Beširdiško elgesio su gyvūnais atvejis Klaipėdoje – rastas pririštas prie medžio mirčiai paliktas sužalotas šuo

Miške netoli Klaipėdos poilsiautojai rado virvėmis prie medžio pririštą šunį. Šis buvo gan agresyvus, žmonių neprisileido. Gyvūnų prieglaudos atstovai apžiūrėję keturkojį pastebėjo ir galimų mušimo žymių.

Gyvūnų prieglaudos atstovai sako, jog keturkojis – laimės kūdikis. Mat kiek ilgiau pabuvęs tokiomis sąlygomis – be vandens ir be maisto – jis galėjo nugaišti.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Klaipėdoje prie medžio pririštas šuo paliktas mirti badu

„Jam pasisekė, kad tos merginos laiku ir vietoje atsirado. Nes buvo labai karšta diena šuniui iš tikrųjų ir grėsė jam visokie pavojai. Na ir priėjus prie šuns arčiau jis puolė, toks jausmas buvo, kad šeimininkas jį paliko ir dabar jis tą vietą saugo“, – pasakoja prieglaudos atstovė Eglė Mulevičiūtė.

Tačiau mažai tikėtina, kad šeimininkas ketino šunį pasiimti. Keturkojis buvo pririštas miško tankmėje, kiek toliau nuo gyvenamųjų namų bei miško takelių. Šunį gelbėtojai apžiūrėjo, keturkojo būklė gana gera, tačiau specialistai įtaria, kad gyvūnas – skriaustas.

„Guzas ant galvos, kuris, na, neaišku kokios yra kilmės, galbūt jis yra muštas šuo, nes iš tikrųjų tai, jis keistai reagavo net į pavadėlį, rankos ištiesimą ir taip toliau“, – pasakoja prieglaudos atstovė.

REKLAMA

Prieglaudos darbuotojai bando šunį prisijaukinti. Nors vilties esą mažai, tad gelbėtojai tikisi surasti ir tikrąjį jo šeimininką. Jei jis neatsiras, gyvūnui bus ieškoma naujų namų. Pasak prieglaudos atstovų, beširdžiai keturkojų šeimininkai mėgsta augintiniais atsikratyti miškuose. Štai prieš kelias savaites tame pačiame Kairų poligono miške buvo rasti kačiukai.

„Iš ten buvom parsivežė mažus kačiukus išmestus, sakais kvepiančius, ir tikrai jaukius kačiukus, na tai – viena versija. Kažkas tai kažkur atsivedė, nuėjo ir paliko. Nes tikrai vidury miškų jokia motina katė nėra šeriama, kur aplinkui niekur nėra, tai vienintelė išvada peršasi“, – svarsto prieglaudos atstovė. Gyvūnus paliekant be įprastų gyvenimo sąlygų pažeidžiamas Gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymas. Taip pasielgusiems gresia baudos iki 1700 eurų. Tiesa, dažniausiai taip žiauriai su gyvūnais besielgiantys asmenys išsisuka bauda iki 30 eurų.

 


Rašyti komentarą...
L
Linkiu
2019-07-19 21:26:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Linkiu kad ta kuris taip padare pati paliktu prirista...besirdziai...
Atsakyti
0

D
Daiva
2019-07-19 22:47:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Manau, kad tokiam ziauriam seimininkui tikrai negalima grazinti sito vargsiuko, jokiu budu.
Atsakyti
0

P
Pele
2019-07-19 23:29:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aisku grazinti negalima jokiu budu, o stai bauda skirti maksimalia - 1700, kad butu kompensacija prieglaudai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų