jiems.Paziurekit per telika ,kaip aprengri rusu Botkino ir kt. ligoninese gydytojai.Vaiksto kaip kosmonautai.Kostiumai ir skafandrai is spec medziagos.Taip turi but ir su musu gydytojais.Kiek jie uzperka aparatu dirbtiniam kvepavimam???.Italijai padeda ne JAV kuriai visa EU ...laize.Kuba ,Kinija,Rusija.Pacios bjauriausios salys pagalbos ranka istiese.Jau ir lenkai akis atvere,o Ukraina nezino ka daryt,nes motule amerika nusisuko.
Atsakyti
0

D
Danutė
2020-03-30 08:56:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia su muilu nusiprausti visa kūną ir rengtis iš natūralios medžiagos pasiūtais drabužiais. Kaukės irgi turi būti iš natūralios medžiagos,dezinfekcija aukšta temperatūra. Netinka jokie organiniai tirpikliai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų