Vilniuje susidūrė du BMW: vienas viršijo greitį, kitas nepraleido iš šalutinio kelio

Vilniuje susidūrus dviem BMW vieno jų vairuotojas atsidūrė ligoninėje. Pirminiais duomenimis, vaikinas galėjo važiuoti kelis kartus didesniu greičiu nei leidžiama, todėl jo nepastebėjo iš kiemo išvažiuojantis vyras.

Šiaurės gatvė Naujojoje Vilnioje buvo užblokuota. Vakare Vilniaus pakraštyje susidūrė du BMW automobiliai. Anot liudininkų, dideliu greičiu Galgių link lekiantis BMW rėžėsi į iš kiemo išvažiuojantį visureigį BMW.

Anot liudininkų, pagrindine gatve BMW skriejo didesniu nei 100 km/val. greičiu, nors čia leidžiamas tik 40 km/val. greitis. Štai visureigio žmona, sako, kad jaunimas nepaiso greičio ribojimų.

„Prie „Norfos“ vakarais – atsiguli, 12-ą valandą jie pradeda dreifuoti čia ir važinėja čia pastoviai, laksto tuo keliu. Ten kur yra keliukas toksai, ten penkios mašinos va tokios įlėkę. Manau, kad tikrai reikėtų kalnelio. Nes čia labai intensyvus eismas pasidarė, kai parduotuves pastatė, kai „Norfos“ sankryža labai intensyvi pasidarė. Jaunimas labai laksto", – teigė kalbintas žmogus.

Nuo smarkaus smūgio iš kiemo išsukusį visureigį apsuko, o į jį atsitrenkęs BMW nulėkė nuo kelio. Šiuo automobiliu važiavęs 19-metis jaunuolis išvežtas į ligoninę.

Kas kaltas, aiškinasi policija. Išvažiuodamas iš kiemo visureigio vairuotojas privalėjo praleisti pagrindine gatve važiuojantį automobilį. Tačiau visureigio vairuotojas tikina, kad pagrindine gatve važiavęs jaunuolis pernelyg greitai lėkė.

O štai kita avariją, per kurią sužeistas kūdikis ir jo mama. Po vidurdienio pranešta, kad netoli Vilniaus esančiame Čekoniškių kaime pavirto automobilis „Škoda“. Medikų prireikė vos metukų kūdikiui ir vairuotojai jos mamai. Pirminiais duomenimis, rimtesnių sužalojimų per šią avariją buvo išvengta.


Rašyti komentarą...
r
rimas
2019-07-22 19:57:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
nuosrdziai dziaugiuosi,toks toki pazino ,i graba pavadino...kolkas palauks eileje....
Atsakyti
-1

N
Naujos
2019-07-22 22:57:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
pareigos - "visureigio žmona"
Atsakyti
0

R
Runkelis
2019-07-23 10:14:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bemsas niekados nieko neprivalo praleisti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų