Nausėda sveikina premjero iniciatyvą partijoms sutarti dėl Lietuvos švietimo politikos

Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasveikino premjero Sauliaus Skvernelio iniciatyvą partijoms sutarti dėl Lietuvos švietimo politikos.

Saulius Skvernelis ir Gitanas Nausėda (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

„Kai kas klausia, kodėl nacionalinis švietimo susitarimas negimsta Prezidentūroje. Aš kaip tik sveikinu pastangas siekti susitarimo būtent ne pradedant nuo Prezidentūros, o pradedant kalbėtis pačioms partijoms“, – po susitikimo su ministrų kabinetu žurnalistams sakė G. Nausėda.

Pasak šalies vadovo, Prezidentūra kol kas į partijų derybas nesikiš, tačiau įsitrauks į procesą, jei atsirastų neišsprendžiamų klausimų.

„Jeigu ateityje paaiškės, kad kai kurie klausimai yra tokie konfliktiniai, kad neišsisprendžia, mes tikrai pasiūlysime savo kaip moderatoriaus arba arbitro paslaugas ir stengsimės, kad Prezidentūroje atsirastų vietos stengiantis sudėti tuos taškus ant i ir pasiekti nacionalinius susitarimus“, – teigė šalies vadovas.

Premjeras S. Skvernelio partijas parengti susitarimą dėl švietimo pakvietė šią savaitė. Vyriausybė tvirtina, kad susitarimas užtikrintų, jog švietimo politika nebūtų keičiama po kiekvienų rinkimų.

Valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis anksčiau teigė, kad „valstiečiai“ jau turi ir šio susitarimo projekto pasiūlymą, jis kol kas nepaskelbtas. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų