Nelaimė Švenčionėliuose: agresyviai nusiteikusį šunį teko plėšti nuo mergaitės

Nelaimė Švenčionėliuose – nuo šeimininko pasprukęs šuo sužalojo septynmetę. Mergaitei apdraskytas petys, veidas. Įvykį matę kaimynai netveria pykčiu – tai jau ne pirmas kartas, kai šis keturkojis sužaloja žmogų, tačiau atsakingosios institucijos žiūri pro pirštus ir šuo kaip gyveno, taip toliau gyvena daugiabutyje ir baugina aplinkinius.

Įdrėskimai ant peties ir veido – kaip sako mažylės mama nedideli. Tačiau išgąstis patirtas penktadienį, Švenčionėliuose gyvenančiai septynmetei įsirėž ilgam. Mergytę šalia namų esančiame kieme užpuolė kone jos pačios ūgio kaimynų šuo – sembernaro ir vikšunio mišrūnas.

Draskė ir parodė dantis kraujuotus. Septinmetę išgelbėjo pro šalį ėję vyrai.

Mažylės mama veido prašo nerodyti. Apie nelaimę sako išgirdusi iš draugės. Mat dukrą buvo ramiai išleidusi į kiemą važinėti paspirtuku vieną. Vaiką užpuolęs šuo šeimai pažįstamas, bet niekada sako rūpesčių nekėlęs. Tiesa, moteris sako esą gyvūnas laikomas itin žiauriomis sąlygomis, mat šeimininkas jį neva talžo, tad neaišku ar gyvūnas yra psichiškai stabilus. Štai todėl mergytė nuo šiol kieme, kaip sako moteris, žais tik prižiūrima artimųjų.

REKLAMA

„Jis muša spardo. Taip. Pati esu mačiusi, kaip jis su ta virve jį ten daužo“, – pasakoja mergaitės mama.

Vietos gyventojai sako, kad tai jau ne pirmas atvejis, kai šiame name gyvenantis šuo užpuola žmogų. Anksčiau čia buvo užpulta moteris, ir buvo gerokai labiau sužalota nei ši mergytė:

„Man daug kas sakė, kad tai ne pirmas… Ne pirmas žmogus yra apkandžiotas. Moteriai buvo iškastas petys.“

O štai ir nelaimės kaltininkas vardu Malyš.Šeimininkas sako pats nesuprantantis kaip nutiko nelaimė.

„Mergaitė ten žaidė, bėgiojo. O šuo nusimovė nuo rankos… ten odinė… grandinė ir odinė apyrankė. Jis nusimovė pabėgo ir užpuolė tą mergaitę. Aš paskui atėmiau, nuo mergaitės nutraukiau tą šunį“, – sako šuns šeimininkas Vytautas.

Ir štai Vytautas vėl veda savo Mažylį pasivaikščioti. Parodo, vietą kur įvyko nelaimė. Vyras dievagojasi tai pirmas kartas, kai šuo elgėsi neprognozuojamas. Per dešimt metų, kiek jį laiko, nieko panašaus esą nėra buvę. O štai vyro kaimynė, mačiusi penktadienio dramą kieme, sako ką kitą. Esą šuo aplinkiniams baimę įvaro ne pirmą kartą. O tąsyk ir iš viso kieme buvo be antsnukio.

Moteris sako įvykį pamačiusi atsitiktinai:

„Aš rožančių kalbėjau, ir mačiau, kaip tas vaikas bėgo. Dar su paspirtuku vaikas.“

„Aš čia gyvenu ir pro visą langą mačiau, kaip jis tą vaiką po liepa niurkė. Ir jeigu ne tie trys vyrai, jis būtų tą vaiką uždusinęs tavo šuva.“

Dėl tos kas nutiko mergaitės motina kreipėsi į policiją. Bet šuo dar ir šiandien gyvena su šeimininku. Niekas jo atimti iš šio žmogaus neketina. Kaip sako Švenčionėlių seniūnijos atstovai, atimtį augintinį iš šeimininko nėra paprasta.


Rašyti komentarą...
R
Regina
2019-09-09 20:40:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vaiką iš tėvų atimti paprasčiau negu šunį iš blogo šeimininko...
Atsakyti
-3

D
Dalė
2019-09-09 21:07:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaime laksto sulaukėję šunes, šeimininkai jų nesuvaldo, niekas nereaguoja. Kas bus kai apdraskys vaiką. Kalti tėvai, kad kaime vaikas vienas išėjo į lauką?
Atsakyti
-1

G
Gintare
2019-09-09 21:19:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerau kad buvo vyru jei ne tai amen.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų