Šį Zodiako ženklą vadina nuoširdumo įsikūnijimu: nemeluos niekada

Astrologija gali padėti suprasti, kodėl žmonės yra tokie, kokie yra. Todėl jei svarstote, kodėl jūsų pažįstama yra tokia nemaloni, o pats mieliausias vaikinas vis tiek su ja leidžia laiką, atsakymų ieškokite jų Zodiako ženkluose.

Svarstyklės yra draugiškiausi žmonės, kokius įmanoma sutikti, nes jos labai stengiasi būti draugiškos. Jos yra didžiosios taikdarės, o tai reiškia, kad jei draugų, draugų draugų ar net nepažįstamųjų tarpe pastebi kokį nors nesutarimą, jos padarys viską, ką gali, kad tik niekas nesipyktų, kad ir ką tai joms bekainuotų.

Svarstyklės taikos palaikymu užsiima aktyviai, o tai joms ne visada būna lengva. Nors jos ir labai stengiasi, kad aplink viskas būtų gera ir šviesu, nes jos ir šiaip yra geri žmonės, Svarstyklėms taip pat svarbu patikti aplinkiniams, rašoma yourtango.com.

Jos dažnai paaukoja savo jausmus, kad tik kiti būtų patenkinti. Žinoma, Svarstyklės niekada nepripažins, kad dėl visų gerovės jai teko kažką paaukoti, nes jei aplink visi laimingi, gerai jaučiasi ir jos.


Rašyti komentarą...
N
Nora
2021-02-23 14:14:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Netiesa,pazystu labai konfliktiska moteri svarstykle,kuri rezga intrigas,stegiasi sukirsinti net gimines
Atsakyti
-26

Z
Zinokit
2021-02-23 14:49:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pazystu moteri pabaisa
Atsakyti
-14

T
Taip
2021-02-23 17:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pazystu 2 svarstykles, savanaudes draugauja tik su tais kas turi babkiu
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (49)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų