Nelaiminga savaitės pradžia: Vilniuje apvirto du automobiliai

Savaitė Vilniuje prasidėjo nedideliu sniegu ir avarijų pagausėjimu. Iki 13-os valandos sostinėje užregistruoti du didesni eismo įvykiai, per kuriuos transporto priemonės net apvirto.

Avarija Vilniuje (nuotr. Reidas Vilniuje)
13

Gariūnų gatvėje apie 12.30 val. susidūrė vilkikas „Scania“, „Audi“ ir VW. Pirminiais duomenimis, būtent vilkikas rėžėsi į „Audi“, šis lengvasis automobilis po smūgio pralėkė skiriamąja veja, atitvarus ir trenkėsi į priešpriešinėje eismo juostoje buvusį VW. „Audi“ dar ir apvirto.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per avariją prie Gariūnų apvirto automobilis

Į avarijos vietą buvo atsiųsti gelbėtojai ir medikai. Sunkesnių sužalojimų „Audi“ vairuotojas išvengė, pagalba vairuotojui ilgai buvo teikiama vietoje, vėliau jį visgi nuspręsta vežti į ligoninę. Apvirtusį ir eismui trukdantį „Audi“ suskubta atversti. Pirminiais duomenimis, vairuotojai buvo blaivūs.

(17 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaunuolio automobilis vartė stulpus ir apvirto pats

Dar vienas „Audi“ apvirto anksti ryte Geležinio Vilko gatvėje, po Konstitucijos pr. žiedu. Apie 7 val. 19-mečio vairuotojo nesuvaldytas „Audi“ kliudė mažiausiai tris stulpus, vieną jų visiškai išvertė. Automobilis apvirto.

Į rytinę avariją taip pat buvo siunčiami gelbėtojai. Vaduoti jaunuolio neprireikė, jis nebuvo prispaustas. 19-metį vaikiną medikai išvežė į ligoninę.

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2019-12-02 14:57:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abiejuose avarijų taškuose greitis viršijamas po 20-30 km/h todėl ten tikrai nepakenktų greičio matuokliai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų