Aiškėja tragiškos nelaimės Vilniuje detalės: liepsnos nusinešė vilnietės sūnų

Vilniaus centre vidury dienos užsidegė dviems šeimoms priklausantis namas. Liepsnose žuvo neįgalus namo gyventojas. Užsidegusio buto šeimininkę užgriuvo baisios nelaimės: prieš kelias dienas mirė motina, o dabar kilo gaisras ir žuvo jos sūnus.

Apie prestižiniame sostinės rajone liepsnose paskendusį namą ugniagesiams pranešta apie pusę trijų. Paskambinę žmonės iš karto pranešė, kad prie pat Čiurlionio gatvės esančioje Beržyno gatvėje iš namo veržiasi liepsnos, o viduje gali būti žmonių, todėl į nelaimės vietą buvo iš karto atsiųstos sustiprintos ugniagesių pajėgos.

(27 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Per gaisrą Vilniuje žuvo žmogus

Ir iš tiesų, atvažiavus ugniagesiams viena pusė namo jau skendėjo liepsnose, pro stogą jau veržėsi liepsnos. Praėjus kelioms minutėms po pranešimo ugniagesiai jau buvo viduje ir rado negyvą žmogų. Šiame name gyvena dvi šeimos: viename bute žmonių nebuvo, o kito buto šeimininkė buvo kažkur išėjusi. Bute buvo likęs vienas jos sūnus.

„Aš ką tik mačiau šitą savininkę, iš bažnyčios grįždama išnešė butelius į mūsų šiukšlinę, čia Donelaičio gatvėje. – Aš girdėjau, kažkas minėjo vardą Olia, Olia. Bet sakė, mama ką tik mirusi prieš tris dienas, dar lygtais su karstu čia ir jos sūnus invalidas žuvo“, – pasakojo liudininkė.

Žmonės sako, kad sūnus buvo suaugęs, tačiau dėl neįgalumo pats negalėjo išeiti iš degančio namo.

„Nevaikštantis, 30 metų. Čia jos vyras, buvęs. Gal ji ką  įjungė ir išėjo. Nes pranešė iš Nočios gatvės žmonės “, – pridūrė kaimynai.

Baisių nelaimių prislėgta šeimininkė žurnalistams nepasakojo apie gaisro aplinkybes.

Įvykio aplinkybes aiškinasi ne tik ugniagesiai – į Beržyno gatvę atvažiavo ir policija, pareigūnai apklausė šeimininkę ir liudininkus.


Rašyti komentarą...
I
Ilona
2019-09-23 17:20:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerai pazistu savininke - baisesnio komentaro kazkokiu kaimynu,kur net vardo nezino, o straipsnio neskaiciau.Geda zurnalistams.Turetu atsiprasyti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų