Druskininkuose sužalotas „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ aktorius

Sekmadienio vakaras Druskininkuose paženklintas nelaime. Viename garsiausių Druskininkų restoranų „Kolonada“ nukentėjo iš Rusijos į Lietuvą atvykęs koncertuoti aktorius Semionas Strugačiovas, filmo „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ žvaigždė.

Druskininkuose sužalotas „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ aktorius (stop kadras)

Kaip tv3.lt teigė Alytaus apskrities policijos atstovė, vyras atsisakė rašyti pareiškimą policijai, o nelaimė įvyko padavėjai netyčia užkliuvus už kolonėlės laido. 

Nelaimė įvyko rugpjūčio 11 dieną, 22 valandą. Po koncerto vienoje sanatorijoje vyras atvyko į restoraną pavakarieniauti. Laiką jis leido restorano terasoje. Čia, netyčia, eidama padavėja kliudė garso kolonėlę, pati krito. Krintanti kolonėlė kliudė aktorių.

Vyrui prakirsta galva, jis pradėjo kraujuoti, todėl netrukus čia atvyko pareigūnai. Atvykę į vietą jie nerado 61-erių metų vyro, šis jau buvo išvykęs į Druskininkų ligoninės priėmimo skyrių. Ten jam suteikta pirmoji pagalba.

Į priėmimo skyrių nuvykusiems pareigūnams vyras patikino neturįs pretenzijų ir kategoriškai atsisakantis rašyti pareiškimą. Medikai užklijavo vyrui pleistrą ir paleido gydytis ambulatoriškai. “

Filmas „Nacionalinės medžioklės ypatumai“ 1995 m. apdovanotas kino festivalyje Kinotavr ir Rusijos kino akademijos Nika premija. Filmo sėkmė įkvėpė kūrėjus sukurti dar keletą tęsinių..

 


Rašyti komentarą...
t
tai
2019-08-13 08:38:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
musu zvaigzdes dabar duotu interviu per visas TV.....rodytu pleistra isgelbejusi gyvybe.....
Atsakyti
0

S
Sveik
2019-08-12 17:15:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visokių kuriozų būna, gali gatvėje ant šiuklės užminti ir koją pasisukti. Pasveiks ir šitas bičiukas.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų