Žurnale „Švyturys" perskaitę apie Olandijoje mp3 išmaldos prašantį elgetą, vakarėlių serialo „Nesakyk Mamai!" organizatoriai neslėpė susižavėjimo ir greitai sumetė tai perkelti į klubą.

Šeštadienį, sausio 31 d., „Gravity" siaubsiantis vakaras bus skirtas elgetų, išmaldos prašytojų ir kitų gatvės aksesuarų temai.

„Jau pakvietėme tris garsiausias miesto elgetas - Rožę, Maišininkę ir Šuns Širdį, bet visi jie atsisakė, motyvuodami įtemptu darbo grafiku. Todėl teks verstis su antros klasės elgetomis. Jie turi darbus ir elgetauja tik nuo šešių vakaro. Be to, turi susigalvoję daug papildomų sąlygų - neima nelyginių monetų skaičiaus, ima tik kaire ranka ir ima tik su sąlyga, kad išklausysite jų gyvenimo istorijos santrauką su nukrypimais apie Kubilių", - nedėdamas kablelių pasakojo Miss America.

Vakarėlį rems labai populiari skalbimo priemonė ir SPA centras „Dezinfekcija". Elgetomis kviečiami padirbti ir lankytojai. Rinkos specialistai prognozuoja apie potencialių 80-100 litų vakaro „banką". Be to, neatmeta ir neįkainojamos socializacijos galimybės. Elgetų vakarą padės įgyvendinti „Socialinių Eksperimentų Su Gyvais Žmonėmis Centras", stebėsiantis renginį per saugumo kameras ir darysiantis išvadas apie jaunuomenės pakantumą „brandais" nesirengiantiems, „kitokiems" žmonėms.

REKLAMA

Kitose žiniose - šią savaitė „Metal On Metal“ pasidalino savo remiksu su naujuoju britų žvaigždžių indie grupės „Bloc Party“ singlu „One Month Off", su „MySpace“ ir „YouTube“ lankytojais. Kūrinys akimirksniu nutekėjo į apie muziką rašančius užsienio tinklaraščius ir į pasaulinius, labiausiai parsisiunčiamus (skeptikai sako, kad vagiamus) kūrinių topus, kurį sudaro „Hype Machine", pateko tarp dvidešimties pumpuojamiausių dainų.  

„Metal On Metal" trio nuotykiai topuose tuo nesibaigė, nes, ruošiant pranešimą  spaudai, jie prisiminė, kad jų remiksas emocingai vokiečių „Polarkreis 18“ raudai „Allein Allein" tapo populiariausia metų daina radijo stoties „Zip FM" eteryje. Taip nusprendė „Zip taškų" balsuotojai. Tai sužinoję, žagsėdami grupės nariai nubėgo malšinti troškulio. Laisvu nuo troškulio malšinimo metu „Metal On Metal“ tekina dar vieną remiksą, dabar jau prancūzui Flairs. Jis bus paviešintas vasarį kompaktine ir viniline plokštelėmis.

Rankas išties Manfredas, Kym Wild ir Miss America sausio 31 d. „Gravity", pirmame šių metų „Nesakyk mamai!" vakarėlyje, kuris pradės barškėti nuo 22 valandos.


Rašyti komentarą...
R
Romaitis Romas
2009-01-26 16:06:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Darbus su mūsų išrinktais ponais dirbkime konkrečiai:visų pirma reikalauti sumažinti atlyginimus, seniems seimūnams 5 tukstančius,Valinskienei,Bauk
utei ir dar 50 naujųjų seimūnų-2-3 tukst į mėn.Nes jie sėdi ir dūmai rūksta
iš pakaušio,džiaugiasi tokiuo darbu ir atlygiu,nieko nedirbdami,nes nieko
nesupranta.Kodėl neriaguoja į tai vyriausia valdžia ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų