Kviečiame nemokamai žiūrėti: lietuviškas kino hitas „Tadas Blinda. Pradžia“

2011-aisiais pasirodęs „Tadas Blinda. Pradžia“ net ir praėjus beveik dešimtmečiui yra vienas populiariausių lietuviškų filmų. Visą Lietuvos aktorių žvaigždyną subūręs filmas tapo tikra sensacija ir pritraukė milijonus žiūrovų į kino sales. Vasario 16-osios proga TV3 žiūrovai ir naujienų portalo tv3.lt skaitytojai turi išskirtinę galimybę pamatyti „Tadą Blindą. Pradžią“.

Filmo veiksmas vyksta 1861 metais, carinėje Lietuvoje. Baudžiavos panaikinimą apraizgiusios politinės intrigos atokiame Žemaitijos kaime netikėtai virsta kautynėmis, kurioms vadovauja iš Sankt Peterburgo atsiųstas jaunas intrigantas, caro kariuomenės karininkas Janekas. Įsisukusios istorijos girnos įtraukia ir taikius baudžiauninkus, ir praeities vaiduoklių kankinamą dvarininką Bernardą Gruinių, ir jo gražiąją dukterį Kristiną.

Į veiksmų sūkurį netyčia patekusiam Tadui tenka atsisveikinti su nerūpestinga kasdienybe ir prisiimti atsakomybę ne tik už savo veiksmus, bet ir už mylimų žmonių gyvybę. Mėgindamas suvokti savo vietą žiaurioje tikrovėje, Tadas atranda vertybes, dėl kurių verta gyventi ir mirti. Kova už laisvę, teisingumą ir meilę prasideda. Taip gimsta legenda apie Tadą Blindą.

Režisierius - Donatas Ulvydas

Scenarijaus autoriai - Jonas Banys

Aktoriai - Mantas Jankavičius, Donatas Banionis, Tatjana Liutajeva, Agnė Ditkovskytė, Dainius Kazlauskas, Antanas Šurna, Vidas Petkevičius, Jokūbas Bareikis


Rašyti komentarą...
v
vvv
2020-02-16 21:19:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šitas filmas visiškai neatitinka senų filmų 4 dalių pratesimui su Vytautu Tomkumi. Naujo filmo tekste yra šiuolaikinių frazių, nėra atitikimų su senomis dalimis kaip yra senovės lietuvių liaudies pavartoti keiksmai, pats Mantas Jankavičius netinka Tado Blindos vaidmeniui. Prie daug ko galima prikibti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų