Šį Zodiako ženklą vadina klastingumo valdovu: niekada juo netikėkite

Kuris Zodiako ženklas meluoja daugiausia? Nors nė vieno ženklo atstovai neišsiverčia kartkartėmis nemeluodami, yra vienas Zodiako ženklas, kuriam vis tenka suktis iš padėties.

Skorpionas – dažniausiai meluojančių Zodiako ženklų sąrašo viršūnėje. Atvirai kalbant, ar ką nors tai galėtų nustebinti? Patiems Skorpionams tai tikrai ne naujiena.

Skorpionas yra labiausiai manipuliuojantis ir klastingiausias Zodiako ženklas, todėl visai nenuostabu, kad jam pasitaiko ir pameluoti. Skorpionai moka meluoti taip, kad visų kitų ženklų atstovams iki jo – labai toli. Skorpionai meluoja taip gerai, kad net ir patys dažnai nebesupranta, ar tai, ką jie sako, yra tiesa, ar melas.

Skorpionai puikiai meluoja, nes moka tiek sužavėti, tiek manipuliuoti. Jie meluoja, kad nepakliūtų į bėdą, kad pasirodytų geresni, nei yra iš tikrųjų, ir dar tam, kad gautų tai, ko nori.

Iš esmės Skorpionai meluoja beveik visada. Nors jie kartais meluoja ir sau, dėl savo neapsisprendimo jiems sunkiai sekasi savo pasakytos neteisybės nepamiršti ir melo laikytis, nieko vėliau nekeičiant. Skorpionai nė nepastebi, kaip susikuria visą seriją melų, kurių vienas įtikimesnis už kitą. Tam reikia nemažų sugebėjimų.


Rašyti komentarą...
S
Skorpione
2021-02-24 17:11:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikalui esant visi meluoja
Atsakyti
-13

G
Gailutė
2021-02-24 14:42:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pritariu 10000%
Atsakyti
-32

I
Irena
2021-02-24 17:17:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiekvienas horoskopas kitoks
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (48)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų