Stojantieji į aukštąsias šiemet mieliau renkasi pedagogines programas

Prasidėjus stojamųjų egzaminų sesijai, motyvacijos vertinimui į pedagoginės krypties studijas užsiregistravo 629 stojantieji, pirmadienį praneša Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO).

Abiturientai (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)

Tai – 70 kandidatų daugiau nei pernai tuo pačiu metu.

Motyvacijos vertinimai prasidės birželio 27 dieną, tad stojančiųjų skaičius gali dar padidėti.

Kitaip nei anksčiau, už teigiamai įvertintą motyvaciją stojantiesiems į ugdymo programas, kurias baigus suteikiama pedagogo kvalifikacija, papildomų balų nebebus skiriama.

Apie motyvacijos vertinimo rezultatus LAMA BPO žada informuoti iki liepos 10 dienos elektroniniu paštu bei Bendrojo priėmimo informacinėje sistemoje.

Motyvacijos vertinimas dar kartą vyks ir per papildomą priėmimą rugpjūčio 14 dieną.

Laikyti vieną ar daugiau stojamųjų egzaminų į meno krypties studijų programas šiemet pageidauja 1442 stojančiųjų. Pernai tuo pačiu metu jų buvo kiek daugiau nei pusantro tūkstančio.

Stojamųjų egzaminų sesija šiemet pirmą kartą vyko ir pavasarį, jos metu stojamuosius egzaminus išlaikė 48 stojantieji. Tie, kurie dalyvavo pavasario egzaminų sesijoje ir neišlaikė stojamojo egzamino, jo perlaikyti pagrindinės stojamųjų egzaminų sesijos metu nebegalės, tačiau galės pretenduoti į kitas menų studijų programas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų