Emocinga diena Zodiako ženklams: kai kas gali sulaukti rimtų permainų

Zodiako ženklams antradienį veiklos nestigs, tačiau diena gali būti išties emocinga, todėl vertėtų kiekvieną situaciją įvertinti iš naujo, kad vėliau netektų nusivilti.  

Avinas

Būsite linkę filosofuoti, tyliai stebėti, kas vyksta aplink, aiškintis priežastis ir padarinius. Įmanoma suvokti tiesą. Kitas dalykas, kad ji gali nedžiuginti. Galite atskleisti kažkokį sąmokslą, paslaptį ar klastą.

Tauras

Galite sulaukti pasiūlymų dėl bendros veiklos ar įsiliejimo į komandą, kolektyvą. Nepiktnaudžiaukite tarnybine padėtimi ir kitų pasitikėjimu. Naudokitės ne svetimu geru, o įgyta patirtimi, žinių bagažu.

Dvyniai

Įmanomos investicijos į nekilnojamąjį turtą, susitarimai dėl tiekimo, pirkinio, atlygio ar pan. Tikėtinas svarbus pokalbis dalykiniu ar materialiniu klausimu.

Vėžys

Iš ryto būsite gerai nusiteikę, originalūs, kūrybingi, tad per ilgai nedrybsokite lovoje. Popiet jau aptingsite ir tapsite dirglesni. Galbūt išaiškės tai, ką jūs ar šeimos narys stengėtės nuslėpti. Kontroliuokite žodžius, kad neįžeistumėte artimo žmogaus.

Liūtas

Emociškai nelengva diena. Galbūt teks labiau rūpintis artimais žmonėmis, plėšytis tarp darbo ir asmeninių reikalų. Venkite kelti per didelius reikalavimus.

Mergelė

Šiandien labai tiktų skirti laiko kūrybai, vaikų lavinimui. Pravartu pasidomėti jų interesais, gabumais. Palanku ieškoti dalykinių partnerių bendrai veiklai, ypač norint ją plėsti, reformuoti.

Svarstyklės

Darbe įmanoma permaina, neplanuotas įvykis arba išgirsite gandus, kurie vers nerimauti. Rūpinkitės sveikata, venkite įtartinos kokybės maisto.

Skorpionas

Turėtų atsirasti sąjungininkų, tarpininkų, arba tiesiog augantis saviraiškos poreikis skatins jus konkuruoti, oponuoti, imtis naujo iššūkio ar pan. Jus gali nustebinti artimo žmogaus poelgis.

Šaulys

Galite sutvarkyti reikalą, susijusį su paveldėjimu, draudimu, paskolomis. Galbūt susitarsite dėl investicijų.

Ožiaragis

Jums bus aktualu leistis į kelionę, ieškoti teisybės, užsiimti moksliniais darbais, ruošti publikacijas ar tiesiog ieškoti dominančios informacijos internete. Tikrinkite faktus, siekite objektyvumo.

Vandenis

Darbe jums šiandien kiek patampys nervus. Pasistenkite būti pareigingi, korektiški. Mintys suksis apie permainas, reformas. Sutvarkykite reikalus, susijusius su draudimu, investicijomis.

Žuvys

Būsite linkę ieškoti rėmėjų, sąjungininkų savo projektams. Vis dėlto popiet jau mažės energijos ir drąsos atvirai reikštis viešumoje ir pan. Saugokitės infekcijų.

Šaltinis: www.vytautus.com


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų