Gairės

gaisras

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „gaisras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „gaisras“.

„Bolt“ sandėlio gaisro liudininkas: „Pamačiau, kad pro vartų viršų eina dūmai“

Vilniuje kilo didžiulis gaisras sandėlyje, kuriame buvo laikomi „Bolt“ elektriniai paspirtukai. Dalis jų sudegė, daugiausia sunaikinta paspirtukų akumuliatorių. Nuostolių patyrė ir kitos įmonės, nuomojančios patalpas tame pačiame sandėlyje. Paskambinę žmonės pranešė, kad liepsnoja elektrinių paspirtukų sandėlis. Atvažiavo mažiausiai šešios autocisternos, kopėčių automobilis. Kirtimų gatvėje štai šiame sandėlyje laikomi ne tik „Bolt“ paspirtukai, bet ir keičiamos jų baterijos, krovikliai.

Gesindamas garaže kilusį gaisrą Kaune nukentėjo vyras

Kaune gesindamas gaisrą ūkiniame pastate-garaže pirmadienį nukentėjo vyras. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, gaisras Simno gatvėje kilo pirmadienio naktį, apie 3:31 val.  Atvykus ugniagesiams degė mūrinis ūkinis pastatas-garažas. Gaisro metu išdegė 40 kv. metrų garažas ir viduje buvę rakandai. Iš pastato buvo išnešti dujų ir deguonies balionai. Gesindamas gaisrą nukentėjo pastato savininkas – apdegė rankas, jį apžiūrėjo medikai.
Kriminalai 2023-12-05

Vilniuje degė „Bolt“ sandėlis, sudegė daug paspirtukų

150
Pirmadienį prieš vidurnaktį specialiosioms tarnyboms pranešta apie degančius sandėlius Kirtimų gatvėje. Gaisras kilo toje pastato dalyje, kurioje buvo laikomi „Bolt“ paspirtukai. Specialiosioms tarnyboms 23.18 val. paskambino gretimame pastate įsikūrusios įmonės darbuotojas. Vyras pastebėjo pro uždarytus vartus besiskverbiančius dūmus. Jau kurį laiką kaukė ir pastato signalizacija. Sandėlį „Bolt“ nuomoja, čia laikomi paspirtukai, jų akumuliatoriai, krovikliai.

Tragiškas gaisras Vilniuje: pirmadienio rytą žuvo žmogus

Ankstyvą pirmadienio rytą, apie 5.37 val., ugniagesiai gavo pranešimą, kad gaisras kilo Vilniaus mieste, Verkių seniūnijoje, Babinių sodų 9-toje gatvėje. Pranešta, kad dega mūrinis individualus gyvenamasis namas. Teigta, kad viduje gali būti žmonių. Atvykus ugniagesiams iš namo rūko dūmai. Jie pateko į vidų, kur viename kambaryje buvo rastas žmogaus kūnas. Jis išneštas į lauką, medikai konstatavo jo mirtį. Apie 6.56 val. gaisras buvo likviduotas.

Sprogus dujų balionui, Kauno rajone sudegė namas

Kauno rajone sudegė negyvenamas namas, sprogo jame buvęs dujų balionas. Kaip pranešė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, sekmadienio paryčiais, 4.41 val. buvo gautas pranešimas, kad Čekiškės seniūnijoje, Liučiūnų kaime, Ąžuolų gatvėje, atvira liepsna dega medinis namas. Per gaisrą nudegė ir sukrito stogas, pradegė perdanga, apdegė ir vandeniu sulieti viduje buvę daiktai, per gaisrą užsidegė ir sprogo viduje buvęs dujų balionas, kitas balionas išneštas.

Gaisras Širvintose: dega namas

Sekmadienio rytą Širvintose kilo gaisras, užsidegė namas. 10:07 Bendrajame pagalbos centre skubiosios pagalbos tarnybų ryšio numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Širvintų r. Zibalų sen. Limonių k. Ąžuolų g. dega gyvenamas namas. Į įvykio vietą išsiųstos Vilniaus valdybos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities greitosios medicinos pagalbos stočiai.
Kriminalai 2023-12-03

Šiauliuose ieškomas laiptinės ir rūsio durų padegimu įtariamas vyras

Šiauliuose šeštadienį padegtos laiptinės įėjimo ir rūsio durys, ieškomas padegimu įtariamas vyras. Kaip sekmadienį pranešė Policijos departamentas, šeštadienį 19.30 val. Šiauliuose, Lieporių gatvėje esančiame name, buvo padegtos laiptinės įėjimo ir rūsio durys, kurias užgesino Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos darbuotojai. Nuostolis nustatinėjamas. Ieškomas padegimu įtariamas 1981 metais gimęs vyras. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Kriminalai 2023-12-03

Šiaulių rajone rastas apdegusios moters kūnas

Šiaulių rajone šeštadienį po gaisro name rastas apdegusios moters kūnas. Kaip sekmadienį pranešė Policijos departamentas, šeštadienį 7.40 val. Šiaulių rajono Bazilionų miestelyje, užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas apdegęs 1973 metais gimusios moters kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2023-12-03

Prestižiniame Vilniaus rajone gyvenamąjį namą suniokojo gaisras: liudininkai iškėlė savo versiją

Vilniaus rajone užsidegus gyvenamajam namui žuvo vyras, o Vilniuje naktį užsidegė aštuonių šeimų medinis namas. Liepsnos smarkiai prestižiniame rajone suniokojo namą, visai nudegė stogas. Vidury nakties žmonės vos spėjo išsigelbėti. Apie trečią nakties ramaus prestižinio Žvėryno rajono gyventojus ant kojų sukėlė didelis gaisras. Medinį namą rijo liepsnos, ugnyje paskendo beveik visas stogas. Į gaisravietę jau vyko ugniagesiai ir policijos pareigūnai.

Sudegė legendinio „Šiaulių“ žaidėjo ir trenerio namas: klubas organizuoja pagalbą

Buvusio „Šiaulių“ klubo ilgamečio krepšininko, o dabar trenerių štabe dirbančio Vaido Pauliukėno šeimoje įvyko nelaimė. Pranešama, kad lapkričio 27-ąją kilęs gaisras visą jo šeimą paliko be namų. Apie tai skelbiama Krepšinio akademija „Saulė“ socialinio tinklo paskyroje, kurioje prašoma prisidėti prie pagalbos šeimai. „Tą pirmadienio popietę, kai žmonės po darbų dar nebuvo grįžę į gyvenamąjį rajoną, iš Pauliukėnų namo jau veržėsi dūmai.
2023-12-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų