Šeimos tragedija teisme – kas žinoma apie 3 žmones pražudžiusį girtą karį

Marijampolės apylinkės eismui perduota pirmąją metų dieną tris žmones pražudžiusio marijampoliečio byla, penktadienį pranešė Generalinė prokuratūra.

Tragiška avarija Marijampolėje (nuotr. Raimundo Maslausko)
22

Avarijos kaltininkas 1990 metais gimęs karys Alvaras Lankelaitis kaltinamas tuo, kad būdamas neblaivus sukėlė avariją, kurios metu žuvo trys žmonės, taip pat palikimu be pagalbos, kai gresia pavojus žmogaus gyvybei.

(22 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Tragiška avarija Marijampolėje

Jam gresia kalėjimas nuo trejų iki dešimties metų.

Tragiška avarija įvyko šių metų sausio pirmąją, susidūrus „Audi A4“ ir „VW Golf“ automobiliams.

Avarijos metu žuvo trys „VW Golf“ važiavę sutuoktiniai ir jų šešiolikmetis sūnus, du vaikai buvo sužaloti.

„Audi A4“ automobilį vairavęs A. Lankelaitis buvo neblaivus – jam nustatytas 1,71 promilės girtumas, taip pat nustatyta, kad vyras automobiliu smarkiai viršijo greitį – atkarpoje, kurioje leidžiamas 50 km/h greitis, jis lėkė dvigubai didesniu greičiu.

Po eismo įvykio kaltininkas nepranešė apie nelaimę policijai ir palikęs savo transporto priemonę iš įvykio vietos pasišalino.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sulaikytas tragišką avariją Marijampolėje sukėlęs kariškis


Rašyti komentarą...
D
Draugas
2019-07-19 12:16:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nepergyvenk Alvi, tik trys zmones negyvi ir keli suluosinti visam gyvenimui..(jei butum kurnors parke suktine rukes tai reiktu pergyventi) Nutesi max kokiems 7 metukams po treju paleis uz gera elgesi.. Tu net nepajusi kaip tie trys metai greitai prabegs, po to vel galesi miegautis gyvenimu- vaziuti i Tailanda atostogauti, gerti ir vairuoti.. o jie tugul puva zemeje.. Dieve saugok musu teisine sistema, pralamentarus ir teisejus, Amen
Atsakyti
0

K
Kika
2019-10-25 22:50:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai, kad tas Lankelaitis nera joks girtuoklis, tik lemiamu momentu suklydes vaikinas. Labai gaila zuvusiuju, bet likusiems gyventi, taip pat ir tam Alvarui.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų