Sąmyšis dėl „Eurovizijos“ ir koronaviruso: gali būti atšauktas konkursas?

Pastaruoju metu žiniasklaida mirga nuo pranešimų dėl koronaviruso. Žmonės gyvena baimėje, o pats virusas nė kiek nemažėja, o tik sparčiai plinta po pasaulį. Būtent dėl jo ant plauko pakibo „Eurovizijos“ dainų konkursas, kuris turi vykti Roterdame. 

Žymus Olandų virusologų ir gripo ekspertų Abas Osterhausas Nyderlandų laikraščiui „AD“ pasakojo, kad yra abejojantis, ar verta leisti į Roterdamą atvykti tūkstančiams žmonių iš viso pasaulio.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sąmyšis dėl „Eurovizijos“ ir koronaviruso: gali būti atšauktas konkursas?

Nacionalinis portalas wiwibloggs.com paviešino eksperto įžvalgas: „Turite atsižvelgti į tokį scenarijų, kai tam tikri renginiai, pavyzdžiui, „Eurovizijos“ dainų konkursas, tiesiog nebegalės įvykti, – kalbėjo jis. – Tačiau viskas priklauso nuo koronaviruso protrūkio eigos artimiausiu laikotarpiu.“

Dėl naujojo viruso jau buvo atšaukti arba atidėti keli svarbūs renginiai.  Vasario 25-ąją nutrauktas Venecijos karnavalas. 24-ąją atšauktas Pasaulio mobiliųjų technologijų kongresas Barselonoje

Teigiama, kad apie šio konkurso iškilusią grėsmę atsiliepė ir „Eurovizijos“ organizatoriai, kurie teigė, kad viską atidžiai stebi ir yra pasiruošę visoms grėsmėms.

Primename, kad jau kuris laikas nenutyla kalbos dėl „Eurovizijos“. Įvairūs lažybininkai prognozuoja itin aukštą vietą Lietuvos atstovui. 

Viena populiariausių „Eurovizijos“ lažybų svetainių „eurovisionworld“ nurodė, jog Lietuva pasiekė pirmąją vietą ir tokiu būdu tapo šalimi, kuri, anot lažybininkų, tikėtina, kad laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą, kuris įvyks gegužės mėnesį Roterdame.

REKLAMA

„The Roop“ atliekama daina „On Fire“ muša visus rekordus rodo ir „Spotify“ muzikos klausymo programėlėje. Ši daina jau kelias dienas išlieka itin populiari ir klausoma.

Kaip teigia wiwibloggs.com, ši daina buvo klausomiausia vasario 17d. Jos tądien klausėsi net 19 722 vartotojai. Džiugu, kad tokiu susidomėjimu, ši daina atsidūrė tarp TOP, kuriuose galima išvysti ir Billie Eilish ar The Weeknd.

Primename, kad aną šeštadienį, dar prieš finalą, grupė sulaukė daug dėmesio ir todėl, kad prie „Žalgirio“ arenos surengė didžiulį flashmobą kartu su savo gerbėjais – visi kartojo judesius ir atliko „The Roop“ dainą. Pasirodo, kad idėja tai padaryti gimė sulaukus tokios idėjos iš vieno komentaro socialiniuose tinkluose, o dabar flashmob’us grupės nariams siūlo daryti ir užsienio šalys, pavyzdžiui, Jungtinė Karalystė bei Nyderlandai.

Įdomu tai, kad dalyvauti šių metų „Eurovizijos“ atrankose grupės nariai apsisprendė jau praėjusių metų sausį, o ypatingai per pastaruosius metus juos įkvėpė 2018 metų „Eurovizijos“ nugalėtojas Salvadoras Sobralis.

„Man labai patiko Salvadoras Sobralis. Jis leido suprasti, kad „Eurovizijoje“ gali būti kitoks. Jis galbūt pralaužė tuos ledus būti kitokiu, parodė, kad keistumas yra gerai“, – sakė grupės lyderis V. Valiukevičius.

Jis papasakojo ir tai, iš kur kilo jau firminiu tapęs judesys virš galvos. Pasirodo, kad Vaidotas dar 2017-aisiais nusiskuto galvą plikai, o kadangi šis reikalas jam buvo naujas, ėmė ieškoti būdu, kaip sužaisti su nauja šukuosena ir rankomis aplink galvą.

REKLAMA

Ne kartą keitėsi ir grupės narių įvaizdis. Pasirodo, kad už visa tai atsakinga stilistė Glorija Gžimailaitė, kuriai grupės nariai negailėjo gražiausių žodžių. 

„Su ja tariuosi daugiausiai aš, nes man patinka įkišti trigrašį, jausti, kaip aš norėčiau atrodyti, ir kaip ne. Glorija turi labai gerą pojūtį. Pavyzdžiui, kaip pas Mantą atsirado šortai? Jis užsidėjo kelnes ir pasakė, kad viskas gerai, bet reikėtų šortų. Glorija iškart ėmė ir nukirpo“, – besijuokdamas sakė V. Valiukevičius.

„Su tais tiesiog nukirptais šortais – be jokių pagražinimų, neapsiūtais – aš ir pasirodžiau finale“, – pridėjo ir pats Mantas.

 


Rašyti komentarą...
K
Kodėl?
2020-02-26 20:30:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blt...
Pagaliau Lietuva gali pasiekti gerų rezultatų
IR VA!
Atsakyti
0

K
Kodėl?
2020-02-26 20:32:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Blt...
Pagaliau Lietuva gali pasiekti gerų rezultatų
IR VA!!!
Atsakyti
0

V
Vyžas
2020-02-27 09:22:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apseisim ir be viziju ir loopu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų