Zodiako ženklus lydės sėkmė: 1 iš jų sulauks naujų pasiūlymų

Žvaigždės rodo, kad ketvirtadienis Zodiako ženklams ir vėl turėtų būti sėkmingas, o daugelis bus nusiteikę itin kūrybiškai.

Avinas

Pavyks kiek pagreitinti įvykių eigą, patartina tvarkyti skubius reikalus. Be to, šiandien laukia džiugūs susitikimai, įkvepiančios naujienos, intriguojančios pažintys.

Tauras

Nebus lengva viską suspėti, tad imkitės tik pačių svarbiausių reikalų, kad daugiau laiko galėtumėte skirti šeimai. Tinkamas metas imtis ką nors taisyti, remontuoti namuose.

Dvyniai

Jūsų pastangos nenueis veltui, naudingai išspręsite svarbų klausimą. Sulauksite pagalbos, dėmesio, tiesiog kartais to reikia paprašyti.

Vėžys

Nepraraskite savitvardos neišvydę norimo rezultato. Tai kūrybingas metas, kada verta imtis kuo aktyvesnės veiklos. Būsite išradingi, veiklūs.

Liūtas

Nieko neteiskite ir dažniau išklausykite oponentų nuomonę. Galite įgyti gerų sąjungininkų, todėl bendraukite, būkite atviri naujiems pasiūlymams. Tikėkite antrąja puse, partneriais.

Mergelė

Daugiau pasikliaukite likimu: netikėtai gali atsirasti išeitis, ateiti pagalba. Stenkitės viską įvertinti ramiai ir blaiviai.

Svarstyklės

Pasipils naujos idėjos, geri pasiūlymai, tik nepraraskite realybės jausmo: viską pasverkite, apskaičiuokite. Net jei nebus lengva, imkitės spręsti aktualiausias problemas.

Skorpionas

Tinka spręsti teisines problemas, susijusias su jūsų darbu. Parodykite, ko esate verti. Nesibaiminkite sunkumų: laimėta pergalė bus ilgalaikė.

Šaulys

Aplinkybės palengva keičiasi jūsų naudai, ir artimiausiomis dienomis jums svarbus reikalas išsispręs. Šiuo metu laimingas atsitiktinumas padės rasti tinkamiausią sprendimą. Būkite atidesni vyresnių ar už jus labiau patyrusių draugų patarimams.

Ožiaragis

Ilgesys, netikrumas vargins, jums reikalingas poilsis ar bent jau nuoširdus pokalbis su geru draugu. Pasikliaukite vidiniu matymu, tikėkite savo juslėmis ir nekeiskite savo senų planų.

Vandenis

Geras laikas, itin palankus vadovams. Jūs kupini optimizmo, jums sekasi. Šiuo metu daug ką pavyks sutvarkyti: jus rems įtakingi žmonės, kolektyvas.

Žuvys

Tinkama diena materialinėms problemoms spręsti. Priimkite šiandien gautus pasiūlymus (ir ne tik dėl veiklos). Tai bus netikėtų dovanų, džiugių staigmenų, nuoširdumo metas.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
V
Vytas
2021-02-25 19:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tv3.lt...Horoskopas jums metams...Baikit grybaut.nes dar Vasaris!.Po Vasario jusu laukia Kovas ne itin geras menuo pradeti kažka naujo..Balandis bus paskutinis menuo.kaip jus galesit oficialiai reikšti savo mintis internete...Geru jums metu...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų