Termometro stulpeliui sparčiai kylant aukštyn, o Švietimo, mokslo ir sporto ministerijai prailginus mokslo metus, Naujosios Akmenės moksleiviai vienijasi ir reikalauja per karščius trumpinti pamokas. Ministerija ne tik neprieštarauja tokiam žingsniui, bet ir jį skatina.

Ieško egzamino rezultatų (nuotr. SCANPIX)

Ieško egzamino rezultatų (nuotr. SCANPIX)

Praėję mokslo metai buvo dešimčia mokslo dienų ilgesni nei užpernai, 2018–2019 mokslo metais pridėtos dar penkios papildomos mokymosi dienos.

Moksleiviai susibūrė streikuoti

Antradienį Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 7–8 klasių mokiniai prašė trumpinti pamokas vasaros metu. Kadangi mokyklos direktorė teigė neturinti įgaliojimų trumpinti mokymosi laiką, apie 70 moksleivių išreiškė savo prašymą savivaldybei.

„Mokyklos direktorė negalėjo trumpinti pamokų, nes negavo leidimo iš Švietimo skyriaus, ir pasiūlė vietoj trumpinimo pabūti lauke arba kur nors, kur vėsu. Vaikai, nesutikę su direktorės nuomone, nužygiavo į miesto centre esančią savivaldybę ir šaukė „Sutrumpinkit pamokas!“ 70 mokinių užėmė visą savivaldybės pirmą aukštą, prašydami sutrumpinti pamokas“, – laiške tv3.lt rašė Naujosios Akmenės gyventojas Simonas.

REKLAMA

Analogiškai situaciją nupasakojo moksleivis Dominykas (tikrasis vardas redakcijai žinomas), portalui tv3.lt rašęs, kad moksleiviai streikavo dėl to, kad mokyklose viršijamos karščio normos.

Mokyklų reikalas, kaip organizuoja pamokas

Akmenės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Rekis antradienį susitiko su mitingavusiais moksleiviais ir priėmė jų raštu pateiktą prašymą trumpinti pamokas. Galiausiai Švietimo, mokslo ir sporto (ŠMSM) ministerija antradienį išplatino pranešimą, kuriuo mokyklas ragina vasaros metu organizuoti trumpesnes pamokas lauke, o ne klasėse.

Mokykloje (nuotr. 123rf.com)

Mokykloje (nuotr. 123rf.com)

„Mokyklos darbą ir ugdymo plano įgyvendinimą organizuoja direktorius. Pagal dabartinę tvarką, žinant, jog vasarą mokslo metai prailginti, pamokas galima organizuoti, pavyzdžiui, surengiant kokią istorikų dieną ir vienos dienos metu užskaityti keletą pamokų į priekį ir taip susitrumpinti mokslo metus. Tai daugiau organizavimo reikalas“, – tv3.lt kalbėjo D. Rekis.

Rekomenduoja trumpinti pamokas

Savo ruožtu ŠMSM mokykloms primena, kad esant karštiems orams, kai patalpų temperatūra viršija 28 laipsnius, ugdymo procesas gali būti koreguojamas. Ministerija mokykloms pataria užsiėmimus rengti lauke, parke ar vėsesnėse patalpose.

Be to, ŠMSM rekomenduoja ir trumpinti pamokas, rengti jas tik iki pakylant minėtai temperatūrai.

Algirdas Monkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Algirdas Monkevičius (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius pažymi, kad karštuoju periodu būtina suderinti vaikų ugdymą su jiems sveika ir saugia aplinka.

REKLAMA

„Šalyje esant didesniems karščiams kviečiame mokyklas lanksčiai derinti ugdymo procesą su vaikų sveikos aplinkos užtikrinimu. Pamokos gali būti trumpinamos, daugiau veiklų organizuojamos ten, kur nėra tvanku ir neplieskia saulė“, – teigia ministras A. Monkevičius.

Pasak ministro, higienos normose reikėtų platesnio reglamentavimo, kaip elgtis esant karščiams. Būtent todėl su Sveikatos apsaugos ministerija bus svarstoma, kaip aiškiau reglamentuoti, kada mokiniams neberekomenduojama būti lauke, mokykloms nebeorganizuoti pamokų.

Svarbiausi patarimai

Kai už lango itin karšta, vaikams nepatariama būti saulėje nuo 11 iki 16 valandos. Jeigu pavėsyje oro temperatūra siekia 28 laipsnius, vaiko iš viso negalima vesti lauką.

Būtina tinkama apranga: lengvi, laisvi, natūralaus pluošto drabužiai. Reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir natūralaus pluošto galvos apdangalu.

Nepamiršti duoti vaikui gerti negazuoto vandens, sulčių, net jeigu ir nekamuoja troškulys. Atviras odos vietas patepkite apsauginiu kremu SPF 50.

Anot kardiologų, jautriausi karščiui – vyriausieji ir patys mažiausi. Kadangi vaiko kūno termoleguliacija dar nesusiformavusi prie didelės temperatūros, jis prisitaiko ne taip greitai kaip suaugusysis. Taip pat prasčiau išsivystę vaiko atsivėsinimo mechanizmai.

vejas
2019-06-05 12:14:02
lauke pamokos ? tai seimo posedziai tegul vyksta irgi lauke ir tepasi kremais , o kur kondicionieriai mokyklose ? nu nebejuokinkit pasaulio ? nera pinigu ? kodel toks izeidinejimas vaiku ? dar ir zaliuzes yra kurios atmusa saules kaitra .
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Klaipėda 2019-06-10 14:43:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
galvoja, kad lauke nekaršta...   ATSAKYTI
Rugilė 2019-06-10 15:07:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
:)) Sunku sėdėt pamokose kai už lango toki karščiai, tačiau mes dar ir kontrolinius per tokius karščius rašom :)  
Tai aš 2019-06-09 09:30:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Aš galiu pasakyti, kad mūsų mokyklos mokiniai jau streikavo pirma birželio pirmadienį. Miesto meras pažadėjo siųsti prašymą dėl mokslų metu sutrumpinimo. Kažin ar ką pasieksim, bet bent žinosi, kad bandėm. Kai streikavo mano bendraklasei mano klaseje buno tik 5-mokiniai tarp jų ir aš.
Mano mokykloje pamokos sutrumpintos. Viena pamoka trunka 35min. Taip pat sutrumpintos ir pertraukos ilgiausia trunka 20min.Tad namo po 7-pamoku griztu
13.20
Yra ir blogai dėl kai kurių mokytojų, kad dėl sutrumpintų pamokų jie nesiveda mūsų į lauką ir dar laiko mus kabinete su uzdarytomis durimis ir uždarytas langais. Klaseje daug vaikų skundžiasi galvos skausmu. Karsta visi vos nealpsta ir dar kai kurie vaikai su kelnėmis ir megztukai uzsimaskave vaikšto. Net pažiūrėjus bloga pasidaro.
Jai tiem žmonėms (kurie prailginti mokslų metus) tiesa pasakius narupi vaikai tai bent tegul susimąsto apie mokytojus ir kitus mokyklų darbuotojus, nes ne vien mes turime kęsti karštį klasėse.
Ačiū tiems kurie mano taip pat ir supranta mane.
Sėkmės alpti klasėse kai ateina virš +30°c karščio banga. Iki.
   ATSAKYTI
Austėja 2019-06-08 16:15:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pagrinde ilgino mokslo metus dėl pradinukų, nes tėvai neturi kur juos palikti, bet kažkodėl jiem atostogos jau prasidėjo, o vyresnėliai toliau kepa klasėse, beja, jei tokie protingi, tai kviečiame ŠMSM pačius rašyti ir mokytis lauke and nuostabiai žalios, net iki kelių siekiančios pievelės! Nepamirškite, kad lauke nėr suolų ar pavėsinių, juk anr suoliukų ir stuburas krypsta   ATSAKYTI
buv3s mokinys 2019-06-07 21:39:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kam moksleivems kentėti karščius, kam mokslo metus ilginti, egzaminų metu mokiniams pamokos nevyksta - dar atostogos... Kam iš viso taip tyčiotis? Padarykite kaip anksčiau - Gegužė baigiasi ir baigiasi mokslo metai! Išdėstykite mokymo dalykus į 12 mokslo metų, o ne per "metus" viską sukišti... :)   ATSAKYTI
Mantautas 2019-06-07 02:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Iš viso, pasakysiu tik taip. Koks tolkas buvo prailginti mokslo metus, kai apie Gegužės 20-25 dienas baigi iš visų knygų visas temas ? Mokiniai patys kai baigia visas temas, deda ant mokslų, atiduoda knygas ir nebeina likusias 3 savaitės į ja. Suprasčiau, jeigu per ta ilginimą, būtų sumažintas krūvis, sutrumpintos pamokos nuo Birželio pirmosios dienos, bet taip nėra. Per tokius karščius sedėt kabinetuose, ir mokytis nėra net malonu, net per tokius karščius sunku kažką įsiminti ar mokytis, o mūsų jog dar prašo viską atmintinai iškalt ! Suprantu, jog greitai ateis toks laikas, jog dirbsim nuo 08:00 iki 17:00, bet už darbą, nors ir karšta moka pinigus ! Mes kai mokomės, negaunam pinigų iš viso. Tik moko to ko nereikia. Vistiek 70% žinių gyvenime nepanaudosi.. Siūlau keist visą seimą.. Ožiai tik dėl savęs, ir pinigų susirinkę, daugiau nieko.. Pats esu 9-okas, baigiu 9 klasę, ir atiduosiu visas knygas, ir nebeisiu visas 2 savaites į mokyklą, nes pas mus paskutinė mokslų diena yra Birželio 19d. Nežadu sedėt, ir kaist tose suknistose pamokose per karščius, ir baigus visas temas.   ATSAKYTI
Tai aš 2019-06-09 09:07:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tau dar gerai o mums reikia sėdėt iki 20d.  
Evelina 2019-06-09 23:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai Jim gerai I mum Iki 21  
Dėdulė Jonas 2019-06-10 14:47:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai aš ir Evelina neverkit dėl kelių dienų nes dažniausiai visokios iškylos nuo 19-21 bus  
Tai aš 2019-06-12 08:48:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Dedule jonas mes jau gegužę buvom ir jau mes niekur nevarysim
  
Žvilgsnis iš šalies 2019-06-06 23:09:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Palaukit, viskas jūsų rankose, ypač dabar. Protestuokite prie seimo - moksleiviai ir tėvai... Kai buvo priiminėjamas mokslo metų ilginimas, tėvai vienu balsu džiaugėsi, kaip gerai, nereikės galvoti, kur vaikus dėti. Mokytojai protestavo prieš mokslų metų ilginimą ir sulaukė visų paniekinimo, atseit dirbt nenori. O ministerijos klerkai mokėsi dar prie rusų, kuomet mokslo metai baigdavosi gegužės 25 dieną ir jokio vargo klasėse su 29-30 ° temperatūra nematė. Taigi, brangieji moksleiviai ir tėveliai, šią situaciją galite pakeisti tik jūs ir ne komentarus rašydami, o prie šmm ministerijos.   ATSAKYTI
Studentė 2019-06-06 21:10:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Šiaip klausimas mokiniams: ką jos veiksit per atostogas jei taip kovojat dėl vienos savaitės   ATSAKYTI
Kažkas 2019-06-06 22:58:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vis tiek geriau pabūti kažkur kur vėsu negu šusti klasėse kur nera kondicionierių  
Studentė 2019-06-06 23:25:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Atvarykit pas mane į darbą, priimam mokinius tai dar už valandą vėsioj patalpoj Kaune ir po 3.41€ mokės :DDD  
Tai aš 2019-06-09 09:08:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Kokios vienos savaitės
  
Mokinys 2019-06-10 17:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
mes kovojame už daugiau negu savaitę ir per tą laiką mes galėtume dirbti vasaros darbus ir užsidirbti pinigų, nesėdėti tokiame karštyje ir rašyti kontrolinius, praleisti laiką su šeima, normaliai išsimiegoti ir pagaliau pailsėti. Mum net draudžia vaikščioti su šortais mokykloje per 30 laipsnių karštį  
Martiniokas15 2019-08-20 16:12:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Bet ką esim į laume keliausim prie jūros esim prie ežero važiuosim dviračiais  
Mokinys 2019-06-06 18:52:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Cia pasityciojimas is musu mokiniu....Patys vaiku neturi nesupranta kokia nesamone turime patirti....   ATSAKYTI
Mokinys 2019-06-06 17:38:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kodėl negali taip buti iki birželio 5-7 pamokos ir daugiau nebe pamokos ir tereikia i mokykla 9h kokia ir eit pasivaikciuoti 2-3h db ne turim sedet klasej sušiktoj ir turim sukti galvas per karsti turiu uzduoti seimuj nu eikit i mokykla ir pasedekit klasej nuo 8 iki 13-14:40h kaip jums nebus karšta????????? supraciau kad anglijoje kokioj gyvenome tai lengvai išbutume nes ner taip karšta kaip pas mus.... kam dievs dave smegenis kad pailgintu mokslo metus daunosindromu sergat seimo nariai neturiu žodžiu Pats Esu 7-tokas ir jaučiu nieks nebus........................................   ATSAKYTI
Linas 2019-06-06 18:27:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-23
Ofisuos sėdim nuo 8 iki 17h ir nežliumbiam darbdaviam kad karšta. Užaukit.  
Linas 2019-06-06 18:29:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-21
Oi oi paverk dar. Užaugsi pradėsi dirbti ir pamirši ir 3mėn vasaros atostogas ir 8-15h grafiką sėdint. Ką tada, eisi žliumbsi darbdaviui, kad karšta ir namo nori?   
Anonymous 2019-06-06 19:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Linas tu gal patilek.  
Linas 2019-06-06 20:34:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Kad jaunimas dabar atrodo tik paverkt temoka. Maniškiai iš mokyklos grįžta ir atrodo nė vieno gero žodžio negirdėsi. Kaip jie visi nuskriausti nors iš mokyklos kada nori pasiimti, nuvežti. O dar raganėjasi kad nuskriausti  
TAURAS 2019-06-07 20:47:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Linai, ofisai įperka kondicionierius....   
Gintarė 2019-06-08 16:19:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tiesa, ofisuose kondicionieriai yra ir už visą gaunat pinigus, o mes gauname žinias, kurių anot mūsų TĖVŲ (net nebe pačių moksleivių) tiesiog neprireiks gyvenime  
Mokinys 2019-06-10 17:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Čiulpk bybį Linai :D
Pas jus yra kondicionieriai, suaugusio žmogaus kūnas yra geriau pritaikytas tokiam karščiui negu vaiko, tai tu geriau užtilk ir kai pats turėsi savo vaikų, pamatysi kaip jie reaguos į tai  
Mokinys 2019-06-12 07:55:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Linas, darbe mokami pinigai už darbą yra + tu bet kada gali mesti darbą jei jis tau nepatinka ir pereiti į kitą, jei radai geresnį darbo pasiūlymą. Nesapaliok čia.  
Rasa 2019-06-06 16:07:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Manau mokslo metų prailginimas turėtų savo teigiamą pusę, jei tuo pačiu metu būtų atsižvelgiama ir į mokomųjų dalykų kokybę ir trukmę. Galėtų būti skiriamas mažesnis krūvis, kuris tikrai sutinku, jog yra per didelis. Gerbiu, kad jaunuoliai eina ir bando daryti kažką, kad jiems būtų pagerinta situacija.
Tačiau kita medalio pusė yra tai, jog jaunuoliams ta savaitė gali būti skirta naudingai veiklai, pavyzdžiui projektinei ar popamokinei veiklai. Galbūt galėtų tuo pačiu metu jaunuoliai įgauti patirties įstaigose užuot nuo gegužės mėn sėdėdami ir kankindamiesi karštoje mokykloje kai kursas yra išeitas?   ATSAKYTI
Mokinė 2019-06-07 13:27:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Už ačiū neisiu tikrai dar vergaut kaip ubagė. Jei už tą mėn primokėtų kaip normaliam darbuotojui +800€ į rankas tai jo, eičiay. Vasara yra atostogom o ne sėdėt kažkur už nieką ir dirbt. Tėvai yra jie ir išlaiko  
mokinys 2019-06-06 15:35:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Norėčiau kad birželio 1 ir baigtumėm mokyklą kondicionieriu nėra knygos baigtos tiesiog trinam suolus ir viskas jau geriau eičiau pailsėti namo nei visa mėnesi per tokius karščius nieko neveikti   ATSAKYTI
Jokūbas 2019-06-06 15:32:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tegul ciulpia bybius svietimo ministerija arba patys pasedi klasesi kai karscio +25   ATSAKYTI
:P 2019-06-10 14:50:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Lohas jei dėl +25 verki ir dar rašyt neišmokęs :D  
vi 2019-06-06 15:19:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
valdininkai užsispyrė ir kvit, nes BIJO, bijo direktoriai mokyklų, savo viršininkų.Nėra drąsaus mokyklos direktoriaus, kuris prisiimtų sprendimo teisę, ir leistų baigti mokslo metus anksčiau.Ministrę išmetė, o jos išmislų niekaip nepanaikina. Vaikų ir mokytojų kankintojai...   ATSAKYTI
Mokinė 2019-06-06 14:13:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Klasėse kondicionierių nėra! Iškentėti 6 pamokas į dieną neįmanoma. Man pačiai šiandien einant iš mokyklos galva sukosi. Taip pat vasara rašome kontrolinius ir kitus atsiskaitomuosius darbus. Kaip galima pasiruošti kontroliniams darbams, jei lauke apie 28°C ir norisi važiuoti prie ežero, o ne sėdėti patalpose, kuriose nėra kondicionierių ir dar sunkiai vargti prie kontrolinio darbo!   ATSAKYTI
Mokinys 2019-06-06 19:23:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Amen  
Mokinys 2019-06-06 19:24:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Amen  
./' 2019-06-10 14:51:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai 6 nieko tokio, ką daryt tiem kur 8,7 tada?  
Žmogus 2019-06-06 10:09:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Aš nesuprantu ko mokiniai dėl karščio jaudinasi juk mokslo ministerijoje yra kondicionieriai!    ATSAKYTI
2019-06-06 11:04:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nevisur. Esu mokinys ir neimonoma issedeti klaseje...   
Sandra 2019-06-06 07:41:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Mano brolis su sese šiuo metu baigė 8klasę... egzaminai buvo gegužės 7d . Vadinas iki to laiko mokiniai išėjo visas temas ir dabar jau mėnesį laiko kaista mokykloje dėl edukacinės veiklos, kurios tikslas ????Koks? Toks karštis,o klasėse gi kondicionieriaus nėra, virš 20 mokinių susodinta kaista...:) visiškai be reikalo pratęsti mokslo metai.   ATSAKYTI
Petras 2019-06-06 07:14:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Valdininkai ir prisuka ,ir atsuka. Nėra atsakomybės ir atskaitomybės ,valdymo kontrolės ,diskusijų su moksleivių tėvais jau 29 Neprigulnos Lietuvos metai. Priprasta prie sovietinio bizūno nors rėk...   ATSAKYTI
Mokinys 2019-06-06 01:44:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pričiom prailgino mokslo metus jei iki gėgužės mėnėsio visas pamokų programos yra baigiamos. Ką vaikai darys tą likusį mėnėsį? Iš tokio karščio gali pradėti pykinti vaiką ir bloga pasidaryti. Mąstykit su galvą, o ne su užpakaliu žmones.    ATSAKYTI
Monika 2019-06-06 00:18:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-52
Aš dar prailginčiau iki Liepos pirmos tegul mokinasi nes dabar niekas matematikos nebemoka.. Kas per jaunimas tik trumpit ir trumpit gana. Eikit mokintis.   ATSAKYTI
Pati pabūk mokine 2019-06-06 07:12:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
O pati matematiką moki?!
Manai kai krūvis didelis visko išmoksi?
  
Tomas 2019-06-06 07:31:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Va tokių žertvų ir reikia vengt. Jei pati būtum vaikas kokioi 8 toije klasėje noretum sedet iki birželio 21? Arba liepos 1 pirmos? Ir taip iki mokslo metu baigimo. Kai vasara ateina mokiniai pradeda reaguoti agresyviai nes juos laiko vasara ir laikys dar ilgiau nei pernai jie pradeda nesimokinti išvis rodo nepasitenkinima. Tikiuosi mažiau tokių bobų bus.  
Sandra 2019-06-06 07:43:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Visą kursą mokiniai jau baigė beveik prieš mėnesį. Jie ten nieko jau nebesimokina :)... Monika pasidomėkit daugiau prieš savo nuomonę rašydama.  
ne tavo reikalas 2019-06-06 10:43:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
emigruok iš čia jeigu nepatinka mokslo metai.
  
Wpš buka 2019-06-06 11:28:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
.  
Erikas 2019-06-06 14:42:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Matematikos niekas nemoka nes jos nereikia, va dabar aš tau galiu duot tokių užduočių, kad galvosi kokio velnio tokia nesąmonė egzistuoja. Gal tegul pradeda mokint tai ką panaudosime ir visi mokės tą tavo svarbiausia matematika  
Klaipėdietis 2019-06-10 14:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Erikai, na nesakyk, kad nereikia matematikos, aišku, kad reikia bet ne tokio didelio krūvio kaip ta salava sako  
Mokinys 2019-06-10 18:06:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai davai juos prailgina, tu eini mokytis į mokyklą nuo pirmos klasės ir pisk sau protą iki dvyliktos jeigu tokia jau sumani   
Gimnazistas 2019-06-06 00:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesuprantu is kur tokiu durniu atsirado... gal patys mokykloj nieko neismokę, nusprende pailginti mokslo metus, lyg tai kažką pakeistu...   ATSAKYTI

Top Video

Internautai pašėlo: mama įkėlė įrašą, kaip mažametis vairuoja ir viršija greitį
DABAR RODOMA
Internautai pašėlo: mama įkėlė įrašą, kaip mažametis vairuoja ir viršija greitį
DABAR RODOMA
Negalėjo nenufilmuoti: praeiviai stabtelėjo žiūrėti, ką moteris vedžioja lauke
DABAR RODOMA
Mama slapta užfiksavo šokiruojantį slaugės elgesį su jos negalią turinčiu sūnumi
DABAR RODOMA
Tiesioginio eterio įrašas atskleidė vagystę: kuriozas tapo sensacija
DABAR RODOMA
Dėl gyvūno pikantiško poelgio modeliui teko raudonuoti
DABAR RODOMA
Moteris palikusi atvirus automobilio langus labai greitai to pasigailėjo
DABAR RODOMA
Darbuotojai užfiksavo poros akimirką restorane: visi internautai ėmė jų ieškoti
DABAR RODOMA
Pamačius šalia važiavusį automobilį išsitraukė kamerą: to dar nebuvo regėję
DABAR RODOMA
Keistos išvaizdos žuvis sukėlė sąmyšį: atrodo, kaip su žmogaus veidu
DABAR RODOMA
Venckienės palaikymo mitingo dalyvė: aš buvau pas Neringą kameroje
REKLAMA
Vanduo (nuotr. stop kadras)
Geriamasis vanduo didmiesčių gyventojams kainuoja daug mažiau nei regionuose gyvenantiems žmonės, kurie už vandenį kartais moka net tris kartus daugiau. Tačiau vieno didmiesčio ...
Jaroslavas Narkevičius ir Gitanas Nausėda (nuotr. Fotodiena/Justinas Auškelis)
Prezidentas Gitanas Nausėda sako neigiamai vertinantis susisiekimo ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiklą ir besitikįs principingo premjero Sauliaus Skvernelio įvertinimo. ...
Pažintys suagusiems (nuotr. stop kadras)
Internetinė pažintis su moterimi druskininkiečiui baigėsi visai ne romantiškai ir netgi skausmingai. Į pasimatymą kitoje Lietuvos pusėje nuvykęs vyriškis buvo sumuštas, ...
Gitanas Nausėda (nuotr. stop kadras)
Seime vykstant ginčams dėl kartelės partijoms ir jų koalicijoms patekti į Seimą, prezidentas Gitanas Nausėda remia 4 proc. ir 6 proc. ribas. Šioms kartelėms pritarė Seimo ...
Lietuvos kariuomenė (nuotr. kam.lt)
Jau antrą savaitę vykstančiose Lietuvos kariuomenės Gynybos štabo organizuojamose kibernetinio saugumo pratybose „Gintarinė migla 2019“ tobulinamas tarpinstitucinis ir ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

TVPlay
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų